Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez Lili-ana 02 sty 2010, 23:28
tak chyba jest, bo niestety takie zaburzenia na jakie ludzie z forum cierpią są nieprzyjemne, męczące, bolesne i sami przez to są nieprzyjemni, agresywni i zazdrośni - zajadliwie zazdrośni jeśli ktoś pisze, że wyszedł z tej choroby. Mentalność Polaczków :?:
nie generalizując...
Lili-ana

przez rebeltech 02 sty 2010, 23:39
Rady były dobre. Ale co innego wiedzieć, a co innego rozumieć. Już samo to, że wielu z nas doskonale wie, co chciałoby zmienić w swoim życiu ale tego nie robi daje doskonały obraz tej sytuacji. Wiedza bez praktyki jest martwa. Zwykle w życiu bywa tak że to, co należy robić jest właśnie proste. Jednak proste tylko do sformułowania. Tak jest chociażby z powiedzeniem "pogodzić się z sobą". W tym krótkim zdaniu zawiera się tak niesamowicie potężny obraz pracy nad sobą, że dla niektórych pewnie oznacza pracę na lata. Życie to zbiór własnie takich banałów myślowych, jakże jednak ciężkich do osiągnięcia. Wierzę, że Angsthasse się to udało, zatem chylę czoła.

przez iryss 02 sty 2010, 23:41
Marzenko mam nadzieję że to przeczytasz bo jest mi cholernie przykro że odeszłaś. Mysle że takich ludzi jak Ty jest bardzo mało...Chciałaś pomagać. Bezinteresownie. Chciałaś swój cenny czs poświęcać dla nas. Dlaczego sie poddałaś? Każde złe słowo które Cię obraziło jest bzdurom i wiesz o tym. Mojego meila masz i mam nadzieję że czasem się odezwiesz! Trzymaj się
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angsthasse 02 sty 2010, 23:56
Ada kochanie nie zostawie cie samej...

masz racje nie poddam sie
angsthasse

przez Lili-ana 02 sty 2010, 23:58
super, że jesteś :D
Nie daj się dzieciarni ;)
Lili-ana

przez angsthasse 03 sty 2010, 00:00
jestem silniejsza niz wszystkie obelgi których sie tu nasluchalam

a sa osoby tu warte aby ich samych nie zostawic
angsthasse

przez iryss 03 sty 2010, 00:41
Jesteś bardzo silna i warta kazdego komplementu!!!
Dobrze że jesteś!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez rebeltech 03 sty 2010, 14:07
Na niemieckojęzycznej stronie, którą podała Angsthasse w jednym z poprzednich postów można znaleźć ciekawy odnośnik do filmów o interesującej nas wszystkich tematyce.
Ciekawa sprawa jeśli ktoś zna niemiecki, usłyszeć o tym wszystkim jeszcze raz w obcym języku czasami daje lepsze zrozumienie tematu ;)

[url]
http://www.expertenrat.info/angst-panik ... clips.html
[/url]

przez Joaśka 03 sty 2010, 14:30
Oooo, dzięki Rebeltech!!! Ciekawe są te filmiki, a ja bardzo lubię niemiecki :mrgreen:
Joaśka

przez Lili-ana 03 sty 2010, 14:49
ja nie kumam niemieckiego wcale :(
a może coś po angielsku znacie jeśli chodzi o temat nerwic?
Lili-ana

przez angsthasse 03 sty 2010, 14:50
Forum to niemieckie jest o tyle bardziej pomocnicze poniewaz zajmuja sie tym tez psycholodzy i psychotherapeuci... ogolnie moge tez powiedziec ze jesli chodzi o ta chorobe, jest ona uznana jako choroba od bardzo dawna ....

Jest na tym forum duzo filmow, duzo ksiazek itd dla ludzi ktorzy chca sami tez se pomoc.

Interesujaca tez jest ksiazka amerikanki L.Bassett -Zycie wollne od leku" sama chorowala i opisuje jak z tego wyszla...jak innym teraz pomaga..masa super cwiczen itd.

Polecam tez Progresiwe rozluznienie miesnie wedlug metody Jacobsen

[Dodane po edycji:]

Lili-ana jak tam postepy z czytaniem ksiazki..pomaga ci cos?
angsthasse

przez MARIAN1967 03 sty 2010, 14:57
rebeltech napisał(a):Na niemieckojęzycznej stronie, którą podała Angsthasse w jednym z poprzednich postów można znaleźć ciekawy odnośnik do filmów o interesującej nas wszystkich tematyce.
Ciekawa sprawa jeśli ktoś zna niemiecki, usłyszeć o tym wszystkim jeszcze raz w obcym języku czasami daje lepsze zrozumienie tematu ;)

[/url]

Przeczytałem temat ''Notfallkoffer macht mich wuetend!". Też mam takie wrażenie.Nawet lepiej i szybciej można zrozumieć angsthasse.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez rebeltech 03 sty 2010, 15:05
Lili-ana:

Po angielsku jest np Charles Linden i jego metoda. Na youtube jest dość długi filmik, w którym wiele wyjaśnia ale pełni on w dużej mierze reklamę jego kursu w formie książkowej.

http://www.youtube.com/watch?v=kUCPVx3hieg

przez angsthasse 03 sty 2010, 15:09
nie neguje metody lind poniewaz nie znam, znam tylko kontrowersyjne artykuly na jej tema.
angsthasse

Sortuj wg