ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez JużTuByłem 24 wrz 2012, 10:40
W takim razie bierz połowę.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez karolinaa29 25 wrz 2012, 14:05
:D Witam serdecznie proszę o podzielenie się info osoby która bierze afoban0,25,jak się czuje jak prosperuje,chodzi mi głównie o wykonywanie podstawowych obowiązków domowych,jestem mamą i musze jakoś się zająć i ogarnąć chałupę,czy będzie mi się chciało ciągle spać?,czy lek uspokaja jestem strasznieeeeeeeeee nerwowa,wkur...mnie byle gówno nwet okruszek chleba na blacie,który przed chwilą był czysty. :mhm: Nie mam tak od zawsze,nerwica,depresja pojawiła się u mnie jakies 1,5 roku temu kiedy to dowiedziałam się ze mam guza w głowie i muszę być operowana.

przez JużTuByłem 25 wrz 2012, 14:07
Upokaja 0,25 to bardzo mało ,ale w sam raz na początek ;)
Osobiście kiedy jestem po afobamie ,to mi sie lepiej myśli i koncentruje.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez karolinaa29 25 wrz 2012, 14:44
JużTuByłem napisał(a):Upokaja 0,25 to bardzo mało ,ale w sam raz na początek ;)
Osobiście kiedy jestem po afobamie ,to mi sie lepiej myśli i koncentruje.
:great: no to super, a jak z prowadzeniem auta,nie chodzi tu o jazdę na jakieś długie trasy,ale odebranie syna ze szkoły,zakupy no takie podrzędne rzeczy które trzeba wykonać na co dzień,nie chcę wszystkim obarczać męza,a tak naprawde to on nawet zakupów konkretnych nie potrafi zrobić :hide:

przez Autumn 25 wrz 2012, 22:37
Ja po Afobamie mam różnie... czasem czuję się troszkę "naćpana", czasem tylko spokojna, pewnie zależy od wielu rzeczy, jak z alkoholem - jednego dnia się człowiek mocniej upije jednym kieliszkiem, czasem prawie wcale. Ale prowadzić to bym się po tym troszkę bała, może nie po 0,25, ale po każdej innej dawce już tak. + na mnie osobiście bardzo często działa nasennie
Escitil 10mg
Afobam doraźnie

przez tahela 25 wrz 2012, 22:41
karolinaa29, 0,25 to słaba dawka tak w sam raz by trochę uspokoić i nie bój sie obarczać męza odebraniem dziecka ze szkoły bo dorosły człowiek i na pewno umie tylko mu tak wygodnie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez sensubrak 12 paź 2012, 01:17
hejo. Mam takie pytanko: byłam dziś u psychiatry i stwierdził zaburzenia adaptacyjne z zespołem lęków nocnych czy jakoś tak. I dostałam magiczną miksturę: Afobam 0,5mg do 2 tab na dobę, Nasen raz dziennie i Depralin raz dziennie. Nigdy nie brałam psychotropów. Nie uzależni mnie ta mieszanka?

przez clone 12 paź 2012, 12:43
Może uzależnić, ale dawki nie są duże.

przez Keji 24 paź 2012, 19:23
Wzięłam jedną tabletkę dzisiaj, miałam chwilę luzu i jakiejś niewypowiedzianej radości, po czym naszedł mnie smutek straszny.
Keji

przez mysz784 08 lis 2012, 14:53
hejka kochani,mam pytanie :jak długo trwa oczyszczenie organizmu z zomirenki...?

przez Martynka33 08 lis 2012, 16:37
Mam pytanie o Xanax SR 0,5.

Dotychczas brałam zwykły xanax 1 mg doraźnie i działał na mnie rewelacyjnie. Dziś dostałam tą powyższą wersję, wzięłam jedną tabletkę i nie czuję żadnego działania. Czy skoro wcześniej brałam 1 mg to teraz powinnam brać dwie tabletki tego SR? I co to w ogóle jest ten SR, co to znaczy, że przedłużone działanie? Czy on jakoś inaczej działa?

przez cytrynka84 08 lis 2012, 19:19
SR,działa dłużej,jak zwykły działa 4-6 h SR działa chyba teoretycznie do 12h,no może krócej tak jest napisane na Wikipedii,a to niezbyt wiarygodne źródło.SR zaczyna działać później tak po godzinie od zazycia A zwykły działa jak wiesz po 15-30minutach .Moze lekarz stwierdził,ze skorodziala dłużej to potrzebujesz mniejszej dawki,nie wiem,zapytaj lekarza on najlepiej będzie wiedział.SR tak szybko nie uzależnia jak zwykły,właśnie dlatego,ze działa dluzejMoze lekarz się pomylił,choć to maloprawdopodobne.

-- 08 lis 2012, 18:24 --

Martynka33, A ile płacisz za Xanax 1mg?
A ile za Xanax SR 0,5?
Biorę doraznie zwykły Afobam.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Martynka33 08 lis 2012, 19:40
cytrynka84, za SR zapłaciłam 35 zł (30 tabl.). Za zwykły nie pamiętam, bo dawno kupowałam.
Wzięłam drugą tabletkę tego SR i teraz czuję działanie. Dawka 0,5 jest chyba dla mnie za mała. A lekarka kazała mi to dzielić jeszcze na połowę. Dla mnie to bezsens, równie dobrze chyba mogłabym wypić herbatę z melisy.

A czy jest szansa, że na xanaxie wyciszą się objawy psychosomatyczne? Jeśli tak, to po jakim czasie?

przez cytrynka84 08 lis 2012, 20:22
Dzięki.Lekarka chce chyba Tobie całkiem odstawić ten lek.Tak się robi przy odstawianiu.Dziwne bo SR ,nie powinno się dzielić bo traci przez to dłuższe działanie,ale może się mylę,sama juz zwatpilam.
Tak najprawdopodobniej będzie dobrze działał na objawy somatyczne, i to od pierwszej tabl.Niestety trzeba uważać ,bo uzależnia.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg