Nerwica a wojsko

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a wojsko

przez offtopic 02 wrz 2008, 19:49
Nie do końca tak jest, przynajmniej nie wszędzie. Ja powiedziałem o nerwicy na komisji lekarskiej, gośc popatrzył na mnie z niedowierzaniem i dał stos papierków z którymi miałem się zgłosić do jakiegoś zupełnie nieznanego szpitala, i potem jeszcze w kilka miejsc po zaświadczenia i opinie jakiś biegłych psychologów/psychiatrów.
Wtedy odpuściłem bo nie czułęm sie na siłach biegać kilka dni po całym mieście i z dwojga złego wybrałem zapisanie się do szkoły zaocznej.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Misiek 02 wrz 2008, 21:45
No ale gdybyś pobiegał.... i ci lekarze ztwierdziliby że faktyczne masz nerwice to by Cię nie wzieli...

przez gosc 30 wrz 2008, 03:22
Czesc na forum jestem gościem. Wszystkich zbyt nerwowych prosze o zaparzenie sobie gorącej herbaty i w miłych warunkach prosze o przeczytanie tego co nastepuje.
1. Proponuje Wam tu wypowiadajacym sie uczciwe rozprawienie sie z problemem i odeslanie ksiazeczek wojskowych tej jesieni jesli Wam ktokolwiek takie wreczy. Nie ma co sobie tworzyc chorób. A juz napewno nie w mlodym wieku. Odpowiedzialni musza zrozumiec ze chec do zycia jest jedynym i najlepszym powodem zeby nie isc tam gdzie sie nie wykazuje woli przebywania. Wpadajcie na stronę : http://forum.scenaonline.org/viewtopic.php?t=820
Czasy tortur nalezy odesłac do historii. Nikt w obecnej sytuacji kiedy kazdy polityk zapewnia o przekonaniu swoim do odrzucenia poboru nie zdobedzie sie na to zeby przyznac ze powinniscie isc do przymusowego poboru. I tu jest szansa zeby cos zmienić. Mozecie tez rozpuscic wiesci po znajomych.
2. Po drugie nawet jesli nie masz depresji i sklonnosci samobojczych to wojsku mozesz je odkryc z powodzeniem. Chociazby z tego powodu warto rozpropagowac akcje. W końcu od 15 lat wojsko w Polsce przestało być czescia wojsk ukladu warszawskiego, który opierał sie na przymusowych wcieleniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 30 wrz 2008, 12:39
A do kogo kierujesz to przesłanie?

Jerzeli ktoś ma zaburzenia to też MUSI zrozumieć a jak nie zrozumie to co? Skasować go?

Nerwica a wojsko

przez Kuba 1994 25 lut 2013, 13:43
Cześć. Dzisiaj dostałem wezwanie do kwalifikacji wojskowej. Trochę się zdziwiłem po co mam się tam stawić skoro teraz nie ma już obowiązkowej służby. W związku z tym warto starać się o kat. D (mam papiery na zaburzenia schizotypowe), czy lepiej nic nie mówić i dostać kat. A ?

Nerwica a wojsko

przez mark123 07 wrz 2014, 00:12
Ciekawe, jak osoby z zaburzeniami radziłyby sobie w wojsku w czasie wojny.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg