Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Poinformowany 29 wrz 2012, 16:55
Mushroom, taa a potem płacz przed lustrem z oponami na brzuchu "piwo bogów" :lol:
Poinformowany

przez slow motion 29 wrz 2012, 16:56
Słowo "kaloria" tkwi mi w głowie przez cały dzień :roll: a wypowiadam je przynajmniej 6 razy :oops:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez idle 29 wrz 2012, 18:17
Poinformowany, haha, na brzuchu :lol: Akurat moja opona robi się nieco wyżej, za co mój facet dziękuje każdego dnia 8)

Owszem, piwo bogów, biednyś nie pijąc tego specjału :mrgreen:
watch me disintegrate

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 29 wrz 2012, 20:14
szkoła :shock: :shock: :shock:
naprawdę było spoko... mam fajną klasę, nauczycieli... czego chcieć więcej.
myślałam, ze będą jakieś dziwki, ale jednak nie. są naprawdę spoko dziewuchy i to jeszcze w podobnym wieku. :smile:
fajnie... tylko szkoda, ze trzeba tak szybko wstawać. ale jeszcze tylko jutro i zajęcia dopiero za tydzień :mrgreen:
mam 4 przedmioty na semestr nie jest źle. :105:
mam nadzieję, ze dam radę z egzaminami, najgorsze to te ustne... i praktyki :P
Monar

przez carlosbueno 29 wrz 2012, 20:17
naprawdę było spoko... mam fajną klasę, nauczycieli... czego chcieć więcej.
myślałam, ze będą jakieś dziwki,
przecież do szkoły uczącej seksu, czy przysposabiającej do pracy w domu publicznym nie poszłaś. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Monar 29 wrz 2012, 20:32
carlosbueno, no tak, ale wiesz, o jakie dziewczyny mi chodzi... co lubią lody i długie spacery po lesie z chłopakami o 20 lat od siebie starszymi (zamożnymi) i udają lub takie po prostu są - słodkie idiotki. no wiesz... takie jędze, sztuczne krowy. :P

-- 29 wrz 2012, 20:33 --

miałam takie w liceum.

-- 29 wrz 2012, 20:34 --

jedna to tynk na twarz kładła. i się chwaliła, jakich ma bogatych starych, a jak zabraknie jej pieniędzy (co jej nie grozi) to pójdzie do burdelu. teraz pracuje w klubie gogo jako 'kelnerka'
Monar

przez Transfuse 29 wrz 2012, 20:36
Monar, Szkoła policealna jednak ? To dopiero "koleżanki" miała :P
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Monar 29 wrz 2012, 20:40
Transfuse, tak, jak na razie szkoła policealna, z tatą gadałam i się pytam "a co lepsze to chyba niż nic, przecież nie masz, by mi dać na studia, akademik...?" no trzeba sobie jakoś radzić. jak dam radę zostać technikiem, to idę spróbować na studiach. :smile: ale to za dwa lata dopiero, mam jeszcze czas, tymczasem muszę coś zacząć robić w dni powszednie :D czyli praca i chciałabym jeszcze wolontariuszką jakąś zostać, pomagać. pogadam co mój terapeuta na to i wgl. na razie 10 października idę do kiosku, ale to na razie jednorazowo, chociaz, jak matka będzie miała się leczyc, to kiosk "przejmę" na ten czas ja, zatem muszę czekać, być cierpliwa, a nie ukrywam, potrzebuję kasy.
cieszę się, że nie mam plastików w klasie... :105:
Monar

przez carlosbueno 29 wrz 2012, 20:40
ja takich koleżanek nie miałem ale koledzy z technikum też nieźli byli ciągle pakowali na siłowni, zaliczali panienki i obijali mordy innym. No i też karmę dla świń jedli żeby zwiększyć masę, ale pewnie i tak im się teraz sto razy ode mnie lepiej powodzi. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Transfuse 29 wrz 2012, 20:46
Monar, powodzenia w takim razie, zarówno w pracy jak i w szkole :)
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez monk.2000 29 wrz 2012, 20:56
No to fajnie Monar, że jesteś zadowolona ze szkoły. Mnie ucieszyły chwile relaksu z muzyką.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez dogomaniaczka 29 wrz 2012, 21:00
Monar, a dlaczego nie na studia dzienne? Mój chłopak przyjechał z małej mieściny na studia dzienne, dostał akademik, pracował 16-21 i jakoś się udało. Potem dostał też indywidualny tok studiów, jako że musiał pracować żeby wyżyć, ale studia skończył. :)

przez Monar 29 wrz 2012, 21:22
dominika92, na razie w siebie nie wierzę, by isc na studia, ale jak zostanę technikiem, to będzie oznaczać, że taka głupia nie jestem i uważam, że wtedy będzie warto spróbować na tych studiach... :smile: A mnie i studia dzienne będą i tak kosztować, bo ja nie na uniwerek. Nie zdawałam przedmiotu dodatkowego (matura).
Transfuse, nie dziękuję :smile:
monk.2000, jak na razie zadowolona, oby to się nie zmieniło. :smile:
Monar

przez dogomaniaczka 29 wrz 2012, 21:22
Monar, a, rozumiem. :) Powodzenia w każdym razie ;)

Sortuj wg