Horrory

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Horrory

przez Amonre 29 wrz 2009, 15:37
tylko jak ? takie proste pytanie - a czy ktoś zna odpowiedz ? zapewne tak ale musiałbym uczuplić i tak wątłą kodyncję mojej kieszeni aby poznać ten sekret - ale tu nie chodzi o poznanie - raczej podjęcie pracy nad sobą - czy to samemu, czy z terapeutą - napewno przy pomocy leków. Horrorem to jest nerwica, depresja, lęki które nas dopadają. Leczenie depresji to bardzo dochodowy biznes - no cóż takie czasy :)

przez Nicole19 29 wrz 2009, 16:03
Gdyby to było takie łatwe wyleczenie się ... :(

przez linka 29 wrz 2009, 16:24
Oh nie jest łatwe - tego nie powiedziałam, ale teoria, ze potrzeba kupy kasy na to jest błędna.
Trzeba duużo pracy nad sobą, nie samamu, bo jakbyśmy sami byli tacy oświeceni to by nikt z nas nie wpadł w te choroby - potrzeba pomocy psychologicznej, nie trzeba za to płacić, wystarczy znaleźć psychologa na NFZ.......poza tym zostaje jeszcze psychiatra, za to tez płacić nie trzeba - i leki - nie tylko takie doraźne jak xanax, ale długofalowe, antydepresanty, leki przeciwlękowe które bierze sie systematycznie przez rok a nawet i dłużej.(jeśłi chodzi o kasę - mówimy lekarzowi jak sprawa wygląda i zwykle zapisuje nam tańsze polskie odpowiedniki lekarstw)
Da się z tego wyjść - takl żeby żyć "normalnie" naprawdę.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 29 wrz 2009, 21:36
A ja zawsze kochalam i kocham horrory. WIELBIE S.Kinga. Mialam osttenie ilka meisięcy ze nie moglam horrorow oglądać (dziwne) ale tak to codzinnie jakiś wciągam na kolacje :) Wtedy uciekam od rzeczywistosci!
Moje ulubione? 'Lśnienie' Kubricka na pods. S.Kinga i '1408' też Kinga. Kocham!!!!!!!!!!
magdalenabmw

Sortuj wg