Skocz do zawartości
Nerwica.com

paniczny strach o skutki uboczne leków,,,.


Gość _incognito_

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry

 

dzis przeczytalem ulotke na temat skutkow ubocznych jednego z leków zawierającego paroksetyne, tak sie nakrecilem , mimo ze biore juz kilka dni ten lek i wszystko bylo ok , ze ogarnia mnie paniczny strach , nie wiem sam przed czym.. najchetniej chcial bym wyplukac ten srodek z mojego organizmu , pewnie nie potrzebnie bo on ma mi pomoc..

 

czy ktos z was tak ma ze zazyje jakis lek a pozniej chcial by go szybko zwymiotowac, pozbyc sie go z siebie boi sie ze moze sie cos stac , i to spedza mu sen z powiek??

 

jak sie tego pozbyc?? melisa?? bieganie , zmeczenie??

 

dziekuje za podpowiedzi , pozdrwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1- skoro bierzesz kilka dni i żyjesz to znaczy że dalej też będziesz żył, prawda?

Po 2- po kiego grzyba czytasz te cholerne ulotki?!

Po 3- skutki uboczne to jak nazwa wskazuje -skutki niepożądane, a więc nie powinny wystąpić bo są nie mile widziane. Jeśli do tej pory nic się nie działo to nic się nie stanie.

Po 4- skutków ubocznych to nawet po bigosie możesz dostać- np rozwolnienia. To może przestań jeść bigos? Czytałeś ulotkę?

 

Jak się pozbyć tych durnych myśli? Przeczytaj to co napisałam- dziesięć razy, a jak nie pomoże to tysiąc razy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×