Czy zdarzaja wam sie omdlenia??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy zdarzaja wam sie omdlenia??

przez Loren 26 cze 2010, 20:50
Czesc wszystkim. Jestem tu nowa na forum, od jakiegos juz czasu lecze sie na nerwice lekowa.....ktorej najgorszym objawem sa omdlenia, zdarzja sie w sytuacjach, kiedy bardzo sie wystrasze lub zdenerwuje... zaczyna mi walic serce, potem ulamek sekendu i mdleje... trwa to kilkanascie sekund.... ale moze sie to zdarzyc doslownie wszedzie i prawie kazdej stresujacej sytuacji... Dochodzi chyba do hiperwentylacji i odpływam.... Bralam leki, chodzilam na terapie.... przez pare miesiecy bylo wszystko ok.... teraz znow wrocilo....
Wiem, ze czesto w nerwicy ludzie boja sie tego ze cos im sie stanie.... a ja rzeczywscie mdleje... nie mam padaczki, ani innnej choroby... wiem, ze to strach:-( nie chce mi sie życ:( czy ktos z was tak mial/ ma? i udalo mu sie to pokonac??
Pozdrawiam

Re: Czy zdarzaja wam sie omdlenia??

przez ona0 27 cze 2010, 21:54
Co prawda omdleń nie mam, ale przy pierwszych objawach nerwicy do tego stopnia wmawiałam sobie że umieram, że byłam bliska stracenia przytomności, przez to co siedziało mi w głowie traciłam świadomość. Wszystko to jest sprawką nieszczędzącego nas mózgu. Mi osobiście dużo dały wizyty na tym forum bo wiedząc że nie jestem sama i że nie tylko ja mam te objawy, podczas ataku lepiej się czułam :) Dlatego polecam rozmowy z innymi :)

przez slodziutka 10 lip 2010, 21:53
o kurcze ja jeszcze nie zemdlalam 8) ale strasznie szybko sie denerwuje
mam fobie spoleczna jak skupia sue na mnie uwaga to sie nie moge wyslowic
♥ ♥ ♥
Chodzaca nerwica

care.
♥ ♥ ♥

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aarven 11 lip 2010, 21:35
Ja raz zemdlałem mając chyba 8 lat. Pamiętam, że było to całkiem przyjemne doznanie, jak zasypianie, tyle że pobudka była już mało przyjemna ;) Później w tamtym okresie miałem jeszcze kilka stanów przedomdleniowych i na tym się skończyło.

przez Skórka 12 lip 2010, 01:41
ja mdleję i dosyc czesto. Nikt nie wie co mi jest

Sortuj wg