Leki na tiki/drżenie ciała

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bwahlfipe03 14 sty 2007, 13:05
biore z każdego po 1 dziennie, ale lekarz zalecił mi brac 2 propranole. Mam juz dosc tych wszytskich leków od roku sie nimi truje i chce je jakos ograniczyć.

Leki na drżenia całego ciała

przez lubuszanka 22 lut 2007, 18:50
od 10 lat biore clonazepam 0,5 na drzenia ciala. na poczatku dzialal cudownie. teraz przestal znowu mam drzenia calego ciala,nog, rak, nawet mowic nie moge. prosze napiszcie co wam pomoglo?

przez Wera 22 lut 2007, 20:33
mnie drżenia liwidował Afobam ale on uzależnia, pozdr

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socjopatia 10 cze 2007, 15:10
A ja mam również pytanie odnośnie leków na tiki..
Czy to jest na pewno tak,że biorą się od lęku i dlatego trzeba zażywać tabletki na uspokojenie?
Ja mam tiki głowy np.w niestresowych sytuacjach również,nic się nie dzieje,a jednak je mam.
chociaż dla mnie są to stresowe sytuacje,to dla innych nie (zakup czegoś w sklepie).
Już nie wiem :roll:
Są leki na tiki czy tylko na uspokojenie?

przez yoyo 10 cze 2007, 16:39
socjopatia, mój mąż ma tiki chyba całe życie, dopiero w tym roku poradzono mu by poszedł do psychiatry. Psychiatra przypisał mu haloperidol w kroplach (po 3 tygodniach dawka wyniosła 4krople 3x dziennie, tak jest do tej pory).
Tiki na prawdę ustąpiły, a miał ich kilka (głównie twarz).
I nie chcę płakać, Panie mój
Uczyń bym była z kamienia
I pozwól mi, pozwól mi spróbować jeszcze raz
Jeszcze raz....

przez EwelinaTroll 19 cze 2007, 20:46
bralam kiedys afobam ,co prawda wtedy na moje stany lekowe nie na tiki,chociaz je mialam ,ale pomagalo.teraz musze wybrac sie do lekarza,bo w ostatnim czasie sie bardzo pogorszylo,mam nerwowy kaszel(czy jak to nazwac) i tiki twarzy.tiki to najgorsza rzecz jaka mogla mi sie przytrafic i bardzo wstydze sie tego...mam jednak nadzieje ,ze lekarz znajdzie cos co mi pomoze... :roll:

Re: Leki na tiki/drżenie ciała

przez risin 10 gru 2009, 17:15
w sumie to przeciez na kazdego moze jakis inny lek dobrze dzialac. czasami trzeba wielu prob, zeby sie zorientowac co jest wlasciwe :(

Re: Leki na tiki/drżenie ciała

przez asiulek 11 gru 2009, 19:56
hej ja nie dawno byłam u psychiatry i też przepisał mi Fluanxol narazie biore dopiero od 3 dni ale mam podobny problem jak kilka innych osób a mianowicie trzęsą mi się ręce (zawyczaj zawsze,a nie daj Boże jak ktoś jeszcze patrzy ) no a w bardziej stresujących sytuacjach cała się trzęse.Nie wiem też czy ktoś ma taki problem jak ja.... kiedy musze coś przeczytać na głos albo na środku to poprostu przechodze katusze,robie wszystko żeby tego uniknać.Sama nie wiem skąd mi się to wzięło ale głośne czytanie dla kogoś jest dla mnie nie realne ;( głos mi sie łamie,brakuje oddechu.nie wiem co robić...

Sortuj wg