ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ellora 04 lut 2014, 13:05
Czuję się gorzej niż przed...teraz powróciły zawroty i bó głowy...i nosi mnie dziś..lekarz upera sieę że ezczenie minęły dwa tyg więc organzm sę nie przzwycził

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 13:07
Z tym nastawieniem pacjenta do leku to jakiś ponury żart.
Jeśli przez 8 tygodni na dawce terapeutycznej nie ma żadnej poprawy, a nawet jest pogorszenie, to ewidentnie trzeba zmienić lek. Niech lepiej lekarz zmieni nastawienie do swojego zawodu, czy raczej zastanowi się nad swoją nieomylnością.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 04 lut 2014, 13:08
Mialłam kika dni eufori a teraz znowu jakiś dół dziś jest czternasty dzeń.za wcześniena fajerwerki?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 04 lut 2014, 13:09
Ellora
Dwa tygodnie to naprawdę jeszcze krotko,wiec tu moze mieć racje....
Ja na tym leku jestem zdecydowanie dluzej....musialabys poczytac posty,bo to naprawdę dluga historia...

przez Ellora 04 lut 2014, 13:11
A jak myślę opwrocie do pracy to sztywnieje..wracam w poniedziałek

-- 04 lut 2014, 12:15 --

Aco jezcze zauważyłam to brak apetytu,jem bo wem że muszę.Wcześniej nie miałam takego problemu, a waże tylko53 kg i nie chciałabym mniej

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 13:19
Ellora
Każdy z nas to przerabiał lub właśnie przerabia. Strach ma niestety wielkie oczy. Im dłuższa ta przerwa w pracy, tym ciężej wrócić i stres większy. Trzeba się przemóc, nie ma wyjścia.
Masz prawie tydzień wolnego, po co myśleć o pracy. Pogoda ładna, może spacerek?
Ja na terapii właśnie przerabiam temat stresu w pracy, bo też jestem tutaj spięty jak agrafka.

Nie zmuszaj się do jedzenia. Przygotuj sobie coś lekkostrawnego, co lubisz, np. jakąś sałatkę.
Jesteś szczęśliwą kobietą, że nie musisz gubić sadełka. Inne kobitki by się z Tobą zamieniły, moja żona też :)
Ostatnio edytowano 04 lut 2014, 13:21 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

przez Ellora 04 lut 2014, 13:21
Ja nie uczęszczam na terapię..a borykasz się z nerwicą czy deprecha też?

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 13:23
Kurwica lękowa. Tak pieszczotliwie ją tutaj nazywamy :)
Luki_Nerwusik

przez Ellora 04 lut 2014, 13:24
Z sadełkem nigdy nie miałam problemu..jesteście osobami akywnymi zawodowo?w jakiej branży jeśli można wedzieć

przez Tojaaa 04 lut 2014, 13:27
Cżesc Kovhani, mam pól minutki, to pisze, luki :papa: :papa: dziś rano powtórka z rozrywki, poranek na sraczu,ale tylko 15 min. Zaliczylam jedna mega spine w pracy, ale doprowadzilam sie do porządku. Na razie zapierniczam. Reszta relacji w drugiej części. Buziaki

przez Ellora 04 lut 2014, 13:27
Spacerek ok 17 uskutecznam, teraz czekam na składniki do obiadu..

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 13:29
Większość jest tu aktywna zawodowa. Albo ma krótki urlop zdrowotny. Z nerwicą można żyć w miarę normalnie.
Ja mam pracę siedzącą przy kompie, branża projektowa.

Cześć tojaaa. Trzymaj się dzielnie. A zdrowaśkę za Ciebie odmówiłem. Nie zwalaj wizyt w klopie na mnie :)
Ostatnio edytowano 04 lut 2014, 13:31 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

przez Ellora 04 lut 2014, 13:31
Widzę że zaczynasz panować nad paniką..tą umejętność muszę posiąść.u mne panika włącza cheć ucieczki i zawroty głowy

przez elmopl79 04 lut 2014, 13:32
Luki
No tak mi powiedziala.Z tym,ze ja od początku bylam źle peowadzona....
Nie wiem czy to sie spodoba"starym bywalca":)ale opisze w skrócie...
esci pierwszy raz wzielam na początku listopada....w dawce najpierw parę dni2,5mg,potem 3tygodnie5mg.czulam sie fatalnie.Esci poglebilo moje leki,uruchomili natrętne myśli,czulam sie tak,jakbym lada dzien muala zwariować.Balam sie zistac sama w domu....(to tak na esci,bo przed pójściem do lekarza nie bylam w zlym stanie),potem p.dr.zmniejszyla mi esci na2,5mg i tak jechalam dwa tygodnie....poczulam sie lepie,wiec znowu zwiększenie na5mg.i tak kolejne dwa tygodnie(lacznie z ta mieszanka bylam8tygodni na esci),aż w końcu p.dr.postaniwila sprobowac jak będę sie czula zupelnie bez lekow-ja sie oczywiscie ucieszylam z tego pomyslu....Przez parę dni znowu jechalam na2 5mg.az odstawilam.....bez leku bylam4dni....po czym zaczely laoac mnie takie trzesawki,lęki,bezsenność,ze pobieglam od razu do p.dr.Ta kazala znowu wrocic do esci....
I teraz to jest drugie podejście do tego samego leku...Od7stycznia jestem na esci5mg dwa tygodnie,7,5mg11dni(w tym bralam takie wieksze7,5mg,ale nie byla to cala10),a od5dni jestem na pelnej10.
Także w moim przypadku jest to niezmiernie porypane.Dkatego moja p.dr powiedziala,ze to drugie podejście,to tak jakbym zaczela od nowa kuracje...Dlatego poczekam jeszcze na pelnej dawce i zobaczymy co to z tego wyjdzie.Chociaz ja jyz dawni chcialam żeby jednak p dr.zmienila mi lek....

Sortuj wg