Problemy z nerwicą

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z nerwicą

przez Skriviel 19 maja 2011, 21:08
Witam. Od ponad pół roku zmagam się z nerwicą natręctw i jak narazie wygrywam tą wojnę z samym sobą. Dręczyły mnie mysli związane z pedofilią i innymi chorymi dewiacjami plus do tego tiki nerwowe. Od paru dni męczą mnie takie rzeczy:
-"rozpala" się we mnie agresja tak ze mam ochote dac komus po mordzie albo walic łbem o ściane
-obsesyjnie mysle zeby dotknąć damskich stóp gdy jestem w szkole,na ulicy itp.(oczywiscie nie jakichs tam staruch albo dzieci),i czuje przy tym taki prąd z tyłu głowy i hmmm w kroczu
-nie potrafie sie skupić na tym co czytam,
-pojawiają sie mysli ze krzywdze siebie albo sie zabijam

Dodam ze zazywam anafranil 75mg dwa razy dziennie i perazyne 25 mg raz dziennie.

Problemy z nerwicą

przez izaak17 20 maja 2011, 00:57
Dobry człowieku powiem Tobie ze szczerego serca,że tylko psychoterapia i ewentualnie leki mogą coś tutaj zdziałać.To forum jest baaaardzo pożyteczne, ale wyleczyć nie da rady.Samemu też jest dosyć trudno.Im wcześniej zaczniesz tym szybciej skończysz:)

Problemy z nerwicą

przez Skriviel 21 maja 2011, 22:45
A to ze mam obsesje patrzenia na kobiece stopy to tez moze byc objawem nerwicy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z nerwicą

przez izaak17 23 maja 2011, 19:45
Drogi Skrivielu moim zdaniem jest to jakiś fetysz....wiele ludzi taki ma.Natręctwem mógłbyś nazwać to jeżeli:

1.Występują obsesje i kompulsje.Jak rozumiem obsesja u ciebie to natrętna obserwacja stóp,ale gdzie jest kompulsja(natrętna czynność)?
2.Próba przeciwstawiania się obsesjom powoduje strach,złość,agresję i inne negatywne uczucia.A może rzeczywiście i niezaprzeczalnie czujesz przyjemność z oglądania kobiecych stóp?.
3.Natręctwa zajmują ci baaaaaardzo dużo czasu i nie możesz przestać o nich myśleć choćbyś tego chciał

Problemy z nerwicą

przez Skriviel 27 maja 2011, 21:29
Od kilku dni towarzyszy mi takie uczucie lęku,braku miłości pomimo swiadomosci ze mnie rodzice kochają...

Sortuj wg