Bardzo Prosze o Pomoc i rade

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Bardzo Prosze o Pomoc i rade

przez quentin199 21 maja 2008, 22:26
Witam>Mam 16 lat i wydaje mi się że problem mój jest na tle nerwowymi prosze was o rade.Mianowiecie codziennie odczuwam taki nieprzyjemny kwaśny (smak na jezyku) i dokucza mi ciagłe odbijani sie.Mysle ze jest to na tle nerwowoym poniewaz gdy jestem czyms zajetym np w szkole to tak tego nie odczuwam i nie zwracam na to uwagi natomiast gdy jestem w domu to mysle o tym i tak mi sie dzieje (objawy ktore wymienilem wczesniej).W tamtym roku :uroiłem sobie ze mam chore serce i nadcisnienie.Gdy udałam się do lekarz ktory zmierzył mi cisnienie to miałem 180/100 a gdy wykonal na mnie pewien test (kazal oliczac od 100 w dól co piec) to cisnienie w 2 min spadło do 140/80.Lekarz powiedzial ze nic mi nie jest chcial przepisac jakies leki na uspokojenie ale dał mi 2 tyg proby na to zebym zrozumial ze nic mi nie jest.Pomogło mialem swiadomosc ze nic mi nie jest.A jak myslicie co to jest teraz? czy te objawy tym razem zoladkowe tez sa na tle nerwowym?Prosze o rade i pomoc z gory dziekuje:)

Re: Bardzo Prosze o Pomoc i rade

przez szatz 22 maja 2008, 10:41
Hej quentin199, hmmm... myslę,ze to hipochondria,ale na to się nie umiera,na szczęście ;) Nie bierz tego do siebie :D Wyluzuj i zajmij się czymś co Ci daje frajdę.Pozdrawiam :P
jeszcze będzie normalnie...

przez quentin199 22 maja 2008, 14:54
Szatz dziękuje Ci za rade..postaram sie..tylko ja juz sam nie wiem czy to wszysko jest z nerwow czy naprawde mi cos dolega..pozdrawiam 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Martusia 22 maja 2008, 16:05
quentin199, spytaj lekarza wprost.
Ale moim zdaniem sam się nakręcasz niepotrzebnie.
Myślę, że na Twoim miejscu skorzystalabym z rady szatz.
Pozdrawiam Serdecznie i wiecej optymizmu.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez hoyka 22 maja 2008, 21:49
Hmm zgadzam się z powyższymi wypowiedziami i myślę, że za bardzo skupiasz się na tych objawach. Kwaśny smak na języku to jeszcze nie tragedia. Niepotrzebnie przywiązujesz do tego taką uwagę. Człowiek sam może mocno nakręcić siebie. Więc.. troche luzu iii skupić się na swojej pasji. Nie mysl o tym, że chorujesz na coś groźnego itd. ciesz się każdym dniem i nie zadręczaj się takimi rozmyślaniami, bo to nie prowadzi do niczego.. może tylko do tego, że traci się trochę kontrolę nad swoimi myslami itd.. maszyna się nakręca;) Trzymaj się :]
póki śmiech tłumi łzy, cieszą nas zwykle dni... warto żyć :)

przez quentin199 24 maja 2008, 18:20
Dziękuje Wam bardzo :)

Sortuj wg