ot

Hasiok.

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:31
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):....Wystarczy porownac nawet i studia. Medycyna a "moda" w "wyzszej szkole kroju i szycia" (to ironia oczywiscie). Ale nawet zestawiajac medycyne i kulturoznawstwo czy prawo i politologie. Dobrze wiem, jakie sa

Medycyna?
Nauka całkowicie odtwórcza, oparta w całości na empirycznych obserwacjach. Niczego nie tworzy. Studia totalnie pamięciowe - produkują bezmyślne cyborgi. Zero kreatywności, a pchają się tam pustaki dla "prestiżu".
Moja była studiowała w takiej "wyzszej szkole kroju i szycia" w Antwerpii. Raczej trudno medycynę przyrównywać - inne przestrzenie - o ile przy medycynie można nadmienić o jakiejkolwiek przestrzeni.
Widzę, że jarasz się prestiżem. Zabawni są tacy ludzie - jak dla mnie. :lol:

Raczej o nakład pracy chodzi, nie o prestiż.
I o przydatność zawodu i poświęcenie na studiach.
Mam oceniać poziom niektórych polskich prywatnych uczelni? :lol:

Nie każdy musi coś tworzyć, bo nie każda praca na tym polega.

No, to znam studia bardziej pamięciowe niż medycyna :lol:

Nabijaj się, na zdrowie.

przez agusiaww 02 wrz 2016, 22:31
Wesoło tu :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Michellea 02 wrz 2016, 22:33
Też się nie spodziewałam takiego obrotu spraw :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:33
atic napisał(a)::roll: na serio myślałaś, że myślałem, że wstawisz to foto?

Nie.
Odniosłam się raczej do głupkowatego pytania ;)

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:35
Michellea napisał(a):iiwaa, mogłaś wstawić jakieś z neta, przecież by nie wiedział, że nie Twoje 8)

A właśnie siedzę w nowych butach (takich jakby balerinach z minimalnym obcasem) i podziwiam 8)

przez atic 02 wrz 2016, 22:51
fuj, balerianki, ehhh, w tych czasach kobiety się nie znają jak się należy nosić :-|
atic

przez WolfMan 02 wrz 2016, 22:52
Proszę o przywrócenie konta Nihilowi,jako że to bardzo pozytywny troll-mozna by rzec taki forumowy stańczyk.
Przynajmniej czasem jest wesoło na tym łez padole.Nadmienię że to bardzooo inteligentny troll-tylko trzeba go lepiej poznać ;)
Kto jest za Nihilem niech napisze ;)

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:55
atic napisał(a):fuj, balerianki, ehhh, w tych czasach kobiety się nie znają jak się należy nosić :-|

A jak rzekomo należy?
mam chude nogi, nogę nosić baleriny

Przywrócić Nihila! Petycja

przez Ḍryāgan 02 wrz 2016, 23:07
Niech się wpiszą Ci, którzy chcą ułaskawienia od krzesła elektrycznego i wiecznego wykreślenia ze społeczności nerwica.com typa spod ciemnej gwiazdy Nihila. Jest on wprawdzie osobnikiem zdegenerowanym i słabo się resocjalizującym, ale jednak pozostaje jednostką ludzką i w głębi duszy dobry z niego kompan, co niejednemu desperatowi uśmiech na twarzy przywrócił
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez atic 02 wrz 2016, 23:07
iiwaa, specjalnie tak napisałem :]

odnośnie Nihilia, to napisze jeszcze raz bo widziałem też to na innych forach.
jak ktoś jest jednocześnie ikoną forum i rozrabiaką to należy skorzystać z możliwości bana progresywnego (powerfull tool)

nie może być takich przeskoków, że dziś użytkownikowi wszystko wolno a jutro zbanowany po wsze czasy.

ban progresywny to jednocześnie ban resocjalizacyjny, czyli np.
Iwwa zaczyna przeginać pałkę w jakimś temacie a ja moderator wpadam i piszę ostrzeżenie.
Iwwa znowu przegina pałkę w innym temacie to ja moderator wpadam i mówię ban 3dni
Iwwa pojawia się po 3 dniach na początku jest spokojna niby nic, ale nagle przegina pałkę
to ja jako moderator wpadam ciach ban 5dni
sytuacja się powtarza ban 7 dni (czyli długość ostatniego bana + 2dni)

Iwwa zaczyna rozumieć, że każdym wyskokiem zwiększa sobie siłę uderzenia mojego sędziowskiego młota i zaczyna przestrzegać regulaminu.
atic

przez WolfMan 02 wrz 2016, 23:17
Proszę o przywrócenie konta Nihilowi,jako że to bardzo pozytywny troll-mozna by rzec taki forumowy stańczyk.
Przynajmniej czasem jest wesoło na tym łez padole.Nadmienię że to bardzooo inteligentny troll-tylko trzeba go lepiej poznać ;)
Kto jest za Nihilem niech napisze ;)

przez kosmostrada 02 wrz 2016, 23:24
Oczywiście się podpisuję, taka jednostka jest bardzo potrzebna, jego żarty ( choć czasami niewybredne) uczą łapania zdrowego dystansu do siebie, a na szacunek zasługuje mówienie szczerze, tego co myśli. Podszlifowania wymaga forma, ale wierzę, że tego się można nauczyć. ;) Inteligencji też nie można mu odmówić, a tego nigdy w towarzystwie za dużo. No i nie strzela fochów, jak się go wyzwie. :mrgreen:
Lubię jego towarzystwo... 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez elo 02 wrz 2016, 23:27
sie typ nie spuszczal jak zwykle w komentarzach do nowego zdjecia ss - ja sie szczerze dziwilam czemu

a wiec odpowiedz taka oczywista o losie moj wszechswiat wlasnie wybuchnal drugi raz dzisiejszego dnia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Rabinizm 05 wrz 2016, 16:52
iiwaa napisał(a):
Michellea napisał(a):Stres i przemęczenie źle na nas wpływają, ciągle się o tym mówi. A potem ludzie kończą na tym forum i dziwią się, bo zawsze byli "normalni", pełni życia, robili wszystko, zapier... w robocie, a nagle teraz nie mają siły wstać z łóżka, a jak wyjdą z domu, to się trzęsą. I pewnie to jakaś poważna choroba, bo przecież od tak im sie nie mogło stać.
Też wielokrotnie nie wyrabiałam i żyję. A czy dało mi to satysfakcję? Sukcesy okupione nieprzespanymi nocami, brakiem chwili na odpoczynek i dużym stresem jakoś mnie nie cieszą, raczej je odchorowuję.

Mnie tam daja satysfakcje wlasnie te rzeczy, ktore wymagaly wiecej praxy i wyrzeczen.
Cos, co przychodzi latwo, jest zwykle malo warte.
Wystarczy porownac nawet i studia. Medycyna a "moda" w "wyzszej szkole kroju i szycia" (to ironia oczywiscie). Ale nawet zestawiajac medycyne i kulturoznawstwo czy prawo i politologie. Dobrze wiem, jakie sa statystyki co do zdawalnosci egzaminow i poziomu trudnosci.

Ktoś tutaj ma przerost ego i kreuje opinie wyłącznie na własnych doświadczeniach.

Sortuj wg