Tiki po paroksetynie??

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Tiki po paroksetynie??

przez csrpk 15 lut 2016, 23:33
Witam prosze o przekierowanie do dzialu leki, gdyz nie moglem tam standardowo utworzyc nowego topicu. Po paroksetynie mialem praktycznie kazdorazowo jak bralem przedziwne uczucie tikow w obrebie oczu tak, ze ciezko mi bylo na kogokolwiek sie spojrzec i dluzej z nim porozmawiac z twarza w twarz. Normalne tiki chyba.. Nie wiem, raczej to nie bylo wynikiem wyplukania pierwiastkow, gdyz to byl pierwszy i drugi dzien kuracji.. Pamietam, jednak, ze kazdorazowo tak mialem, tylko tak juz bylem zakrecony w tych lekach biorac kilka na raz czasem, ze nie wiedzialem co jest co i czy tak po prostu nie mam... Teraz mialem czarno na bialym, ze napewno cos takiego mam po paroksetynie. Nie pamietam jak to bylo w przypadku innych lekow...

Czy mial ktos podobne uczucie? Wiem, ze to raczej dziwne ale...

Najlepiej z ostatnich lekow czulem sie chyba po wenlafaksynie tylko bylem tak zafascynowany medytacja, joga i zdrowa dieta, ze im wylacznie przypisywalem cudowne zmiany nie patrzac na to, ze biore oprocz tego LEK. Dzialanie sie oczywiscie utrzymuje, ale po jakims czasie ow cudowny efekt znikl. A medytowalem dalej ?? o_0

Mam zamiar wrocic do wenli, w pierwszej kolejnosci bo u mnie dziala jakby od razu pozniej jest chwila przestoju a potem jest jeszcze lepiej.. Mam takie wrazenie jak bylo podczas ostatniej kuracji przynajmniej. Pozniej mieszalem razem z seroxatem, ale milaem te dziwne wspomniane tiki tak ze ciezko oko w oko mi bylo z kims nawijac.

Eee jesli ktos mial podobnie, chcialem wrzucic do tego jeszcze pozniej ew sertraline, czy po niej moga wystapic te tiki?? Mi najbardziej siada to niestesty na oczy. Coz najwyzej pudelko po zolofcie wyladuje w koszu albo go zostawie po prostu do kolekcji bo nie raz juz tak bylo, ze sie czasem wraca do tego samego.. bynajmniej ja tak mam.

Oczywiscie najpierw przetestuje miesiac poltora Wenlafaksyne. Zebym mogl cos o niej samej powiedziec, lekarz kiedys robil mi kombosy z miejsca ale to chyba najglupsza rzecz jaka moze byc?? Co z tego ze jedno dziala dobrze, jak drugie niweluje caly ten poztywyny efekt?

Nie rozpisuje sie juz wiecej;)) Pozdrawiam serdecznie dobrej nocki
Offline
Posty
210
Dołączył(a)
15 gru 2015, 13:59

Tiki po paroksetynie??

Avatar użytkownika
przez Psychopharm 16 lut 2016, 22:54
Możliwe są tiki ale to chyba rzadkość, miałeś jakiegoś pecha :/
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/
Avatar użytkownika
Offline
Posty
896
Dołączył(a)
30 mar 2015, 08:03

Tiki po paroksetynie??

przez csrpk 18 lut 2016, 03:04
Dzieki myslalem, ze juz nikt sie nie wypowie.. To samo mam np jak za duzo cwicze jesli chodzi o joge i np pozycje odwrocone czyli stanie na glowie.. nie wiem czy to dokladnie taki sam stan, ale pamietam ze jak cwiczylem to tez mi sie cos dzialo z oczami dziwnego. cos jakby tiki i przymus czestego mrugania. tyle tylko ze bedac u okulisty nic niepokojacego nie zauwazyl i teoretycznie z oczami (teoretycznie) jest wszystko ok.
Offline
Posty
210
Dołączył(a)
15 gru 2015, 13:59

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Przeskocz do