ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez pająk 08 maja 2014, 22:52
Haldol napisał(a):A może spróbuj najmocniejsze benzo, (choć może być obecnie problem z jego kupnem) flunitrazepam w dawce gdzieś 1,5mg.

Czemu problem z kupnem?
Bo na prawdę zomiren w dawce 1mg/2mg nic mi nie daje. I nie jest to uzależnienie bo nie stosowałam go wcześniej. :<
pająk

przez mifune85 09 maja 2014, 01:19
Od kilku dni męczą mnie objawy grypopodobne a mój nastrój waha się od normalnego do depresyjnego. Wziąłem dzisiaj zomiren i początkowo mnie uśpił, ale po tym jak wstałem zacząłem czuć sie bardzo źle. Nastrój poszedł ostro w dół. Czy to możliwe, że zomiren znacznie obniżył u mnie nastrój?

przez Haldol 09 maja 2014, 09:52
Możliwe, wszak wszystkie benzo to depresanty, hamujące aktywność oun.
Sertralina - 25mg
Clonazepam - 1mg (doraźnie)
Haloperidol - 1mg (doraźnie)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michał 1972 14 maja 2014, 06:50
nie ma co kombinować, Xanax to dla mnie tabletka szczescia, biore od 0,5 do 1mg na dzien po 2-3 razy w tygodniu i nie czuję jakiegokolwiek uzależnienia . Czasami robię sobie tydzień czy dwa przerwy , żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Jak mnie przyciśnie i nie mam jak załatwić recepty to zastępuję go chloroprotixenem , tyle , że ten mnie tylko przymula. No ale to zupełnie inny lek i już nie taki zacny. Wszak xanax to chyba król benzo ;)
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez depas 14 maja 2014, 13:13
Michał 1972 napisał(a):Wszak xanax to chyba król benzo ;)

Z mojego doświadczenia wychodzi na to samo, chociaż nie miałem przyjemności spróbować clonazepamu. Poza tym większość benzo testowałem, przynajmniej tych stosowanych w leczeniu lęku, nie mówię o nasennych siekierach typu flunitrazepam czy midazolam. Całkiem przyjemnie działa też lorazepam, nie daje tyle "radości" co alprazolam, ale za to działa dłużej; podobnie jest z bromazepamem. Ogólnie rzecz biorąc, tak mnie więcej rozumiałbym działanie "prawdziwych" antydepresantów. Gdyby tylko to dziadostwo tak nie uzależniało, wiadomo...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez mifune85 14 maja 2014, 13:50
Poradźcie mi coś. Mam obecnie nawrót depresji a za niecałe 4 tygodnia mam ślub. Czy pół tabletki 0,5 mg a po kilku dniach 1 mg może mi pomóc jakoś wytrzymać?

przez ala1983 14 maja 2014, 14:24
Ogólnie rzecz biorąc, tak mnie więcej rozumiałbym działanie "prawdziwych" antydepresantów. Gdyby tylko to dziadostwo tak nie uzależniało

Mi by wystarczyło coś na bazie klorazepatu. Czy na prawdę tak ciężko jest coś takiego wynaleźć?

-- 14 maja 2014, 13:25 --

mifune85, A 0,25 nie wystarczy?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez mifune85 14 maja 2014, 14:56
ala1983 napisał(a):
Ogólnie rzecz biorąc, tak mnie więcej rozumiałbym działanie "prawdziwych" antydepresantów. Gdyby tylko to dziadostwo tak nie uzależniało

Mi by wystarczyło coś na bazie klorazepatu. Czy na prawdę tak ciężko jest coś takiego wynaleźć?

-- 14 maja 2014, 13:25 --

mifune85, A 0,25 nie wystarczy?

Pomyliłem się. Mam tabletki 0,5 mg i chcę zacząć od 0,25 mg. Nie brałem benzo od 4 lat więc nie wiem jakie dawki są duże a jakie małe

przez Marian_Paździoch 15 maja 2014, 09:20
Dla mnie królem benzo jest clon. Aplrazolamu mogę wziąć 1-1,5mg i ledwo ledwo co czuję, clona 1mg czuję już wyraźnie, a to tylko pół tabletki.
Marian_Paździoch

przez Patrykeight 15 maja 2014, 17:55
5 paczek zomirena 1mg + alko, chyba wystarczy by zapaść na sen wieczny?

przez marwil 15 maja 2014, 18:58
Patrykeight, Jesli to "tylko" ciężki epizod depresji, to nie warto. Miewałem takowe nie raz i zawsze mijają.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Patrykeight 15 maja 2014, 23:00
marwil napisał(a):Patrykeight, Jesli to "tylko" ciężki epizod depresji, to nie warto. Miewałem takowe nie raz i zawsze mijają.

Przed lekiem co mi zaszkodził miałem już stwierdzony ciężki epizod depresji.
Wiem że one mijają. Tylko że ***** półtora miesiąca jestem w jakimś koszmarnym stanie zaczęło się od tego leku. I nie mija. Błagam o pomoc.

przez mifune85 15 maja 2014, 23:37
Patrykeight napisał(a):
marwil napisał(a):Patrykeight, Jesli to "tylko" ciężki epizod depresji, to nie warto. Miewałem takowe nie raz i zawsze mijają.

Wiem że one mijają. Tylko że ***** półtora miesiąca jestem w jakimś koszmarnym stanie zaczęło się od tego leku. I nie mija. Błagam o pomoc.

Bez sensu. Piszesz, że miałeś stwierdzony ciężki epizod depresji przed lekiem a w następnym zdaniu, że po leku. Straszenie ludzi samobójstwem nie pomaga ani chorym ani ludziom wokoło, którzy mają dość takiej osoby.

przez Patrykeight 15 maja 2014, 23:59
mifune85 napisał(a):
Patrykeight napisał(a):

Bez sensu. Piszesz, że miałeś stwierdzony ciężki epizod depresji przed lekiem a w następnym zdaniu, że po leku. Straszenie ludzi samobójstwem nie pomaga ani chorym ani ludziom wokoło, którzy mają dość takiej osoby.

Przed lekiem, po leku jest jeszcze gorzej. A co mają mnie mieć dość. Nie każdy taki jest.

Sortuj wg