NN - czy ma ktos z was dziewczynę?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Egoista 25 kwi 2012, 16:27
Faceci, chcialbym sie was zapytac czy macie dziewczyne majac jednoczesnie NN. Jesli tak to jak wyglada wasz zwiazek? Jak wygladaja relacje miedzy wami a partnerka ? Pytam sie gdyz sam choruje na NN, staram sie to zwalczac no ale wiadomo, nie zawsze sie to udaje. Caly temat wynika z tego iz bardzo podoba mi sie pewna znajoma, wydaje mi sie ze tez jej wpadlem w oko, ale obawiam sie, ze jezeli faktycznie sie z nia zwiaze to moge ja zaczac krzywdzic, gdyz w niektorych ludziach ktorzy takze sa jej znajomymi widze wroga, pozatym bywm czasami dziwny, jak to zazwyczaj z NN bywa a to wszystko sie moze odegrac na jej opinii wsrod jej znajomych. Mimo wszystko ona widzi czasami ze bywam "nieswój" , niemowi mi o tym ale ja wiem ze to widzi i traktuje to takk jakby nic sie niedzialo nietypowego, ja osobiscie bardzo ja cenie za taki ruch. Swietnie sie dogadujemy ale tak jak mowie, jezeli by faktycznie mialo miedzy nami cos zaiskrzyc, to nie chcialbym b yc dla niej ciezarem poniewaz bardzo sobie ja cenie :). Prosze was o opinie i porady na ten temat, gdyz mam dopiero 17 lat, nigdy nie bylem w zwiazku, zreszta odrzucenie czy tez zebranie kosza od dziewczyny jest tez jednym z moich natrętnych myśli.

przez Sandman 26 kwi 2012, 20:59
Skąd wiesz, że chorujesz na NN ? Zdiagnozowałeś się sam, czy zrobił to specjalista ? Bierzesz na to jakieś leki ?
Jak dziewczyna ci się podoba to staraj się spędzać z nią więcej czasu, może coś z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że twoje obawy są całkiem zwyczajne i nie mają nic wspólnego z chorobą.
"Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć."

przez eksajter 03 maja 2012, 23:50
Na pewno komuś z nerwicą natręctw nie jest łatwo być w związku albo nawet egzystować w społeczeństwie. Co jak co każdy człowiek nie tylko ty ma jakieś swoje utrapienia, bo nikt nie jest idealny... dziewczyna z którą się spotykasz również, ona też ma swoją "tajemnice". Tak jak kolezanka wyżej jestem zdania, że najwazniejsze abys z nią sie spotykał i spedzał czas. Jesli będzie jej na Tobie zależeć zaakceptuje Cie takim jakim jesteś, Ty też będziesz musiał zaakceptować taką jaka ona jest. Wtedy Twoja nerwica i jej problemy nie będą dla was ważne ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 04 maja 2012, 19:37
Egoista, Tak, mam NN i mam cudowną dziewczynę. Nasze relacje układają się wspaniale. Wspieramy się nawzajem, jesteśmy dla siebie oparciem, ona mnie w pełni takiego akceptuje, i tak samo ja ją w pełni akceptuję.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Nurofen 05 maja 2012, 18:36
Egoista, nie przejmuj się że masz NN, Poniekąd to że bywasz nie swój jest tutaj atutem. Nie może być wam ciągle miło bo to bedzie nudne i szybko się jej to znudzi a tak jak masz gorsze dni i jesteś nie swój, fundujesz jej palete emocji. Zobacz jak to jest, jak czlowiek się pokłóci chodzi wkurzony a potem jak przyjdzie do zgody, to jest przesłodko :).

Na jakim tle masz to nn?

przez Absinthe 05 maja 2012, 19:34
eksajter, that's right:).O to w tym wszystkim chodzi-żeby nie szukać ideału,a kogoś dla kogo będziesz wszystkim i vice versa:).
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez ladywind 05 maja 2012, 20:34
Nurofen napisał(a):Egoista, nie przejmuj się że masz NN, Poniekąd to że bywasz nie swój jest tutaj atutem. Nie może być wam ciągle miło bo to bedzie nudne i szybko się jej to znudzi a tak jak masz gorsze dni i jesteś nie swój, fundujesz jej palete emocji. Zobacz jak to jest, jak czlowiek się pokłóci chodzi wkurzony a potem jak przyjdzie do zgody, to jest przesłodko :).

Na jakim tle masz to nn?

nie zgodze się z Tobą
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg