Szczepionka na stres

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Szczepionka na stres

przez Receptor1 03 sie 2010, 23:47
matnia napisał(a):Natychmiast lecę do Ameryki na ochotnika. Bez sekundy zastanawiania. Albo wóz, albo przewóz... bo tak żyć dalej już nie chcę. :hide:

widzę, że ktoś ma słabo rozwiniętą umiejętność czytania ze zrozumieniem, gdzie na napisałem, że masz lecieć do USA? Chodzi mi tylko o to, że gdy szczepionka przejdzie, to pewnie będzie także na rynku Europejskim.

przez *Wiola* 04 sie 2010, 00:22
Receptor1 napisał(a):
matnia napisał(a):Natychmiast lecę do Ameryki na ochotnika. Bez sekundy zastanawiania. Albo wóz, albo przewóz... bo tak żyć dalej już nie chcę. :hide:

widzę, że ktoś ma słabo rozwiniętą umiejętność czytania ze zrozumieniem, gdzie na napisałem, że masz lecieć do USA? Chodzi mi tylko o to, że gdy szczepionka przejdzie, to pewnie będzie także na rynku Europejskim.

Ehh, a Ty masz zanik poczucia humoru ?
Moderator

przez To takie czary... 05 sie 2010, 18:37
wiola173 napisał(a): Ja myślę ,że jak mamy rozpieprzoną chemię w mózgu to psychoterapia daje tule co umarłemu kadzidło:(
Wiola czy to jakaś aluzja do mojej osoby ? :?
To takie czary...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez matnia 05 sie 2010, 18:45
"Ja myślę ,że jak mamy rozpieprzoną chemię w mózgu to psychoterapia daje tule co umarłemu kadzidło:("

To samo myślę. Pozdrawiam koleżankę! :papa:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez *Wiola* 05 sie 2010, 19:23
To takie czary... napisał(a):
wiola173 napisał(a): Ja myślę ,że jak mamy rozpieprzoną chemię w mózgu to psychoterapia daje tule co umarłemu kadzidło:(
Wiola czy to jakaś aluzja do mojej osoby ? :?

Ależ skąd. To wynika z mojego własnego doświadczenia. Czemu bierzesz to do siebie?

matnia Dzięki:) i nawzajem, to już jak się zaczniesz pakować na wyjazd lot to daj znać:)
Moderator

przez To takie czary... 05 sie 2010, 19:34
Czyli niema się o co gniewać.
Kiedyś czytałem że miłość jest takim uczuciem że też potrafi rozpieprzyć chemię mózgu.
To takie czary...

przez matnia 08 sie 2010, 20:07
wiola173 napisał(a):
Receptor1 napisał(a):

Ehh, a Ty masz zanik poczucia humoru ?

Receptor wykazał słabą kumację względem odczytywania wypowiedzi z przymrużeniem oka. Za to włączył mu się błyskawicznie narodowy styl ripostowania na forach, typu "czytaj ze zrozumieniem", "trzeba myśleć", "żal mi ciebie", " itp itp. Tu akurat posłużył się pierwszym z nich. :great:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

Sortuj wg