ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez achino 10 lis 2015, 03:12
Kiedy czytam posty Darka, to zaczynam powątpiewać w swoja inteligencje. Facet olśniewa mnie blaskiem wiedzy, jest niesamowity.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Pablo5HT1 10 lis 2015, 03:14
achino napisał(a):Kiedy czytam posty Darka, to zaczynam powątpiewać w swoja inteligencje. Facet olśniewa mnie blaskiem wiedzy, jest niesamowity.

Tak zgadzam się, na drugim miejscu jestem JA.

przez achino 10 lis 2015, 03:21
Tak :pirate:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 14 lis 2015, 22:31
Ktoś moze się wypowiedzieć na temat Symescitalu ? właśnie dostałam nowe tableteczki na moją nerwicę z którą od jakiegoś czasu nie moge dać sobie rade :-|

przez beza 15 lis 2015, 00:22
Ze względu na niesamowita senność jaka trzymała mnie non stop od miesiąca na Mozarinie, po 10 tygodniach brania -odstawiłam próbnie go w ogóle- dwa dni temu. Poprawa przyszła od razu. Odzyskalam dawną energię, znowu mogę siedzieć do północy, wstać o 8 i jest ok. Mam ochotę na działanie. Seksualnie też od razu poprawa. Raczej nie wracam już do antydepresantow. W razie czego zostaje afobam. Chyba, że lęki mi wrócą ze zdwojoną siłą. A jeśli chodzi o dolegliwości odstawienne-prawie brak, troszkę prądów w rękach nocą, gorszy sen z pobudkami.

przez Vengence 15 lis 2015, 12:45
beza napisał(a):Ze względu na niesamowita senność jaka trzymała mnie non stop od miesiąca na Mozarinie, po 10 tygodniach brania -odstawiłam próbnie go w ogóle- dwa dni temu. Poprawa przyszła od razu. Odzyskalam dawną energię, znowu mogę siedzieć do północy, wstać o 8 i jest ok. Mam ochotę na działanie. Seksualnie też od razu poprawa. Raczej nie wracam już do antydepresantow. W razie czego zostaje afobam. Chyba, że lęki mi wrócą ze zdwojoną siłą. A jeśli chodzi o dolegliwości odstawienne-prawie brak, troszkę prądów w rękach nocą, gorszy sen z pobudkami.

Co leczyłaś, tylko zaburzenia lękowe??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez beza 15 lis 2015, 17:21
Tak. Napady lęku panicznego w okreslonych sytuacjach.

-- 16 lis 2015, 23:22 --

No dobra, trochę jestem podirytowana, boli mnie głowa pół dnia, lekkie zawroty momentami, ale...cudowny jest powrót do emocjonalnosci. W końcu czuję wszystko bardziej, coś mnie porusza, chce mi się gadać i analizować...bezcenne.

przez Lu_80 17 lis 2015, 21:58
Ja niestety zombie mode...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Vengence 17 lis 2015, 22:33
Lu_80 napisał(a):Ja niestety zombie mode...
Ja mam podobnie hehe. :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lu_80 17 lis 2015, 22:47
Vengence, senność, bez sił, apatia?
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Kropelek 17 lis 2015, 23:30
Dokładnie 3 tyg temu pierwsze 10 mg Mozarinu. Jest dramat, mocny niepokój, totalny jadłowstręt i zupełny brak chęci do życia. Mam zalecenie powiększenia dawki do 20. Mam obawy.
Czy po 3 tygodniach nie powinno być już trochę lepiej?

przez vlad76 18 lis 2015, 10:08
Witam,

3 miesięcy biorę lek aciprex , początkowo w dawce 10mg, od początku pażdziernika w dawce 20mg.

Przez trzy tygodnie było wporządku, wróciła chęc do pracy, ustały lęki.

Od 4 dni jest gorzej, wzmogły się lęki, płacz, niechęć do wyjścia z domu, brak energi do pracy.

Proszę o wypowiedz osób które miały podobny stan, to normalnne czy tak ma być, znów pojawią się lepszę dni?

Proszę o wypowiedz bo już mam tego dość.

Wspomagam się jeszcze rano lekiem doxepin teva (2 tabletki rano i dwie popołudniu) oraz Trittico CR (noc)

przez Vengence 18 lis 2015, 10:20
vlad76, Każdego co czytam, to po ssri ma chwilową poprawę stanu zdrowia, a potem jest znowu to samo, czyli depresja, musicie pojąć, że te leki niczego nie wyleczą a poprawa stanu wynika tylko z chwilowego zwiększenia serotoniny, po pewnym czasie stan ten jest sabotowany bo mózg dąży do homeostazy i nie wydziela tak dużej ilości danego neuroprzekaznika i zaczyna się zwiększania dawek, dokładanie innych leków, które zamiast poprawy powodują tylko kolejne skutki uboczne, przykre, ale prawdziwe, ja zżarłem już wszystko prawie i dalej jestem w czarnej dupie, co do samej depresji, radzę zmuszać się do wyjścia z domu, do zajęcia się czymś, bieganie z rana przed pracą sprawia, że pól dnia lepiej się czuje, można spróbować leków z innej grupy niż te gówniane ssri.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez vlad76 18 lis 2015, 10:26
Nie zgadzam się z Tobą, lek ten 2 krotnie wyciągnął mnie z doła, depresja wróciła tylko znów do mnie bo odstawiałem bez konsultacji z lekarzem.

Sortuj wg