Nerwica, a wzrok

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, a wzrok

przez angie1989 10 mar 2014, 15:51
Ja tez tak mam. Czasem wydaje mi sie ze cos drga np.koszula w kratkę czy jakies wzory.

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 10 mar 2014, 20:46
angie1989 napisał(a):Ja tez tak mam. Czasem wydaje mi sie ze cos drga np.koszula w kratkę czy jakies wzory.

drga, błyska, razi, nie da się tego wytłumaczyć trzeba to poczuć, wcześniej przed DD tak nie miałem...

to samo mam jak wchodze do galerii to na wejściu leży taka czarna wycieraczka z stalowymi równoległymi małymi pręcikami, to na dzień dobry strasznie mnie rażą
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez nerwa 10 mar 2014, 21:32
No dokladnie, ciezko to opisac, ja to nazywam, ze mi sie "mozg lasuje" :)
A z galeriami to mam dodatkowo taki problem, ze czasem same te swiatelka wszedzie i to, ze sie wszystko blyszczy, juz wplywa tak - ze nawet nie potrzebuje wycieraczek ani typowej kratki i tez mam taki dziwny scisk w glowie i oczach.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 10 mar 2014, 21:37
ja miałem ucisk na górnej części głowy i oczu. nerwa jak długo masz te objawy? Jak to się zaczęło u Ciebie?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez angie1989 10 mar 2014, 23:17
Ja ciągle mam ucisk nad oczami a skroniach...to juz trwa od listopada...
Najbardziej jednak nie pokoi mnie to dwojenie...;/ do śniegu juz chyba się przyzwyczaiłam.

Nerwica, a wzrok

przez nerwa 10 mar 2014, 23:44
bvb25, mi to sie wydaje, ze mam je od zawsze :) bo odkad pamietam, wlasnie denerwoaly mnie te naklejki na autobusach (widzane od srodka) i takie rozne kratki. W marketach tez nie czuje sie komfortowo, chociaz czasem jest lepiej, czasem gorzej.
Np. nie tak dawno, w centrum handlowym - nawet nie zdolalam wejsc do zadnego sklepu, bo juz po paru metrach ledwo bylam w stanie patrzec na cokolowiek. Za to bywaly dni, ze moglam nawet w miare normalni spedzic tam kilka godzin... Na pewno gorzej wplywa na mnie swietlowkowe oswietlenie - jakby poteguje wszystko :-/

Za to mety w oczach mam od roku, i w ogole nie znikaja :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 12 mar 2014, 22:36
Od zawszę to Ty tu jesteś na forum patrząc na Twoją liczbę postów;) ( Ja myślałem, że ma sporo)

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez nerwa 13 mar 2014, 00:03
bvb25, a zobacz, pozniej dolaczylam niz Ty!!! :)))

Nerwica, a wzrok

przez angie1989 14 mar 2014, 08:04
Bolerioza western blot igg wyszla dodatnia.
Napisalam o tym,osobny post...
polecam tez artykul
http://mobile.natemat.pl/31239,24-latek ... oborelioza
wcześniej zwykly test elisa w klasie igg wątpliwy igm ujemy.

Nerwica, a wzrok

przez evvelinka 14 mar 2014, 10:57
Ojej angie współczucia, ale może to i dobrze.. ja nie wiem czy bym nie chciała mieć jakiejś diagnozy i nadziei, że jak się zacznę leczyć to się poczuję lepiej. A ty jak się z tym czujesz? Ulga czy nie bardzo?

Nerwica, a wzrok

przez nerwa 14 mar 2014, 11:03
ehhh kurde przeczytalam artykul i tez sie boje, ze moze to mam :(

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 mar 2014, 11:59
Ja robiłem 2 razy test na borelioze i wyszedł wynik ujemny

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez angie1989 14 mar 2014, 11:59
Z jednej strony wreszcie wiem co mi jest a z drugiej leczenie nie jest latwe Malo dobrych specjalistów...

Nerwica, a wzrok

przez evvelinka 14 mar 2014, 12:12
Ja też czytałam. Najbardziej mnie przerażają właśnie te błędne diagnozy lekarzy i fakt, że czasem człowiek sam lepiej wie. Sama tak miałam. Jesteśmy zostawieni sami sobie i sami musimy podejmować decyzję i brać odpowiedzialność za siebie, niestety.
Co do boreliozy to na początku jak miałam ataki ją podejrzewałam, ale teraz nie mam objawów podwójnego widzenia czy braku czucia. Ale z drugiej strony taka borelioza ma dużo objawów. Tylko mnie chyba nigdy kleszcz nie ugryzł. A ty angie jakie masz objawy?

angie wiadomo, że to nie jest łatwe. Mnie też przerażają te antybiotykoterapie, aż strach myśleć ile po tym komplikacji, ale jak znajdziesz dobrego specjalistę i będziesz o siebie dbać to powinno być dobrze.

Sortuj wg