ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez skorpius 14 paź 2005, 14:38
xanax to to samo co afobam, mają w sobie alprazolam, ja teź

się po nich dobrze nie czułem, uważaj bo one szybko uzależniają!!!!!!!!!! a o to czy to jest możliwe zapytaj lekarza który ci

to dał!!!!!

przez Gość 14 paź 2005, 14:54
jakie miales akcje po nim??
Ja go bralem rok temu w dawce

0,5 sr na noc i nie pamietam zeby bylo zle ale dzis to jest wyjatkowo,
Gość

przez Waleria 14 paź 2005, 22:30
Witam
Ja brałam xanax i bardzo mi pomógł, czułam się po nim

rewelacyjnie. Tyle że ja brałam dużo mniejsze dawki, czyli 0,25 mg, lub maxymalnie 0,5 mg i to nie sr (czyli o przedłużonym

działaniu), tylko zwykły xanax działający przez kilka godzin. Może zacząłeś go brać od zbyt dużej dawki, spróbuj wziąść 0,5

mg i zobacz jak się będziesz czuł.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez misiekwwa nie zalogowany 15 paź 2005, 10:02
wczoraj zamiast xanaxu dosatelem imovane to lek nasenny tyle

ze on u mnie nie powoduje snu ani tym bardziej nie zasypiam po nim tylko w 1,5 godziny po zazyciu leki mijaja moge powiedziec

czuje sie prawie jak bym nie byl chory ( zostaja tylko wlasne mysli ktore napedzaja chorobe), z tym ze ten lek dziala 5

godzin i klaps. wiec biore go pol rano i pol w poludnie. jak bralem na wieczor to i tak spac nie moglem
misiekwwa nie zalogowany

xanax

przez aga 76 15 paź 2005, 16:20
witaj ja też biorę xanax ale po nim czuję się bardzo

dobrze ibiorę dawki3 mg na cały dzień wiem że muszę go odstawić bo sie uzależniłam jest ciężko go odstawic biorę go rok

ijestem właśnie w trakcie odstawiania pozdro aga 76
aga 76

Afobam

przez KOREK 18 paź 2005, 17:28
Afobam bralem przez 5 miesiecy.3 razy dziennie po 1,0

.Niestety czasami wieksze dawki.Afobam odstawilem rok temu.Odstawienie polega na stopniowym zmniejszaniu dawek.Naturalnie pod

katrolom lekarza .U mnie to 1/2 tabletki mniej co dwa tygodnie.Nie bylo latwo ale sie udalo odstawic.Nagle odstawienie

Afobamu jest straszne.Najlepiej to go wogole nie zaczynac brac.Sa inne bezpieczniejsze leki,ale to juz wam lekarz najlepiej

doradzi.Pozdrawiam.
KOREK

przez alvesta 19 paź 2005, 19:01
A jak dla mnie to Afobam jest dobry na efekty odwykowe po

nagłym odstawieniu innych psychotropów :mrgreen: Żartuję sobie, biore go doraźnie, ale domyślam się, że nagły brak jego musi

być dramatyczny dla organizmu. Dogadaj się z lekarzem, bardzo stopniowe zmniejszanie dawki na pewno doprowadzi Cie do

spokojnego odstawienia. Pozdrawiam!

xanax

przez Anula 21 paź 2005, 01:22
Ja czulam sie dziwnie przez jakies dwa tygodnie: spiaca ,

otumaniona. Potem przeszlo i czuje sie calkiem dobrze.Trzeba odczekac. Leki nie dzialaja natychmiast. Biore tylko na noc i

dzieki temu spie. Bede w koncu musiala przestac i tego sie boje. Biore od 5 miesiecy.
Anula

przez marlow 28 lis 2005, 21:40
a po jakim czasie może to uzależnic ? ja biore ten lek przed

snem od 24 dni(1mg sr) Miałem go odstawić 3 dni temu ale moja mama ma jutro operacje i nie chce ryzykować...
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

XANNAX SUXXX

przez reirei 04 gru 2005, 22:05
Xanax strasznie otumania, często jak sobie

łyknąłem od razu mnie scinało i szedłem spać. A jesli chodzi o "efekty lecznicze", właściwie ich nie dostrzegłem. Innaczej

sprawa wygląda jeśli bierzesz xanax na spanie.
Ktoś wcześniej pisał o "imovane", łykałem ten lek przez troche i polecam

go, ścina do snu góra do dwóch godzin, potem działa jeszcze przez ok 3h. Nie "przeciąga" snu

xanax

przez KOREK 05 gru 2005, 14:36
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/4257 Link dla

wielbicieli"cudownych lekow".

przez Waleria 07 gru 2005, 12:37
Uważam że nie można generalizować: "xanax otumania" itp. Jak

czytam wypowiedzi osób krytykujących ten lek to zauważam, że w większości przypadków brały one zbyt duże dawki na raz. Bardzo

dziwne jest dla mnie, że ktoś rozpoczyna leczenie od dawki 1 mg i to jeszcze sr. Oczywiście nie jestem lekarzem, więc to

tylko moje osobiste przemyślenia. Ja kiedy miałam naprawdę dużą nerwicę miałam przepisane przez lekarza dawki najmniejsze:

0,25 mg. I to już pomagalo. 0,5 brałam tylko w razie naprawdę dużego ataku lęku, w wyjątkowych okolicznościach. Może właśnie

dlatego xanax był dla mnie (był, bo już nie muszę go brać:)) rewelacyjnym lekiem, po którym czułam się świetnie. Innych leków

na nerwicę nigdy nie brałam, bo ten pasował mi idealnie. Pamiętajcie, że co źle dziala na jednego, wcale nie musi działać źle

na innych.
Pozdrawiam

xanax

przez marlow 07 gru 2005, 23:54
brałem to przez 30 dni(1mg sr przed snem) Od 5 dni już tego

nie biore ale mam straszne objawy odstawienne(dreszcze,mrowienie,łaskotanie,zawroty głowy) Cholernie mocny siuwaks,nie

polecam na dłuzej.I nie zazdroszcze osobom które biorą to od dłuższego czasu(przy odstawianiu będzie duuuuży probleeeem)

Cholernie uzależnia psychicznie i fizycznie.
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

przez KOREK 14 gru 2005, 14:51
Generalnie odstawianie tych lekow samemu,bez konsultacji z

lekarzem jest srednim pomysłem/nie napisze przeciez,ze to "głupi"pomysł"/.Warto sie zapoznac

http://www.benzo.org.uk/polmon/contens.htm To tak tylko "pogladowo".Jak ktos ma objawy odstawienia proponuje jednak wizyte u

lekarza.Waleria ja nie krytykuje tego leku.Jest on bardzo skuteczny i przynosi 'błyskawiczną 'poprawe.Dlatego

czasami"pacjęci "przekraczaja zalecane dawki,bo to przynosi szybką poprawę ich stanu.I dlatego jest niezbyt

bezpieczny...Tylko tyle.W czasie brania Xanaxu czy Afobamu naprawde"nic na własną reke"

Sortuj wg