[warmińsko-mazurskie] szukam dobrego lekarza

Hasiok.

[warmińsko-mazurskie] szukam dobrego lekarza

przez tommi1983 31 mar 2009, 02:33
witam wszystkich dopiero niedawno uświadomiłem sobie że mam problem ze zdrowiem psychicznym prędzej mi to jakoś nie przeszkadzało faktem jest że wybucham złością ale wiele innych osób też tak ma i nie biegają po lekarzach tylko że to w moim przypadku bardzo szybko przeistoczyło się w tak silne napady agresji że kiedy jest po wszystkim to z mieszkania zostaje niewiele całych przedmiotów a żona zamyka się z dziećmi w innym pokoju na klucz bo jej mąż biega po domu rozwala wszystko i krzyczy że jak zasną to już się nie obudzą najbardziej boje się że ja tego nie pamiętam i nawet kiedy jest już lepiej i mówie że nigdy nie zrobie im krzywdy że to pewnie tylko gadanie sam nie wierze w te słowa byłem już u wielu lekarzy nie pomogli mi byłem w szpitalu psychiatrycznym po nieudanej próbie samobójczej tam też nic mi nie powiedzieli po kilku dniach odesłali do domu nikt nic nie wie o takich zachowaniach kiedy chce to jest dobrze ale nie umiem tak przez cały czas a od kilku dni mam potworne bóle głowy i bóle w klatce piersiowej szybko się męcze i nie potrafie się skupić ale to jeszcze znosze gorsze są luki w pamięci i agresja jeśli ktoś zna dobrego lekarza w woj.warmińsko-mazurskim to prosze o jego dane ciężko mi przyszło dzielić się z tym na forum chciałem sam rozwiązać mój problem ale chyba nie potrafie. pozdrawiam

[*EDIT*]

no to trudno widze że jest to forum gdzie więcej pisze się o pierdołach a nie o problemach oczywiście nie wszystkie tematy są typu ktoś mnie zdradził lub nie moge znależć drugiej połowy ale jeśli większość osób woli czytać i pisać na temat zdrady to są telenowele eeeeeeeee szkoda za wysiłek dzięki za wszystko
Ostatnio edytowano 14 kwi 2009, 04:09 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: move, edit tematu

Re: szukam dobrego lekarza

przez dalblis 11 kwi 2009, 20:29
cześć,
proszę nie obrażaj się na nas ani nie obrażaj ludzi piszących na tym forum o zdradzie czy problemach ze znalezieniem drugiej połowy,bo dla niektórych akurat to może oznaczać duży ból i największy problem,z którym nie potrafia się uporać .
Co do Twojej prośby-ja niestety w Twojej okolicy nie znam nikogo,ale jakby bardzo Ci zależało,to znam świetnego lekarza w woj.śląskim.

Re: szukam dobrego lekarza

przez tommi1983 14 kwi 2009, 00:37
witaj dalblis to nie jest do końca tak jak myślisz lub jak ja myśle wiem że strata kogoś na kim ci zalezy jest stresująca ale ja żyje w stresie, nienawiści,smutku,bólu, i zarazem radości,miłości, czasem to wszystko przewinie się w ciągu jednego dnia jeden wielki chaos i już mam tego dość a jeszcze nikt mi nie pomógł i chyba już nie ma pomocy wszyscy mnie odsyłają dobra co będe się rozczulał ale fajnie że myślisz o innych i wstawiasz się za nimi ja potrafie tylko niszczyć i obrażać nawet jak to naprawie w jakiś sposób to nie potrwa to długo i tak jest przez cały czas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: [warmińsko-mazurskie] szukam dobrego lekarza

przez scrat 14 kwi 2009, 04:10
Widzisz stary - każdy ma jakieś problemy, jedne mogą wydawać ci się błahe - ale dla innych są nie do przeskoczenia. A cudze problemy zawsze wydają się łatwiejsze...
Przyjaciel forum

przez ewa1961 22 kwi 2009, 16:53
Mialam ogromne trudnosci z nerwica. jezdzilam po calej Polsce w poszukiwaniu lekarzy i znlazlam!!! Polecam dr. Bogusława Kościa w Białymstoku, koszt wizyty okolo 60zl w Ars-Medica. Tel. 085/6513581. Wielu znajomych skierowalam tam i naprawde pomogl. Ni chce juz wracac do swojej choroby ,gdyz to boli. Moge jedynie powiedziec,ze bylam na granicy obledu,a po leczeniu u doktora Kościa zalozylam wlasna firme i fajnie funkcjonuje. Coprawda jestem na lekach,ale mnie to nie przeszkadza. Zglos sie tam. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez tommi1983 26 kwi 2009, 18:08
witam i dzięki za odpowiedzi na mój post faktem jest że nasze własne problemy są dla nas najważniejsze a innych są jakoś niewidoczne dzięki ci ewa1961 za kontakt już znalazłem pomoc niewiem czy się uda mój doktor stwiardził bpd dziwne popiepszone ale jest cdn...!

Sortuj wg