CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Michuj 09 sie 2013, 11:25
Z lekami to jest tak. Brać i czekać lub modlić się (w przypadku wierzących) żeby pomogło. I nikt nie wyjaśni i nie będzie wiedzieć dlaczego lek działa.
Loża szyderców

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 09 sie 2013, 11:34
Najbardziej zawsze mnie dziwiło i do tej pory tak jest, że ten sam lek za drugim raze działa jak cukierki.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Lord Kapucyn 09 sie 2013, 11:39
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 09 sie 2013, 11:41
Dark Passenger, dzięki, własnie sobie czytam to.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 09 sie 2013, 11:43
też słyszałam o tej tolerancji nie tylko na antybiotyki i sama zauważyłam, że np. jak brałam wcześniej jakiś lek to wracając do niego nie działał tak dobrze jak kiedyś, albo też mulił mniej
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 09 sie 2013, 14:12
Dobra, biorę to 225 wenli i jakoś żyję. Nie jestem taki spięty już, albo po prostu mam dobry dzień już drugi z kolei.
Nowy lekarz zalecił branie samej wenli, ale zastanawiam się, czy nie zarzucić sobie na noc 15-30mg mianseryny, dla lepszego efektu, czy jeszcze poczekać i dać szansę rozkręcić się samej wenli.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 09 sie 2013, 15:58
Jeśli jest dobrze to nic nie dodawaj, sprawdź samą wenlę.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 09 sie 2013, 16:10
Mirte możesz dorzucić jakbyś miał problemy ze spaniem.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 09 sie 2013, 16:22
Teraz mam miansę zamiast mirty :) Póki co spanie jest jak trza, wiadomo że bez mirty nie jest takie twarde, ale nie mam większych problemów z zaśnięciem. Na razie pojadę na samej wenli, gdyby się pogorszyło, zacznę wrzucanie miansy, powiedzmy od 15mg.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 09 sie 2013, 16:27
Dżejm, dokladnie, póki dobrze śpisz to narazie nie ma sensu.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 09 sie 2013, 23:56
O tej porze już dawno przeważnie śpię. A teraz ani nie ziewnąłem. Chyba czas podeprzeć się miansą...
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 10 sie 2013, 09:03
Mianseryna powinna dobrze uzupełnić wenlafaksynę. Moim zdaniem nawet lepiej niż mirtazapina. Jeśli takie połączenie u Ciebie nie zaskoczy to możesz zamienić wenlafaksynę na SSRI, które silniej działają na serotoninę. Mój lekarz często z bardzo dobrym skutkiem stosuje połączenie mianseryny z sertraliną i paroksetyną.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 10 sie 2013, 09:10
No i musiałem wziąć miansę. Spałem bite 8 godz. Rano zamuła mniejsza niż po mirtazapinie. Wstałem o 8 i o dziwo nie jestem śpiący. Wychodzę na zewnątrz i... brak derealizacji, czuję wszystko co dookoła, docierają do mnie wszystkie bodźce. Ale to raczej kwestia dobrego dnia albo podniesionej niedawno wenli, bo gdzie by miansa zadziałała już po jednej dawce ;) Na razie postaram się być na samej wenli. Jeśli ona nie da sobie rady, zmienię np. na sertrę (nie na paro, bo brałem i zanim zaskoczy to miną wieki...) i dołożę miansę.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 10 sie 2013, 10:50
Działanie połączenia mianseryny i SNRI/SSRI może być odczuwalne po pierwszych dawkach, bo myk polega na zwiększeniu poziomu serotoniny w kluczowych obszarach mózgu. I tak np. sama sertralina podniesie poziom serotoniny średnio do ok 500% a z dodanym antagonistą 5-HT2c (ketanseryna) w pewnym momencie nawet do 1100% !! link do badań: http://parazite.nn.fi/hiveboard/picprox ... 00474a.pdf
miko84

Sortuj wg