Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miło mi was poznać :).


eksam

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi miło, przepraszam że powtórzę swoją wiadomość ale boje się że nikt jej nie przeczyta, a czasu mam mało... Proszę wybaczcie! Dowiecie się z niej też czegoś o mnie, ale zadawajcie także pytania, odpowiem na wszystkie :((.

 

Witam, mam pytanie odnośnie studiów. Słyszałem że na studia psychologiczne jest bardzo trudno się dostać, czy to prawda? Znalazłem uczelnie na którą chciałbym się dostać, ale czuję że słabo poszedł mi egzamin z języka polskiego :/... Zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się wysyłać podanie. Drugie pytanie dotyczy alternatyw, jeśli nie na psychologie, to na co? Jest coś pokrewnego tej dziedzinie, gdzie łatwiej się dostać? Zastanawiałem się nad socjologią, lub kongwinistyką (jestem po technikum informatycznym więc wiem coś na temat komputerów). Po czteroletniej nauce w technikum doszedłem do wniosku, że przedmioty ścisłe to jednak nie moja dziedzina, po prostu takie szkoły były popularne w tamtym czasie, moje fascynacje grafiką komputerową, czy filmami też poniekąd wskazywały na odnalezienie się w dziedzinie informatyki... Zostały jednak źle ukierunkowane, nie fascynował mnie mechanizm ich tworzenia, a efekt końcowy od czysto humanistycznej strony... Pomocy!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×