Rozmyślania: Towarzyszka o lepkich paluszkach

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Rozmyślania: Towarzyszka o lepkich paluszkach

przez madeline20 20 maja 2006, 09:34
-witaj jak masz na imie?
-madeline a ty?
- nerwica , chcialabym sie z toba zaprzyjaznic (czytaj zawladnąć), znam cie bradzo dobrze , wiem co ci dolega zrozumiem cie jak nikt inny
-to bradzo milo, ale nie jestem pewna czy mam ochote na znajomosc, twoje imie brzmi groznie
- musze cie oswiecic , nie masz wyobru twoje zycie nalezy juz do mnie, nie uwolnisz sie juz , bo ja rzadze toba , sprawie ze bedziesz miala natrecwta , ktore odbiora ci radosc codziennego dnia, nie bedziesz umiala nad nimi zapanowac, inni beda cie postrzegali jako inna , nienormalna, nieprzystosowana a ty bedziesz sie coraz zagolebiac w to bagno az w koncu jedynym ratunkiem beda psychotropy... nie bedziesz umiala sie sobie spodobac , bedziesz myslala , ze zwiazki i zakochanie sie to nie dla ciebie, bedziesz bala sie ludzi, uniakala spotkania nawetna ulicy, otarcia sie o ramie nieznajomego....a przez to bedziesz wyjatkowa , bo bedziesz inna...
-ale ja nie chce !!!!!!!! chce zyc normalnie i byc jak inni, dlaczego mi to robisz?
-nie chcesz??? nie ma wyboru!!! jestes dla mnie pozywka, dzieki tobie zyje , jestem jak nowotwor , ktorego nie da sie wyciac... nie masz szans
-przerazasz mnie!! zostaw mnie w spokoju!!!
-nie moge ! jestem towarzyszka o lepkich palcach...
Kochac siebie to przemawiac do siebie naprawde łagodnie i czule.

przez agapla 20 maja 2006, 16:07
Smutne ,ale jak prawdziwe :cry:

przez Dora 15 cze 2006, 22:44
nie nie NIE !!! ja nie chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 16 cze 2006, 00:42
Dobre porównanie :) .

:(

:D

przez didado1 17 cze 2006, 22:06
madeline20 napisał(a):-witaj jak masz na imie?
-madeline a ty?
- nerwica , chcialabym sie z toba zaprzyjaznic (czytaj zawladnąć), znam cie bradzo dobrze , wiem co ci dolega zrozumiem cie jak nikt inny
-to bradzo milo, ale nie jestem pewna czy mam ochote na znajomosc, twoje imie brzmi groznie
- musze cie oswiecic , nie masz wyobru twoje zycie nalezy juz do mnie, nie uwolnisz sie juz , bo ja rzadze toba , sprawie ze bedziesz miala natrecwta , ktore odbiora ci radosc codziennego dnia, nie bedziesz umiala nad nimi zapanowac, inni beda cie postrzegali jako inna , nienormalna, nieprzystosowana a ty bedziesz sie coraz zagolebiac w to bagno az w koncu jedynym ratunkiem beda psychotropy... nie bedziesz umiala sie sobie spodobac , bedziesz myslala , ze zwiazki i zakochanie sie to nie dla ciebie, bedziesz bala sie ludzi, uniakala spotkania nawetna ulicy, otarcia sie o ramie nieznajomego....a przez to bedziesz wyjatkowa , bo bedziesz inna...
-ale ja nie chce !!!!!!!! chce zyc normalnie i byc jak inni, dlaczego mi to robisz?
-nie chcesz??? nie ma wyboru!!! jestes dla mnie pozywka, dzieki tobie zyje , jestem jak nowotwor , ktorego nie da sie wyciac... nie masz szans
-przerazasz mnie!! zostaw mnie w spokoju!!!
-nie moge ! jestem towarzyszka o lepkich palcach..

- paluchy lepkie powiąże,gębę zalepię, młotem przyfasolę, do wora włożę, potem Cię śmierdziucho na wysypisko wywiozę :!: :!: :!: Będziesz sama wyjątkowo śmierdzieć, będziesz tam rządzić, a wśród tych rupieci może trafi ci się jakiś grat śmierdzący i będzie twoją pozytywką :!: :!:
s p a d a j śmierdzucho daleko tam gdzie twoje miejsce :!: :!: :!:
Ha ha ha śmierdziucha sobie poszła, zatkało ją :D Zobacz jaka ona jest malutka :!: :)
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

Sortuj wg