paniczny strach o skutki uboczne leków,,,.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

paniczny strach o skutki uboczne leków,,,.

przez _incognito_ 07 kwi 2010, 11:41
dzien dobry

dzis przeczytalem ulotke na temat skutkow ubocznych jednego z leków zawierającego paroksetyne, tak sie nakrecilem , mimo ze biore juz kilka dni ten lek i wszystko bylo ok , ze ogarnia mnie paniczny strach , nie wiem sam przed czym.. najchetniej chcial bym wyplukac ten srodek z mojego organizmu , pewnie nie potrzebnie bo on ma mi pomoc..

czy ktos z was tak ma ze zazyje jakis lek a pozniej chcial by go szybko zwymiotowac, pozbyc sie go z siebie boi sie ze moze sie cos stac , i to spedza mu sen z powiek??

jak sie tego pozbyc?? melisa?? bieganie , zmeczenie??

dziekuje za podpowiedzi , pozdrwaiam
_incognito_

Re: paniczny strach o skutki uboczne leków,,,.

przez magdalenabmw 07 kwi 2010, 11:59
Po 1- skoro bierzesz kilka dni i żyjesz to znaczy że dalej też będziesz żył, prawda?
Po 2- po kiego grzyba czytasz te cholerne ulotki?!
Po 3- skutki uboczne to jak nazwa wskazuje -skutki niepożądane, a więc nie powinny wystąpić bo są nie mile widziane. Jeśli do tej pory nic się nie działo to nic się nie stanie.
Po 4- skutków ubocznych to nawet po bigosie możesz dostać- np rozwolnienia. To może przestań jeść bigos? Czytałeś ulotkę?

Jak się pozbyć tych durnych myśli? Przeczytaj to co napisałam- dziesięć razy, a jak nie pomoże to tysiąc razy :smile:
magdalenabmw

Sortuj wg