Mycie rąk

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Mycie rąk

przez Editors 11 cze 2010, 13:33
Mam problem otóz od długiego czasu mam nerwice natręctw czyste mycie rak bylem u psychiatry 6 razy i leczylem lecze sie farmakologicznie, biore te leki i ic to nie daje ;/ dzisiaj bylem u wujka w szpitalu pomoglem mu wstac z krzesla i nie chcialem mu reki podac bo mial z deka brudna tylko wzialem reka o łokiec i ramie, i potem myslalem ze mial tam na rekach resztki zeschnietego krwi bo mial wenfron w zylach i potem polecialem od razu do domu tzn najpierw na autobus caly czas patrzylem sie na rece byly takie spocone myslalem ze to wsieknie i dojdzie do zyl po prostu juz głupieje z tego wszystkiego mam ochote odciac stara skóre i zrobić nowa

Re: Mycie rąk

przez linka 11 cze 2010, 13:38
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Editors 11 cze 2010, 13:41
tzn, tak ale wszystkie psychoterapie sa płatne w dodatku jezde do profesoa i mowie mu o swoicj problemach no to mowil , ze to z wiekiem przechodzi, przeciez nie moge caly czas sie na tym skupiam, teraz nie wezme prysznicu bo sie boje ze niektore mikroorganixmy zostaly na rekach i moga sie przeniesc na cialo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez savior 11 cze 2010, 13:45
przerabiałem to... myłem kilkaset razy ręce dziennie az do krwi... teraz wiem ze im dłuzej w tym bagnie tkwiłem tym głebiej sie w nim zanurzałem... lakarstwo jest jedno-zadne leki(one mają jedynie zmniejszac fizjologiczne żródło natręctw-lęk... przedeszystkim psychoterapia a jeszcze lepiej samoistna odwaga i chęć zmierzenia sie ze swoimi demonami których absurdalnosci zapewne jestes swiadom..
savior

przez Editors 11 cze 2010, 13:47
byłem u niego w szpitalu, i jak przyszłem umyłem z 10 razy mydłem antybakteryjnym PROTEX rece i mialem taka mysl że wszystkich w 99% bakteri nie usunie ;( czasem mam ochote domestosem albo proszkiem do prania umyc rece. Boje sie że nawet mydlo antybakteryjne nic nie daje

przez savior 11 cze 2010, 13:50
Najlepiej przejedź ręką po podłodze i poliż palce.. jestem przekonany ze wyjdzie Ci to na zdrowie!!!
savior

przez Editors 11 cze 2010, 13:52
Nie wiem w czym to smiesznie moze byscie mi pomogli? ;x

przez savior 11 cze 2010, 13:54
nie smieje sie z Ciebie tym bardziej ze sam przez to przechodziłem,to dobra rada przemysl ją bo to co teraz robisz jest chore i pogrąza Cie coraz bardziej w tej chorobie.. nie bój sie brudu,zarazków one nie zabijają a uodparniają człowieka...
Ostatnio edytowano 11 cze 2010, 14:01 przez savior, łącznie edytowano 1 raz
savior

przez linka 11 cze 2010, 13:58
Editors, możesz uzyskać pomoc terapeuty i chodzić na spotkania na NFZ. No a skoro pan profesor mówi, że przejdzie z wiekiem....i wciska ci leki nie wspominając op terapii....to współczuję lekarza. :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Editors 11 cze 2010, 14:21
a czym myłeś rece ? myles tez detergentami? chodziles sie leczyc do psychologa albo psychiatrym co zrobic tak zeby nie bylo zadnej bakteri na rekach

przez savior 11 cze 2010, 14:23
nigdy nie bedziesz idealnie sterylny..zresztą nie tędy droga.. koniecznie zgłoś sie do psychologa/psychiatry
savior

przez Editors 11 cze 2010, 14:37
nawet mycie rak proszkiem do prania tez nam nie zapewnia rak sterylnych albo jaki kolwiek detergent

[Dodane po edycji:]

cholernie mnie to meczy co zrobic :(

przez linka 11 cze 2010, 14:41
Wy szukacie chłopaki pomocy? Czy jak anorektyczki będziecie wymieniać sposoby jak bardziej utkwić w chorobie? :-|
Przyjaciel forum

przez Editors 11 cze 2010, 14:56
eh w ogole w dodatku jestem spocony cały z tego upału ;x co zrobic żeby ten pot usunać czy zele pod prysznic cos pomagaja

Sortuj wg