Chyba znalazłem leki dla mnie...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez miko84 06 lis 2013, 10:17
To nawet zabawne, ale sam do końca nie wiem co mi wtedy pomogło :) A Tobie lubudubu polecam poczytać o melancholijnej.

depresyjny daruj sobie agonistów dopaminy, weź tą amitryptylinę.
miko84

przez depresyjny 06 lis 2013, 15:13
Najbardziej mnie interesuje dzialanie nootropowe amilitryptyliny. Bo ja mam zamulony mozg, chociaz niezabardzo jestem w stanie przytoczyc argumenty. Slabo mi idzie wypowiadanie jak z kims rozmawiam. Nie kiedy zacinam sie czy jakam. Mam takie podejrzenie ze jak by ta poznawczosc sie poprawila, potrafil bym wiecej sobie uswiadomic badz poczuc to bylo by niebo lepiej. Pojawila by sie inna jakosc zycia. Aczkolwiek boje sie norradrenaliny ktora znam z wyzszych dawek wenli i tez z nizszych mirty. Napiecie winduje w kosmos na nieslychanie przykry poziom. Powiedziec ze bylem wkur.. to za malo.

-- 06 lis 2013, 15:17 --

Miko, czemu zaprzestales brania ami¿
depresyjny

przez miko84 06 lis 2013, 15:28
Ze względu na jej działanie antycholinergiczne. Jeśli masz melancholijną to spróbuj samej mirty, tylko daj lekowi czas, początkowo może nasilać lęk więc coś jak benzo może być przydatne. Lek jak się wkręci to zadziała przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie. Mirta nie ma działania antycholinergicznego jak ami.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzYxx 06 lis 2013, 15:34
Po 8 tygodniach mirty (45mg) jest jakiś sens kontynuować? Ostatnio to nawet swoje zdrowie mam gdzieś... :?
The Walking Dead.

przez miko84 06 lis 2013, 15:39
Jest, lek u niektórych długo się wkręca, myślę, że 12 tyg powinno pokazać czy lek zadziała.
miko84

przez depresyjny 06 lis 2013, 16:16
To ja chyba powinienem poczekac z anafranilem. Bo w dawce 150 mg biore dopiero 5 tydzien. Moze ma potencjal zeby zaskoczyc.

-- 06 lis 2013, 16:20 --

Chociaz ten burak po pracy go dyskwalifikuje,sam nie wiem, nie bede pod niego pracy zmienial.P
depresyjny

przez rafzap 18 lis 2013, 23:01
Najgorsze chyba co może być, to oddawać się ślepo w ręce "specjalistów" i wierzyć ślepo że pomogą, tyle że mi się już pomysły skończyły. Nie mam siły i motywacji na nic, z trudem wykonuję najprostszą czynność i niby zdarza się takie coś w depresjach, tyle że ja mam nastrój całkiem ok, więc to nie depresja chyba..
evil boy 4 life

przez tormen 08 maja 2015, 00:12
Podobnie jak autor wątku nie mogę znaleźć odpowiednich dla mnie leków. Od lat biorę paroksetyna, ale coraz częściej wraca depresja z nerwica, które uziemiaja mnie w łóżku. Czy ktoś wie, czy Ropinirol można stosować jednocześnie z paroksetyna? Chętnie podsunę ten pomysł lekarzowi.

przez Arasha 08 maja 2015, 00:20
Aż muszę poczytać w necie, co to za cudo ten Ropinirol :shock: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Psychopharm 08 maja 2015, 08:38
Daruj sobie, to ja byłem autorem tego wątku, ale brałem wtedy już 2 leki które pewnie wykazały pewien synergizm - bupropion+tianeptyna. Później próbowałem samych agonistów i szału nie było...
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Zbychu 1977 08 maja 2015, 11:07
Jestem przekonany ze depresja ma scisły związek z deficytem dopaminy ,noradrenalina jest przereklamowana.Po agonistach dopaminy nastrój poprawiał sie u mnie natychmiast co o czyms swiadczy;dopamina to intensyfikacja zadowolenia z zycia,zanik biernosci i zaleznosci,wzrost energii zycia-libido,zanik anhedonii,same pozytywny ,musi byc jednak w moim przypadku szczypta serotoniny ze wzgledu na mozliwosc nasilenia sie na samej dopaminie ZOK.
Zbychu 1977

przez Psychopharm 08 maja 2015, 12:28
Wg. mnie noradrenalina działa przez zwiększanie dopaminy. 60 mg paro to nie jest szczypta serotoniny, jak już to chyba garść albo cały worek ;)
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez zzYxx 16 wrz 2015, 00:03
Odkopuje. Teraz będzie pora na mnie. Niedługo będę obmawiał z lekarzem ten lek.
The Walking Dead.

Sortuj wg