Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica w związku


maciej.m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mój pierwszy post.

Moja nerwica ujawniła/urodziła się (?) tej wiosny na początku marca, a dobitniej 2 tygodnie temu. Po 2 miesiącach nie do końca zdrowego związku. Zaczęło się od jakiegoś mojego załamania w uczuciach, potem tydzień przerwy. I ona się pojawia ze wszystkimi swoimi objawami. Związek jest dość toksyczny - tak uważam. Ona kocha innego, ale chce być ze mną. Ja już sam nie wiem co czuję.

 

Czy zerwanie mogłoby mi pomóc? Czy może machina została już uruchomiona i już teraz nie ma to znaczenia?

Z jednej strony boję się ją stracić i pozostać w chorobie, z drugiej myślę, że zakończenie tego związku mogłoby mi pomóc.

 

--

Pozdrawiam

eMeM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciej.m,

 

Klasyczny przykład pojawienia sie nerwicy. Znam to z autopsji.

POjawił się właśnie u Ciebie konflikt emocjonalny. Przewaznie pochodzi z tłumionych emocji, zwłaszcza tych złych, negatywnych, tj. złość, gniew, frustracja,

POlecam terapię, przepracowanie emocji.

Dobrze napisałeś.........lawina została uruchomiona.

 

Z tego oczywiscie da się wyjść czego Ci z calego serca życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POlecam terapię, przepracowanie emocji.

Dobrze napisałeś.........lawina została uruchomiona.

 

Monika1974, dziękuję za pomoc.

 

Czyli jak rozumiem rozstanie się z nią nic by nie dało. Tłumienie emocji - robiłem to chyba tylko i wyłącznie w związkach. Teraz jak na to patrzę - rzeczywiście było frustrująco i wiele razy powinienem się wkurzyć.

 

Przepracowanie emocji:

Czy to oznacza przeżycie ich? Jeszcze tego nie wiem, moja terapia nie rozpoczęła się, choć jestem umówiony na drugą wizytę z psychologiem po świętach.

Psychiatra przepisał mi leki, bo już nie mogłem wytrzymać. Zacząłem brać Aurex wczoraj, mam jeszcze Xanax na 4 tygodnie w małych dawkach 3x0,125mg z 2 tyg. odstawianiem.

Mam tylko nadzieję, że trafiłem do właściwej osoby, która będzie mogła mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×