nerwica lękowa a sadomasochizm

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica lękowa a sadomasochizm

przez lateksowy 02 lis 2006, 00:33
Ja mam skłonności sadystycznomasochistyczne lubie klimaty bdsm mam lekką nerwice czy może mieć to związek z powstaniem nerwicy? Czy trzeba sie leczyć z s/m?

przez DarkAngel 02 lis 2006, 01:00
Trudno powiedzieć.....sam nigdy nie byłem s/m....i wątpie abys na tym forum znalazł odpowiedź na akurat to pytanie.....Ale znam jedno miejsce, gdzie napewno sie dowiesz.....Czerwone forum -"Psycho Forum" *, tam 30% forumowiczów to s/m....
Pozdrawiam!!!

*mam nadzieję że za kryptoreklame nie dostanę "Lupki", a juz w najgorszym wypadku "banana" ;)
Obrazek
ExModerator

przez lateksowy 03 lis 2006, 01:25
byłem na tym forum psycho i powiem ci że tak niskiego poziomu dyskusji nie spodziewałem sie ale sądze że i na waszym forum też powinno sie o s/m w relacjach z nerwicą rozmawiać bo to wszystko może być powiązane

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grown-up19 03 lis 2006, 11:12
drogi lateksowy... ja jestem masochistą. jeśli chodzi o same upodobania seksualne to nie praktykuję jakichś superostrych jazd, ale często lubię gdy jest ostro i nieprzeciętnie. strasznie mnie to kręci i owszem, mam nerwicę lękową. czy z s/m trzeba się leczyć? moim zdaniem nie, ale jeśli jest to kontrolowane i zdajemy sobie sprawę, że możemy wyrządzić komuś krzywdę, lub odwrotnie. u mnie zainteresowanie tym 'sportem' pojawiło się nie dawno, po prostu znudził mi się normalny sex. mam 19 lat. proszę nie bijcie...
Obrazek

przez atrucha 03 lis 2006, 11:42
:D To raczej pozytywna wiadomość dla nas. Lateksowy będzie miał mozliwość porozmawiania z kimś również znającym ten temat. Osobiście nie czuję się kompetentna do wyrażania opinii na tej płaszczyźnie. Moje upodobania seksualne są standardowe. Sadyzm i masochizm to trudne tematy. Nie chodzi tylko o ból fizyczny,ale i psychiczny..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez grown-up19 03 lis 2006, 11:46
żeby było jasne: nie ubieram się w skóry, ani tym bardziej lateks. to jakoś mnie nie kręci :roll:
Obrazek

przez DarkAngel 03 lis 2006, 13:24
Ale krótko mówiac, wszystko co odbiega od przyjetych standardów powinno sie leczyć....
Oczywiście nie jest moje zdanie, każdy powinien robic to co lubi (w granicach rozsądku ;) )...Jednak przyglądajac się sytuacji w naszym kraju dochodze do takiego wniosku.
Taka jest Polska, kraj "sterylności" i "zacofania"....tu nie ma miejsca na indywidualizm......
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 03 lis 2006, 14:48
Toteż pod pierzyną,po bożemu i przy zgaszonym świetle only.A teraz confess. :!: :!: :!:
snaefridur

przez DarkAngel 03 lis 2006, 15:05
Snae..pewnie i do tego by sie przyczepili......Wiesz, że prezerwatywy nie w tym kolorze....o nie!!!! Co ja mówię.... Prezerwatywy.....broń Boże!!!!
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 03 lis 2006, 15:07
Złe i występne!A wspominałam,żeby po wszystkim odwrócić się do siebie plecami i rączki na kołdrę?
snaefridur

przez Dolores 03 lis 2006, 15:35
Według mnie jeżeli ktoś lubi klimaty s/m i podoba się to obu stronom w relacjach seksualnych, to spoko. Nie wydaje mi się, aby to wpędzało w nerwice, bo to przecież ma być przyjemność.
Ja nigdy się tym nie interesowałam, ale kto wie, może kiedyś :roll:

przez lateksowy 03 lis 2006, 16:46
Właśnie DarkAngel w granicach rozsądku. Niedawno rozmawiałem z pewną dziewczyną która tak dała opętać przez swojego Pana że wylądowała w szpitalu a zaczynali od lekkiego s/m.. Nie tylko jeden znam przykład np. jakaś domina doszła do pomysłu że wypali swoje znaki niewolnikowi i niewolnik się na to zgodził chociaż na początku wolał delikatne bdsm ale pod jej wpływem przesunął te granice. Powiem wam że boję się tego jak cholera. Pytałem się też pewnych osób z tego kręgu co oni o tym sądzą i dużo z nich odpowiedziało mi że zgadzają się na robienie blizn niewolnikom i że nie ma w tym nic złego jeśli ktoś tak lubi oraz tolerują związku typu gorean a dla mnie okaleczenia to już jest chore.

[ Dodano: Pią Lis 03, 2006 3:47 pm ]
aha i bardzo wam dziękuje że sie zaintereowaliście sie tym problemem :D

przez grown-up19 03 lis 2006, 17:23
w s/m granica jest bardzo łatwa do zatarcia. trzeba uważać: okaleczenia to już za wiele, budzi to mój wstręt szczerze powiedziawszy, może być ostro i namiętnie, z lekką dominacją, ale bez wyżywania się na kimś i kaleczenia !! Słaby ze mnie masochista hehehe. Jest wiele czynników, które mają wpływ na wykształcenie się w człowieku skłonności do sadyzmu bądź masochizmu. Przyczyny są często takie same jak te które mogą powodować (ale nie muszą) zaburzenia nerwicowe. Np. ojciec alkoholik, przemoc w rodzinie, zbyt apodyktyczna i nadopiekuńcza matka (o synu) lub surowy i wybuchowy ojciec (o córce). Czasami kobiety stają się dominami w wyniku skrzywdzenia przez mężczyznę (ojca, partnera etc.). Wtedy to one krzywdzą i wyżywają się na innych mężczyznach, czerpiąc z tego przyjemność seksualną. To można leczyć i nawet trzeba. [/img]
Obrazek

przez lateksowy 03 lis 2006, 17:37
E e wcale nie musi być z ciebie słaby masochista :smile: można nie robić nikomu blizn a nieźle go stłuc haha. :D np. ostra chłosta. A ja czytałem zkolei że nie znaleziono żądnych pewnych przyczyn które wywołują sadyzm albo masochizm że te wszystkie teorie to tylko przypuszczenia. Ja sądzę że w s/m nie ma nic złego zły jest sadyzm albo masochizm skrajny a zwykła uległość albo chęć dominacji nie jest chora.

Sortuj wg