Gdy brakuje nam juz pomyslow.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Hologram 26 lis 2015, 19:09
Tak brakuje mi juz pomysłów.
Lecze sie na nerwice lekowa od prawie 4 lat pod nadzorem lekarza psychiatry.Biore setaloft 100mg na noc.
Przez ten okres mialem dziewczynę przez rok czasu i tak jakby ona dawala mi nadzieje i oparcie.Pozniej wszystko sie skonczylo.Nie mowie ze nawet podczas tego okresu objawy nie byly obecne,byly ale w stopniu prawie nie odczuwalnym.
Waszeruje sie lekami,chodzę co miesiąc do lekarza,odstawiłem kawę,masturbację i dalej mam objawy tj:derealizacja i derespondilazacja,apatia,ciągle niepokój,wahania nastrojów od euforii do stanów depresyjnych,myśli o śmierci o innych chorobach psychicznych itd..
Dajcie mi jakas wskazówke,rade bo chce w końcu z tego paskudztwa wyjść a nie wiem jak.
Dodam ze owe objawy staly się po pierwszym pól roku liceum(nie bylem akceptowany) a koncowo pierwszy napad paniki dostałem po którymś razie palenia marihuany.Obiecałem ze nigdy tego nie wezmę do ust i tak jest do dzisiaj ale objawy ciągle mnie gnębią i wiecie co jest najgorsze? Odrealniony swiat,ludzie i wszystko co robisz jest w moim mniemaniu dziwne,odrealnione,nienaturalne i smutek ze będę miał takie nijakie życie..
Pomórzcie.

przez elo 26 lis 2015, 20:32
doktor elo zaleca psychoterapie pozdro
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Hologram 26 lis 2015, 22:28
Zmiana psychiatry? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 27 lis 2015, 21:15
Hologram, chodzic na psychoterapie i zmienic swoje zycie w takim stopniu zeby Cie satysfakcjonowało.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Hologram 09 gru 2015, 18:51
Zmienilem psychiatrę i ten zmienił mi lek na escitalipram 10mg i zasugerował jak wy psychoterapie ktora podobno jest kluczem do wyjścia z nerwicy.

Sortuj wg