AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Wudezet 22 kwi 2015, 18:43
Ja tylko dodam od siebie, że afobazol połączony z hydroksyzyną (u mnie 25mg) wyjściowo działa podobnie jak alpra :) A nawet bym powiedział, że lepiej. Afobazol lekko tak jak kalebx3 napisał działa nootropowo, hydroksyzyna dodatkowo uspokaja i relaksuje, lecz już nie usypia jak to z reguły jest kiedy bierze się ją samą i fajnie się to wtedy równoważy. Niestety mało mi już go zostało, żeby wejść na nim na cykl, ale stosuje wyjściowo afobazol z hydroksyzyną zamiennie z alprą. Z tym, że doraźne leczenie mija się z celem troszkę.. już nie mogę się doczekać aż skończą się u mnie problemy finansowe i zacznę się już leczyć, tak na pełny etat, bo każdy dzień to męczarnia u mnie aktualnie, kompletny brak chęci do życia, totalne żnużenie..
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

AFOBAZOL (Afobazol)

przez wisnia80 19 sie 2015, 22:22
Jak ten lek spisuje się w kwestii lęków? Jest jeszcze Adaptol. To polecacie?

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 19 sie 2015, 22:25
Mistrz Kalebx3 twierdzi, że to najlepszy lek przeciwlękowy jaki szamał- nawet benzo się chowa w komórce pod schodami. Będę to niedługo weryfikował orgonalopetycznie. ;)
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 20 sie 2015, 18:03
Będę to niedługo weryfikował orgonalopetycznie.

a jak to wygląda w praktyce " organoleptycznie "? ;) Czy oznacza to ,że wchodzisz w kupno tego leku na ruskim bazarku ?

-- 20 sie 2015, 18:08 --

Jest jeszcze Adaptol. To polecacie?

Adaptol ma działanie antydepresyjne i też dopiero po jakimś czasie (podobnie jak większość SSRI ),,, efektu antylękowego nie zauważyłem .
Na doping do-życia i lepsze samopoczucie , motywację ( nie typowo jako antylękowec )polecałbym Ladasten .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

AFOBAZOL (Afobazol)

przez achino 20 sie 2015, 18:12
Ladasten działa jak taka lekka amfa. Przez pierwsze 2 dni nie mogłem po tym zasnąć. Nie działał uspokajająco ani antydepresyjnie - po prostu dodatkowy doping. Dlatego nie kupilem kolejnego opakowania.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 20 sie 2015, 18:20
Ladasten działa jak taka lekka amfa.

ojj chyba za siarczyste porównanie .
Do amfy to jej bardzo , oj bardzo daleko ,,, no ale masz prawo tak odczuwać ten lek ;)

AFOBAZOL (Afobazol)

przez wisnia80 21 sie 2015, 10:45
Ja mam główny problem z tymi *ównianymi lękami. Ciekawe dlaczego z tym GABA jest tak że rośnie tolerancja i ma to potencjał uzależniający.

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 19 wrz 2015, 13:58
Zamówiłem sobie dwie paczki na ruskim bazarku, oczekuję aktualnie i będę testował. ;)

A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF, posiada aktywność GABAergiczną, jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3, agonistą receptorów sigma-1, odwracalnym inhibitorem MAO-A i być może wpływa na niektóre receptory serotoninowe.

Moderator/ R2 - D2

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 19 wrz 2015, 17:33
Zamówiłem sobie dwie paczki na ruskim bazarku, oczekuję aktualnie i będę testował.

Fajno ;)
A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF
- masz jakieś dane naukowe co do tego .
jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3,

-nie znam sie na receptorach , ale jak wziąłem ten lek już koło 17 miałem duże problemy z zaśnieciem . Dlatego zasadęr miałem taką ,że z rana Afobazol , a na wieczór ( dorażnie ) benzo.
Osobiście dałbym Nagrodę Nobla w dziedzinie leczenia lęków temu , który wymyślił ten lek . Dla mnie to Złoty Medal .
W dodatku lek rozjaśnia myslenie , działa wyrażnie nootropowo .
I prosze się nie sugerować moimi Tu wypocinami ,,, jak ktoś zamówi i mu nie pomoże ( bo to drogi lek ) . Na moje lęki jest to lek wręcz doskonały .
Dark życzę powodzenia w testach ,,,żeby wyszły POZYTYWNIE! ;)

-- 19 wrz 2015, 17:36 --

acha , znalazłem takie cóś :
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19334503

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Wudezet 20 wrz 2015, 12:52
Lek jest super, między innymi jego działanie nootropowe, myślę, że działa jeszcze mocniej albo porównywalnie nootropowo jaksam noopept. Jeżeli ja jestem troche chronicznie zmęczony, to po tym leku wstawanie z łóżka stosując ten lek regularnie było przyjemnością, robienie sobie śniadania itp itd, działa bardzo naturalnie co jest wielkim plusem, nie czuć typowej "chemii" jak przy np. SSRI. Niestety minusem tego leku jest to, że po 2-3 tygodniach zażywania jego działanie u mnie znacząco spadło. Także jest to lek na miesiąc maks półtora, jeżeli wliczamy w to zwiększenie dawek, albo stosowanie doraźne. Mam jeszcze kilka tych "cukierków", aa wrzucę sobię jednego, na dobry dzień :D

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 20 wrz 2015, 17:40
działa bardzo naturalnie co jest wielkim plusem, nie czuć typowej "chemii" jak przy np. SSRI. Niestety minusem tego leku jest to, że po 2-3 tygodniach zażywania jego działanie u mnie znacząco spadło.

-dokładnie. Dlatego przy tym leku konieczne przerwy , ew. rzadsze acz doraźne branie leku .
Wudezet, do jakich dawek dochodziłeś w porywach najwięcej ?

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Wudezet 20 wrz 2015, 18:13
1-1-1 bodajże albo 1-1-0 w ciągu dnia, czyli 20-30mg na dobe. Jak działanie znacznie osłabło to po prostu odstawiłem. Zostało mi kilka tabletek, to sobię zostawiłem do doraźnego stosowania. Troszkę szkoda, że tolerancja się wyrabia, podobno maksymalny efekt leczenia uzyskuje sie po 4 tyg. nieprzerwanego stosowania, no ale niestety - nie w naszym wypadku. Ale dobre i to, nie można mieć przecież wszystkiego :) Taki np. mix z adaptolem, stosując te leki naprzemiennie, żeby uniknąć narastającej tolerancji może być dobrą alternatywą dla tych naszych ogólnodostępnych SSRI/SNRI itp Co jak co ale leki mają dobre, stosując je nie ma czegoś takiego jak efekty uboczne, efekty odstawienne. Także na afobazolu i noopepcie zapewne się moje leczenie na rosyjskich lekach nie skończy. Jak narazie w planach mam wellbutrin plus jakiś neuroleptyk, zobaczymy jak mi to podejdzie. Cel to wyeliminowanie chronicznego zmęczenia,i sedacja. Jak nie będzie przy tym optymalnie, że tak to nazwę, to będę kombinował dalej :)

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 21 wrz 2015, 16:59
Kalebx3 napisał(a):
A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF
- masz jakieś dane naukowe co do tego .

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16878488
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19334503
http://www.psikofarmakoloji.org/v2/abstract.asp?ID=1113

Moderator/ R2 - D2

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 02 paź 2015, 14:30
podobno maksymalny efekt leczenia uzyskuje sie po 4 tyg. nieprzerwanego stosowania, no ale niestety - nie w naszym wypadku. Ale dobre i to, nie można mieć przecież wszystkiego :)

Wudezet,
- no, ciekawa teoria . Skąd to wziąłeś, tę wiadomość ,że po 4 tygodniach ( a na przykład nie wcześniej czy pózniej ),,, i dlaczego nie w naszym przypadku ? Przecież nie biorą tego ludzie zdrowi, tylko najczęściej tacy jak my ,znerwicowani , depresyjni lękowcy ?

-- 02 paź 2015, 14:38 --

dodam jeszcze tyle ,że również dziś zakupiłem 3 paczuszki tego ruskiego cuda :D
Idzie jesień , a ostatnia była u mnie wyjątkowo lękowa ,,, ta nie będzie bo ja wy-je-bie w kosmos ruską rakietą "Afobazol CCCP"

Sortuj wg