[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez petrelli 09 sie 2012, 00:32
Co do Krakowa ogólnie to czasem się tam zjawiam i chętnie bym od czasu do czasu pospacerował nad Wisłą z jakąś samotną duszyczką więc jak coś dziewczyny to walcie na priva :)
stay (far away,so close)

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 10 sie 2012, 20:26
Yyy co ja chce? Napisać, że chetnie się z Tobą spotkam, żeby pogadać. Czuje co raz większą potrzebę, żeby być z ludzmi. Wydaje mi sie, ze wystarczająco zrozumiałem samotnosc choc nie wiem, bo samotny sie czuje dopiero teraz. Mam 25 lat. Pisze o tym, bo chętnie poznałbym osoby w wieku podobnym do mnie.

Co do spotkania, o ile bede w krk to jestem chetny.
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez milhouse 14 sie 2012, 22:08
I jak już coś ustalone??
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”
John D. Rockefeller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez buu 15 sie 2012, 13:25
No raczej nikt się nie zdeklarował na moją propozycję co do dnia
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

[Krakow]

przez warek44 15 sie 2012, 16:38
Proponuje zeby zglosili sie wszyscy zainteresowani:)... wtedy ustalimy cos konkretniejszego

[Krakow]

przez tahela 15 sie 2012, 16:57
ja tez czasem jestem wiec ogolenie tez mogę nad Wisła pospacerować
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

[Krakow]

przez moniqe33 15 sie 2012, 17:01
wszyscy się zgłaszaja tak jak i ja i nic z tego nie wychodzi :D
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

[Krakow]

przez Hans 15 sie 2012, 17:04
Też się zgłaszam, chętnie bym przyjął na siebie jakieś żale i bóle, sam nie bardzo mam już co wylać, jedynie poza samotnością.
Feed your head
Feed your head

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 15 sie 2012, 17:18
może jeszcze dzisiaj o 20 ktoś miałby ochotę się spotkać na rynku? pod ratuszem

-- 15 sie 2012, 17:59 --

jakby coś to tak czy inaczej będe pod ratuszem o 20. niebieskie dzinsy, czarna kurtka. do 20:20 bede sie tam krecił
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez buu 16 sie 2012, 19:43
moniqe33 napisał(a):wszyscy się zgłaszaja tak jak i ja i nic z tego nie wychodzi :D

No właśnie wszyscy się zgłaszają, a jak pada konkretny termin wszystko się sypie. rozumiem, że nie zawsze jest czas i nie zawsze można lub jest się w stanie, ale przecież każdy może zaproponować jakis dzień. Na ostatnim spotkaniu które zaproponowałam byłam chyba z rok temu :-|

ty_tez_mozesz ja bym z chęcią przyjechała, ale niestety nie dałabym rady dojechać na 20, wczoraj miałam ograniczoną komunikacje z domu(święto). A mieszkam pod Krakowem.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

[Krakow]

przez moniqe33 16 sie 2012, 19:55
ja moge po 16 z wykluczeniem poniedziałku wtorku i środy ;)
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 16 sie 2012, 22:59
byłem pod ratuszem i co prawda nikt nie przyszedł... ale to było ciekawe stać tam w niepewności i czekać na kogoś, przyglądać się przechodzącym ludziom "on z forum?", dwie osoby zapytałem o to wprost. samo czekanie na kogoś też ma swój głębszy sens

buu napisał(a):ty_tez_mozesz ja bym z chęcią przyjechała, ale niestety nie dałabym rady dojechać na 20, wczoraj miałam ograniczoną komunikacje z domu(święto). A mieszkam pod Krakowem.

rozumiem, może będzie jeszcze okazja. zostawie Ci mój nr tel na priv na następny raz

[Krakow]

przez AleksandrA111 18 sie 2012, 23:31
i jak,robicie jakieś spotkania? :)

[Krakow]

przez blessja 24 sie 2012, 12:33
Witam. Jestem tu nowy. Mam problem z nerwica i zastanawiam się co mam robić. Dobija mnie czucie bicia serca i natrętne myśli. Nie mam problemów ze spotykaniem się z ludźmi czy wychodzeniem z domu. Uprawiam sporty od jakiegoś czasu. Mam 23 lata. Generalnie jest ok ale nie wiem jak pozbyć się tych irytujących objawów. Na razie jest ok dlatego chce z tym wygrać puki wcześnie. Powiedzcie mi gdzie mogę się udać w Krakowie, czy lepiej psychiatra czy psycholog. Czy jest miejsce gdzie dostane się w miarę szybko i bez płacenia a jeśli nie to gdzie mogę uderzyć prywatnie. Pozdrawiam:)))

Sortuj wg