Napady śmiechu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Napady śmiechu

przez 19_latek 14 sie 2009, 20:19
Witam,
czy to tez jest objaw nerwicowy? Niekiedy dostaje takiego jakby napadu śmiechu tak że parsknę śmiechem z zadnego powodu. Np u lekarza kilka razy mi sie to zdazylo. Od czego to moze byc? Najczesciej tak mialem po Cloranxenie.

Dodam jeszcze ze w szkole podstawowej i gimnazjum tez mialem takie napady smiechu podczas lekcji. Np jest cisza a ja nagle zaczynalem sie smiac.
19_latek

Re: Napady śmiechu

przez Korba 14 sie 2009, 20:31
No ja dostaję napadów śmiechu w absurdalnie poważnych sytuacjach... i to nie od nerwicy, ale to już w czasach jak chodziłam do szkoły (i byłam zdrowa - teoretycznie), często wylatywałam z lekcji, bo się chichrałam w nieodpowiednich momentach. Teraz też mi się to zdarza..., np w kościele, jak jest mega cisza... Tak się już ma, jak się jest psychicznym....;)
Korba

przez 19_latek 14 sie 2009, 20:37
No wlasnie ja sie boje ze np na pogrzebie dostane takiego ataku smiechu. Najgorsze jest to ze pojawiaja sie one bez zadnego powodu :smile:
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 14 sie 2009, 20:43
Teoretycznie z żadnego, ale ppraktycznie to chyba z nerwów. Ja tak mam np jak ktoś na mnie wrzeszczy bądź się wnerwia na mnie - nie mogę się powstrzymać. Potem słyszę, że jestem źle wychowana bądź że lekceważę ludzi.
Korba

Sortuj wg