Nie wiem co ze mną...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nie wiem co ze mną...

przez linka 18 lut 2010, 17:13
Lęk, czyli te leki, a konkretnie chodzi mi o homeopatię - działają?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lęk 18 lut 2010, 20:27
Tzn. powiem tak, czy homeopatia pomaga ? To nie zbyt łatwe pytanie bo juz dawniej mialem problemy ze zdrowiem i lekarz przepisal mi leki homeopatyczne jednak one nie pomagaały. Teraz tez bylem sceptycznie do tego nastawiony, jednak po tygodniu widze poprawe. Jezeli chodzi o skutecznosc homeopatii to duzo zalezy od osoby ktora bedzie z niej korzystac. Jednemu pomoze u drugiego nie bedzie poprawy.

przez polakita 18 lut 2010, 23:50
Lęk, ciekawy lekarz który coś takiego przepisał, pierwszy raz słyszę. Ja się też leczyłam "alternatywnymi" metodami, jestem zadowolona. Jeżeli to ci pomaga, to lepiej z tego korzystaj, póki ci się udaje bez brania prochów. Oby działanie tego było długotrwałe. Jeżeli natomiast po tej kuracji homeopatycznej nerwica będzie wracać, to będziesz musiał pomyśleć o jakichś innych środkach - plus oczywiście psychoterapia.
PS. Twój nick jest jakby kwintesencją naszej choroby...
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lęk 19 lut 2010, 15:25
Zobaczymy co bedzie dalej. Narazie jest super i aby tak zostaalo ;). Co do mojego nicku ;p wybralem go bo Lęk to glowny objaw ktory mi najbardziej doskwiera.

[Dodane po edycji:]

W każdym bądź razie widze ze nie jestescie przekonani do homeopatii czy tylko mi sie wydaje ?

Sortuj wg