Skocz do zawartości
Nerwica.com

[warmińsko-mazurskie] szukam dobrego lekarza


tommi1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich dopiero niedawno uświadomiłem sobie że mam problem ze zdrowiem psychicznym prędzej mi to jakoś nie przeszkadzało faktem jest że wybucham złością ale wiele innych osób też tak ma i nie biegają po lekarzach tylko że to w moim przypadku bardzo szybko przeistoczyło się w tak silne napady agresji że kiedy jest po wszystkim to z mieszkania zostaje niewiele całych przedmiotów a żona zamyka się z dziećmi w innym pokoju na klucz bo jej mąż biega po domu rozwala wszystko i krzyczy że jak zasną to już się nie obudzą najbardziej boje się że ja tego nie pamiętam i nawet kiedy jest już lepiej i mówie że nigdy nie zrobie im krzywdy że to pewnie tylko gadanie sam nie wierze w te słowa byłem już u wielu lekarzy nie pomogli mi byłem w szpitalu psychiatrycznym po nieudanej próbie samobójczej tam też nic mi nie powiedzieli po kilku dniach odesłali do domu nikt nic nie wie o takich zachowaniach kiedy chce to jest dobrze ale nie umiem tak przez cały czas a od kilku dni mam potworne bóle głowy i bóle w klatce piersiowej szybko się męcze i nie potrafie się skupić ale to jeszcze znosze gorsze są luki w pamięci i agresja jeśli ktoś zna dobrego lekarza w woj.warmińsko-mazurskim to prosze o jego dane ciężko mi przyszło dzielić się z tym na forum chciałem sam rozwiązać mój problem ale chyba nie potrafie. pozdrawiam

 

[*EDIT*]

 

no to trudno widze że jest to forum gdzie więcej pisze się o pierdołach a nie o problemach oczywiście nie wszystkie tematy są typu ktoś mnie zdradził lub nie moge znależć drugiej połowy ale jeśli większość osób woli czytać i pisać na temat zdrady to są telenowele eeeeeeeee szkoda za wysiłek dzięki za wszystko

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

proszę nie obrażaj się na nas ani nie obrażaj ludzi piszących na tym forum o zdradzie czy problemach ze znalezieniem drugiej połowy,bo dla niektórych akurat to może oznaczać duży ból i największy problem,z którym nie potrafia się uporać .

Co do Twojej prośby-ja niestety w Twojej okolicy nie znam nikogo,ale jakby bardzo Ci zależało,to znam świetnego lekarza w woj.śląskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj dalblis to nie jest do końca tak jak myślisz lub jak ja myśle wiem że strata kogoś na kim ci zalezy jest stresująca ale ja żyje w stresie, nienawiści,smutku,bólu, i zarazem radości,miłości, czasem to wszystko przewinie się w ciągu jednego dnia jeden wielki chaos i już mam tego dość a jeszcze nikt mi nie pomógł i chyba już nie ma pomocy wszyscy mnie odsyłają dobra co będe się rozczulał ale fajnie że myślisz o innych i wstawiasz się za nimi ja potrafie tylko niszczyć i obrażać nawet jak to naprawie w jakiś sposób to nie potrwa to długo i tak jest przez cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam ogromne trudnosci z nerwica. jezdzilam po calej Polsce w poszukiwaniu lekarzy i znlazlam!!! Polecam dr. Bogusława Kościa w Białymstoku, koszt wizyty okolo 60zl w Ars-Medica. Tel. 085/6513581. Wielu znajomych skierowalam tam i naprawde pomogl. Ni chce juz wracac do swojej choroby ,gdyz to boli. Moge jedynie powiedziec,ze bylam na granicy obledu,a po leczeniu u doktora Kościa zalozylam wlasna firme i fajnie funkcjonuje. Coprawda jestem na lekach,ale mnie to nie przeszkadza. Zglos sie tam. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i dzięki za odpowiedzi na mój post faktem jest że nasze własne problemy są dla nas najważniejsze a innych są jakoś niewidoczne dzięki ci ewa1961 za kontakt już znalazłem pomoc niewiem czy się uda mój doktor stwiardził bpd dziwne popiepszone ale jest cdn...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×