[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Gringo 19 sty 2007, 04:24
Z ta gazeta, to chyba lekka przesada : P ; ), chociaz w sumie, ja jestem chetny na to spotkanie, na 95% sie pojawie, jest jednak kilka kwestii, przez ktore mam watpliwosci: bede znowu najmlodszy - mam troche ponad 19 lat, a taka roznica wieku pomiedzy nami moze byc troche hmm klopotliwa ( ja nie mam nic przeciwko, ale nie wiem, jak wy to widzicie : ). Druga sprawa, jestem dda (dorosle dziecko alkoholika) i mam nerwice, lub poczatki nerwicy i w zwiazku z tym czasami moje zachowanie/wyrazy twarzy : ) bawia ludzi, lub wrecz przeciwnie trzymam ludzi na dystans i oniesmielam ich, mam troche gadane i specyficzne (ironiczne) poczucie humoru (jednak staram sie w ten sposob nikogo nie krzywdzic) i z tego co zauwazylem nie budze zaufania - proboje w ten sposob podswiadomie kamuflowac swoje schizy (leki), ogolnie jestem troche crazy, ale to tylko pozory :D :!: :!:
Co wy na to?
Nie wiem, czy to dobrze, ze to napisalem.... tak, czy inaczej trzymajcie sie...
Gringo

przez jarek_krakow 19 sty 2007, 17:29
ja przyjde. . tak to bym sie zastanawial dlaczego nie poszedlem. swoja droga to w mojej sytuacji jakis sposob na zabicie czasu.
chocby byly tylko dwie osoby to mysle ze warto. jestem "nowy"

przez korres1 19 sty 2007, 18:19
to do zobaczenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gringo 19 sty 2007, 19:43
Wybaczcie, ale ja jednak nie przyjde, nie ze wzgledu na strach, czy cos, jestem strasznie zmeczony, ledwo stoje na nogach (malo dzisiaj spalem), wpadne nastepnym razem,
powodzenia, zeby spotkanie sie udalo : )
napiszcie jak bylo.
Gringo

przez Anty-człowiek 19 sty 2007, 23:33
ja mam 18 i byłabym najmłodsza...ale juz chyba przedawnione..

przez Andrew 20 sty 2007, 22:39
Był ktoś w piątek?Jak było??....
sztuką jest zobaczyc to co niewidoczne...

przez korres1 21 sty 2007, 14:20
Ja byłam i Jarek, pogadaliśmy, całkiem miło było. Zaprszamy następnym razem.

przez Andrew 22 sty 2007, 00:11
ja długo pracowałem bo do 23 a naprawde chciałem być i mam nadzieje ż e w nadchodzący piątek się spotkamy ;)

przez nerim 25 sty 2007, 00:58
atrucha napisał(a)::arrow:

no to strzala!

przez jarek_krakow 25 sty 2007, 22:37
to pisze sie ktos na jutro?
ja przyjde

przez Andrew 27 sty 2007, 10:14
ja też przyjdę :D na 19.30

[ Dodano: Sob Sty 27, 2007 10:14 am ]
Nie będę się rozpisywał ale z tego co widzę to dużo osób robi sobie poprostu jaja bo jeśli ktoś się umawia to przychodzi chyba że jest już na tyle walnięty że nie może się ruszać.Jeśli ja dam radę przyjść pomimo tego że pracowałem od 5 rano i wystukało mi 14 godzin tak że miałem prawo być zmęczony bo każdy mój dzień tak wygląda,to inni też mogli przyjść.Był tylko Jarek...ale spoko,fajnie pogadaliśmy,przynajmniej jedna słowna osoba a nie jak większość na tym forum że" kiedy to spotkanie?"
itp. śmieszne :lol: Tak że na przyszłość,mam w d....takie spotkania,oczywiście z Jarkiem mogę się napić browara i pogawędzić...to tyle

przez Gringo 27 sty 2007, 17:15
Nie będę się rozpisywał ale z tego co widzę to dużo osób robi sobie poprostu jaja bo jeśli ktoś się umawia to przychodzi chyba że jest już na tyle walnięty że nie może się ruszać.Jeśli ja dam radę przyjść pomimo tego że pracowałem od 5 rano i wystukało mi 14 godzin tak że miałem prawo być zmęczony bo każdy mój dzień tak wygląda,to inni też mogli przyjść.Był tylko Jarek...ale spoko,fajnie pogadaliśmy,przynajmniej jedna słowna osoba a nie jak większość na tym forum że" kiedy to spotkanie?"
itp. śmieszne Tak że na przyszłość,mam w d....takie spotkania,oczywiście z Jarkiem mogę się napić browara i pogawędzić...to tyle

Ejjj, kolego, nie denerwuj sie tak, przeciez nikt nie deklarowal sie na wczorajsze spotkanie oprocz Ciebie i Jarka, wiec o co ci chodzi. Zrozum, ze to forum dotyczy ludzi z nerwica i depresja, wiec badz choc troche wyrozumialy, bo ludzie, ktorzy pisali, ze chca przyjsc, a nie przyszli na pewno maja swoje powody. Bylem na pierwszym spotkaniu, a to, ze na drugie nie przyszedlem, choc sie wczesniej na to pisalem, wybacz, ale wytlumaczylem sie wczesniej. Pozostaje tez roznica wieku, ktora moze zniechecic/przestraszyc mlodsze osoby, ktore chcialy przyjsc. W koncu latwiej sie zwierzyc ze swoich problemow rowiesnikom niz starszym o 10, 15 lat ludziom. Nie oceniaj innych zbyt pochopnie.
Gringo

przez Edhel 27 sty 2007, 20:01
ja jestem z okolic kraka... chetnie bym kiedys wpadla o ile strach mnie nie zerzre:P pozdrawiam :D

przez Andrew 27 sty 2007, 20:57
Spotykamy się zawsze w piątki o 20tej w Kulturalnym na ul.Szewskiej bliżej teatru Bagatela :D jeśli masz ochotę to potwierdź swoją obecność najpóźniej do czwartku wieczorem no bo jeśli każdy będzie się czaił to nigdy się nie spotkamy.Ja pogadałem sobie z Jarkiem i uwierz że lepsze to niż psychoterapia bo można piwa sie napić np. :lol: :lol: no i kasa zostaje w kieszeni a lepiej sie mozna poczuć rozmawiając z kims takim jak ja na żywo.Naprawdę jest super!!!!

Sortuj wg