[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 20 kwi 2013, 13:11
koszykova, ja się tak zbieram od stycznia :shock: :mrgreen:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 20 kwi 2013, 13:15
Calineczka1990 napisał(a):
Monika K. napisał(a):Witam

Polećcie proszę dobrego terapeutę/terapeutkę z Bielska....Albo okolic.
Z góry dzięki

też bym chciała wiedzieć, kiedyś będzie trzeba ruszyć tyłek na terapię :hide:

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/171 ... lsko-Biala

Macie,ale osobiście nie korzystałem,może warto poszukać też innych ?
http://www.rankinglekarzy.pl/znalezieni ... %C4%85skie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Monika K. 20 kwi 2013, 17:47
Kestrel napisał(a):
Calineczka1990 napisał(a):
Monika K. napisał(a):Witam

Polećcie proszę dobrego terapeutę/terapeutkę z Bielska....Albo okolic.
Z góry dzięki

też bym chciała wiedzieć, kiedyś będzie trzeba ruszyć tyłek na terapię :hide:

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/171 ... lsko-Biala

Macie,ale osobiście nie korzystałem,może warto poszukać też innych ?
http://www.rankinglekarzy.pl/znalezieni ... %C4%85skie

Dzięki wielkie:)

A może ktoś coś napisze z własnego doświadczenia?:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 20 kwi 2013, 17:53
Tu niestety nie pomogę :(, na terapie idę u siebie w mieście dopiero..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 21 kwi 2013, 00:53
ja też sie zbieram/nie zbieram na terapie... caly czas szydze z siebie i mysle, ze przesadzam i kto to slyszal zebym ja miala jakis problem albo zebym byla na cos chora... jestem pewnie przewrażliwiona i nie zajmuje sie prawdziwymi problemami jak reszta spoleczenstwa...

A dzisiaj jeszcze sie nie wyspie, bo czeka mnie nocka nauki... A jak Wy sie czujecie?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 21 kwi 2013, 01:14
koszykova, Znam ten tok myślenia, i jest on błędny,masz prawo do tych własnych problemów,jak każdy,nieważne jakie są,możesz mieć w sobie tyle "egoizmu" by na nich się skupić, i próbować je rozwiązywać,inaczej "uśpione",bądź "zduszone" uderzą kiedyś z jeszcze gorszą "mocą"...
I trzeba pamiętać,że każdy problem musi mieć przyczynę...
Przecież to nie tak,że na "zawołanie" masz podły nastrój,czy nie ufasz ludziom? (nie wiem jaki rodzaj schorzenia cię dotknął...)
A "prawdziwe" problemy..? Kogóż one obchodzą,jeśli psycha się sypie..

Co do samopoczucia - całkiem ok..
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 21 kwi 2013, 02:05
niby nie, ale tak jakos jeszcze sie przed tym bronie. Wydaje mi sie chyba, że dolegliwości postępują a niektóre mijają, nie wiem.

To widze sobotni wieczorek przy pc... przynajmniej cicho jest, co :)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 21 kwi 2013, 02:16
koszykova, tak,ciężko dopuścić myśli,czy objawy "ja chory/a?" "przecież nic mi nie jest,wymyślam bzdury zamiast się czymś zająć" Owszem,jakoś tak jest że myśli się w ten sposób.
Mówisz że niektóre są,a niektórych niema...cóż to wszystko czasem odchodzi,czasem wraca.
Jednak jeśli czujesz że coś jest nie tak,ale tego nie widać - to zapewne coś nie do końca gra,ale tylko ty możesz sobie pomóc.
Jedyne co mogę poradzić,to zaakceptuj swoje problemy (próbuj,nir da sie raczej "ot tak") i walcz z nimi,z czasem powinno być lepiej :)

Twój podpis pasuje do twojej sytuacji w umyśle? Bo u mnie czasem dokładnie słowo w słowo...
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 21 kwi 2013, 02:30
Dokładnie tak. To cytat z filmu "Dzień świra", tak samo jak ten, co powiesz na to :105: : "Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem. No nie mogę. (O, ku*wa! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego). Mam niby jakieś obowiązki, a przecież – pustka, jakby zupełnie nie miało znaczenia czy wstanę czy nie wstanę, czy zrobię coś, czy nie zrobię (ja pier*olę), higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen. (Ja pier*olę, ku*wa)." Oba opisują obecny stan ducha w okolo 70%. Dochodzi do tego jeszcze ogolny smutek, żal i kilka innych gadżetów, ehh ;) az sama siebie rozsmieszam.

wiesz, może by było łatwiej zacząć z kimś terapie. Może bym inaczej na to patrzyła, ale ogolnie to czuje sie bardzo samotna ze swoim problemem. To uczucie narasta, a wokół tylu ludzi, których zaczynam nienawidzić z dnia na dzień...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 21 kwi 2013, 09:35
koszykova, też prawdziwy ten cytat..
Niestety jest to ten rodzaj problemu który raczej ciężko zrozumieć z zewnątrz,po prostu zwykle ludzie nie rozumieją,albo nie chcą zrozumieć..i trzeba walczyć samemu dla siebie..
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez monmaria 21 kwi 2013, 11:42
Witam jezeli chodzi o psychoterapie ja chodzilam do dwoch psychoterapeutek w Bielsku niestety prywatnie. Duzo mnie to kasy kosztowalo, ale duzo tez nauczylo. Moge je polecic chociaz sa rozne jak ogien i woda, p.Nikiel i p.Liana. W przypadku pytan piszcie.
monmaria

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 05 maja 2013, 15:09
Bielsko nie spać! :D
czy ktoś z Was miał jakiś kontakt z terapią u Pani K. Łysek? :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Monika K. 05 maja 2013, 16:22
Hej, ludziska polećcie jakiegoś sensownego terapeute z Bielska, może być z okolic. Wciąż szukam i marnie mi to wychodzi.

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 07 maja 2013, 19:26
mi marnie idzie zapisanie się gdziekolwiek... :-| czuję się z tym bardzo osamotniona
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg