Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Argish 16 sty 2015, 22:38
joaszy, z czego zrezygnowałaś, a co zaczęłaś jeść?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez amelia83 16 sty 2015, 22:46
odważyłam się zadzwonić i umówic na teraapie
kawka w kawiarence w miłym towarzystwie
wyszłam sama z domu
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez joaszka 16 sty 2015, 23:01
Argish, zrezygnowałam z białej mąki (pieczywo, makaron), z chipsów, wszelkich słodyczy, jem mniej mięsa. Zrezygnowałam z KFC, od którego jestem uzależniona. Od słodyczy tak samo. Zrezygnował też z alkoholu i słodzonych napojów, kolorowych jogurtów, rzeczy, które są dodatkowo dosładzane.

Pije tylko wodę i zieloną herbatę. Zaczełam jeść bardziej różnorodnie. Produkty pełnoziarniste - np. Płatki żytnie, orkiszowe, jaglane. Jem dużo kasz jęczmiennej i gryczanej, ryż tylko brązowy. Na przekąski marchewka, jabłko, rodzynki, migdały... Jem ciecierzycę, soczewicę, warzywa. Mięso tylko chude. Jeśli mam ochotę na coś słodkiego - owoce z jogurtem greckim, albo zwykłym.
Czuję się o niebo lepiej. Polecam!
joaszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Argish 16 sty 2015, 23:04
joaszy, mam zamiar troche schudnąć, ale nie wiem jak zrezygnować ze słodyczy i mięsa :hide:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez i_am_a_legend 16 sty 2015, 23:07
Argish, nie łączymy węglowodanów prostych z tłuszczem, to najgorsza możliwa kombinacja! :smile: Najlepiej się chudnie, gdy ze sklepu wychodzi się z pustą siatką.

Zostałem dziś obdarzony ślicznym uśmiechem, to sprawiło mi radość. :smile:
i_am_a_legend

przez joaszka 16 sty 2015, 23:15
Ja zaczęłam się motywować Ewą Chodakowską. Wcześniej śmiałam się z tego wszystkiego i byłam z hejterem, który z paczką czipsów siedział przed kompem i kręcił bekę z ,,turbowyzwania''. :D
Dziś sama ćwiczę, kupiłam sobie karnet na siłkę, ćwiczą jogę, pilatesa... Powiem szczerze, że już po tygodniu codziennych ćwiczeń widzę, że moje ciało zaczyna się zmieniać - mam dość szybki metabolizm... Polecam sport, bez tego się raczej nie schudnie!
A ze słodyczy... Ja obejrzałam ,,SuperSize Me'' plus widok mojego brzucha po świętach i mi starczyło. Plus zdjęcia metamorfoz dziewczyn na FB Ewy Ch. :D :D D
joaszka

przez piterotr 16 sty 2015, 23:24
Aranjani, możesz opisać jak ty sie czujesz po roku? Tak jak najbardziej skrótowo, dla lepszej motywacji :D

joaszy, No to możemy być z siebie dumni, pomału przechodzimy na strone abstynentów. Pół miesiąca odwyku, to już jest jakiś sukces :P Tak trzymać! :)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Argish 16 sty 2015, 23:27
joaszy, sportu akurat mam aż za dużo w pracy, a mimo to tyje :bezradny: :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez piterotr 16 sty 2015, 23:32
Argish, możesz mi oddać jak chcesz schudnąć :d Chętnie zaadoptuje jakieś 10 kg żywej wagi :lol:
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Argish 16 sty 2015, 23:32
piterotr, już oddaje :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez joaszka 16 sty 2015, 23:36
Argish napisał(a):joaszy, sportu akurat mam aż za dużo w pracy, a mimo to tyje :bezradny: :P

Nooo, to koniec ze słodyczami! Zamiast tego jedź słodkie owoce. ;d
joaszka

przez i_am_a_legend 16 sty 2015, 23:39
Najlepiej jeść według indeksu glikemicznego, czyli wszystko to, co nie jest smaczne. :D
i_am_a_legend

przez Aranjani 16 sty 2015, 23:40
piterotr, zajebiście:)
więcej energii, lepsza kondycja:) I swiadomosc ze żaden nałog nie jest silniejszy ode mnie:) no i jedzenie zupełnie inaczej smakuje :D
i jak patrze teraz na ludzi z fajka... nie mysle "ale bym se zapaliła" tylko "ale biedny człek... że musi palić"

warto... serio:) a na prawdę długo paliłam 8)
Aranjani

przez koszykova 17 sty 2015, 04:32
white Lily napisał(a):wszystko i to że jest weekend :D

A no. Podbijam.

Sumarycznie (poza głupią pizda z administracji, której przeszkodzilam w trybie pracy "od kawy do kawy") gut. Do tego może zdążę spać >3h!
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg