nie potrafie rozmawiac z ludźmi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez rotten soul 11 wrz 2013, 00:49
HansKlosz,
bo nie rozumiem tych komentaży no tak najlepszym sposobem dowartościowania (poprawienia chumoru?) się jest dowalenie drugiej osobie i jest git

Przecież napisałem po polsku i bez takich błędów jak Ty, to czego nie mogłeś zrozumieć :D

Żartowanie i to jeszcze na tak banalny temat jak ortografia, to nie to samo co dowalenie komuś. Nie wyśmiałem przecież jego problemów, tylko sposób w jaki o nich napisał.
rotten soul

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 09:47
Chłopak chciał się poradzić, wyżalić, a Wy bawicie się tutaj w profesorów Miodków i jeszcze dobijacie chłopaka. Próbujecie się dowartościować? Odpuśćcie chłopakowi interpunkcje, tylko skupcie się na docelowym problemie ;)

-- 16 wrz 2013, 09:48 --

Chłopak chciał się poradzić, wyżalić, a Wy bawicie się tutaj w profesorów Miodków i jeszcze dobijacie chłopaka. Próbujecie się dowartościować? Odpuśćcie chłopakowi interpunkcje, tylko skupcie się na docelowym problemie ;)
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

przez rotten soul 16 wrz 2013, 13:27
Wieszak w trawie,
Chłopak chciał się poradzić, wyżalić,

No i to zrobił. Po za tym na radach to chyba za bardzo mu nie zależało, skoro się nie pojawił od napisania tego jednego posta.
A Ty co wniosłeś dla Niego do tematu?
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 16 wrz 2013, 13:35
Ciekawa jestem ilu z Was w realu jest takich mądrych jak tu na forum :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 13:45
rotten soul napisał(a):Wieszak w trawie,
Chłopak chciał się poradzić, wyżalić,

No i to zrobił. Po za tym na radach to chyba za bardzo mu nie zależało, skoro się nie pojawił od napisania tego jednego posta.
A Ty co wniosłeś dla Niego do tematu?

Jak mamy się strofować, to pisze się POZA TYM ;)
Może się pojawił, ale przeczytał te wymiociny i się pożegnał.
WNIOSŁAŚ* tak nawiasem mówiąc ;). Jestem tutaj nowa i sama nie wiem do końca co się ze mną dzieje. Przyszłam tutaj, żeby się tego dowiedzieć. Może inaczej, diagnoza padła, ale chciałam temat zgłębić i szczerze mówiąc nie przyszłam tutaj, żeby się kłócić, kogos strofować, czy stosować dziwny wyznacznik osobowości poprzez ortografię, czy interpunkcję. Ponadto, osoby z zaburzeniami psychicznymi, mniejszymi, bądź większymi często cierpią na dysleksję rozwojową i dysortografię i nie ma co tak wytykać komuś pisownię, tylko sugerowałabym skupienie się na jego prawdziwym problemie. :mhm:
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

przez ladywind 16 wrz 2013, 13:49
Wieszak w trawie, :brawo:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 16 wrz 2013, 13:56
Wieszak w trawie, przyszłaś tutaj dopiero co a już robisz siarę? masakra :roll:

-- 16 wrz 2013, 13:57 --

Mam, wrażenie, że to multikonto czyjeś :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ladywind 16 wrz 2013, 13:59
khaleesi napisał(a):[b]Mam, wrażenie, że to multikonto czyjeś :roll:

Zawsze możesz zostać jego głowną bohaterką :mrgreen:
Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, 20:53 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono cytowanie

przez khaleesi 16 wrz 2013, 14:00
Wieszak w trawie, ciężko również wynioskować czyś Ty ona bo wieszak w trawie jest rodzaju męskiego :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 14:03
khaleesi napisał(a):Wieszak w trawie, przyszłaś tutaj dopiero co a już robisz siarę? masakra :roll:

Ba! Powiem więcej, zamierzam zrobić jej jeszcze więcej! :yeah:

przez ladywind 16 wrz 2013, 14:06
Wieszak w trawie napisał(a):
khaleesi napisał(a):Wieszak w trawie, przyszłaś tutaj dopiero co a już robisz siarę? masakra :roll:

Ba! Powiem więcej, zamierzam zrobić jej jeszcze więcej! :yeah:

:lol:

przez khaleesi 16 wrz 2013, 14:06
Wieszak w trawie, :evil:
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 14:07 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

przez ladywind 16 wrz 2013, 14:07
khaleesi, czy Ty czasem nie przesadzasz? :pirate:

przez Siding Spring 16 wrz 2013, 14:07
you dont feed trolls?:P

Post oczywiscie do Daenerys Targaryen..:D
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 14:10 przez Siding Spring, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg