Lek na ból spowodowany zaburzeniem(?)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lek na ból spowodowany zaburzeniem(?)

przez Asmo 19 wrz 2013, 15:50
Analizując ostatnie powiedzmy 2lata jestem okresowo "osłabiony" a podchodzi to pod ból czasami jest silniejszy czasami słabszy. Najbardziej czuć to w przedramieniu, w okolicach stawów ogólnie, barki i tak dalej. Lekarz rodzinny powiedział, że mi nie pomoże bo leki będą działać doraźnie, że to przez wewnętrzne napięcie w sobie - i coś w tym jest bo jak mam "ciężki stan" i czasem wezmę Zomiren to mnie nic nie boli. Strasznie mi to przeszkadza w życiu poza pracą. Przykładowo chcę iść teraz na ryby, głowa bardzo chce iść a z kolei ciało jakby odmawia. To nie jest że mi się nie chcę bo ja chcę, ale fizycznej siły też choć trochę trzeba. Napomknę o tym oczywiście na wizycie u psychiatry, ale w tej chwili już wściekłem się na to. Czy są jakieś leki na taką przypadłość? Bo chcę iść zaraz po jakąś receptę na pomoc doraźną bo mam dość - 2 dni wolnego od pracy zmarnowałem w domu. Ani na ryby się nie zebrałem ani na rower.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)