Kosz

Hasiok.

Zbyt łatwe popadanie w "coś"

przez Artemizja 30 gru 2012, 14:49
Jeszcze tak poza tematem-później wydzielę te posty,żeby nie było bałaganu w wątku.
Monar, myślę,że chodziło o coś trochę innego.Wiesz...nie można zaprzeczyć temu,że lubisz stawiać na swoim,prawda?I czasami robisz to dość...hmmm...inwazyjnie i ostro.Trochę zbyt ostro,przez co jawi się obraz Ciebie jako osoby mającej dość roszczącą postawę i osoby dość kłótliwej.To powoduje,że spora część Twoich wypowiedzi jest odbierana w sposób zdecydowanie bardziej nacechowany negatywnymi intencjami niż może być w rzeczywistości.Łatwo się irytujesz i trudno jest z Tobą spokojnie porozmawiać.Łatwo przechodzisz do ataku.Upierasz się przy swoim zdaniu bez względu na to czy masz rację,czy jej nie masz.Dobrze,że walczysz o swoje,ale inną perspektywę również dobrze jest brać pod uwagę.Myślę,że stąd stwierdzenie *Wioli*,że brak Ci pokory.Myślę,że chciała Ci zwrócić po prostu uwagę na to,że czasami też jednak warto jest pomyśleć o tym,jak Twoje słowa odbiorą inni,uwzględnić inny odbiór niż swój własny.Nikt nie chce Ci "dowalić".Warto by po prostu było, żebyś zauważyła pewne rzeczy.Jasne,że nie chodzi o to,żeby błagać Moderatora na kolanach,aby przeniósł temat,bo jest to jednym z Jego obowiązków,ale o to,że to w Jego kompetencjach leży czy uzna,że temat faktycznie należy przenieść czy też nie.A Twoja wypowiedź sugerowała to,że Ty już o tym zdecydowałaś i ktoś ma się temu podporządkować.Niby pierdoła,ale kto lubi,kiedy ktoś "wcina mu się" w robotę i decyduje za Niego?To bardzo cienka linia.Stąd całe to zamieszanie.Zauważyłaś to?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Monar 30 gru 2012, 16:11
Myślę,że chciała Ci zwrócić po prostu uwagę

Nie zna mnie + nie jest moją matką i też nie jest ideałem.
Monar

Kosz

przez *Wiola* 30 gru 2012, 16:17
Monar, Znam Twoje zachowanie na forum i o nie mi chodzi, . Nie nie jestem ideałem i nie pretenduję, ale to nie zmienia Twojego a o nim mowa.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 30 gru 2012, 16:18
Monar, nikt nim nie jest.Ty też nie ;)Tyle,że na forum *Wiola*, pełni pewną rolę,funkcję i to daje Jej prawo do zwracania uwagi na Twoje zachowanie i interweniowanie.
Nie zna mnie + nie jest moją matką
Znów odbijasz piłeczkę ;)Nie wszyscy chcą dla Ciebie źle.Problem polega na tym,że Ty to interpretujesz tylko w jeden sposób-jako atak...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Monar 31 gru 2012, 01:07
*Wiola* napisał(a):Monar, Znam Twoje zachowanie na forum i o nie mi chodzi, . Nie nie jestem ideałem i nie pretenduję, ale to nie zmienia Twojego a o nim mowa.

A czemuż to mowa o mnie? Jestem taka ważna?

-- 31 gru 2012, 00:08 --

Lilith, ja nie atakowałam (i oczekuję tego samego od Wioli), tylko o coś PROSIŁAM, a ona się doczepiła do mnie. Ale ja sobie nie pozwolę wejsc na głowę, zadarła nie z tą osobą, co trzeba. Ja nie jestem ofiarą i nie skulę ogona, gdy inni mi rąbią tyłek.
Monar

przez *Wiola* 31 gru 2012, 02:09
Monar, Nie atakowałaś , tylko próbowałaś rządzić i ustawiać, na co ja również sobie nie pozwolę .
Moderator

przez Monar 31 gru 2012, 02:16
*Wiola*, myśl jak chcesz. Ale miej świadomość, że tak NIE BYŁO i NIE JEST. Napisałam "proszę", więc możesz sobie darować. Nie mam zamiaru się denerwować, bo ktoś na forum się do mnie doczepił, więc ja już kończę tą "aferę" o nic.
Monar

przez *Wiola* 31 gru 2012, 02:33
To się nie denerwuj i weź tylko czasem pod uwagę,że nie pozjadałaś wszystkich rozumów i nie wychodź przed orkiestrę ;)
Moderator

przez Artemizja 31 gru 2012, 11:36
Monar, nic do Ciebie nie dotarło z całej tej sytuacji.Przykre...

Uważam,że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu i wydzielam posty do kosza.

Administrator

Sortuj wg