Prosze o pomoc...:(

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Prosze o pomoc...:(

przez hamikal 18 mar 2009, 11:48
witam mam 23 lata...ogolnie rzecz biorac leczylem sie kiedys na nerwice lekowa i przezylem bardzo duzo sytuacji niezbyt fajnych z nerwica...ale nie o tym bede pisac... 3 miesiace temu wyjechalem za granice do pracy...pracowalem i bylo okey moze nieco chudlem ale to chyba normalne tesknota do kraju do bliskich stres w pracy i tak dalej...miesiac temu zmarla mi mama...i od tej pory zaczalem popadac w choroby...najpierw wymyslilem sobie cos z tarczyca zrobilem badania TSH FT3 FT4 i wszystko w normie... pozniej zaczelo mnie martwic ze mam anemie to wykonalem badania morflogii i tez wszystko ok...mialem przy okazji zbadany cukier cholesterol i badanie chemiczne krwi i tylko w tym wyszlo ze mam troszeczke wiecej bilburiny czy czegos takiego norma do 1 a ja miale 1,2...ale lekarz powiedzial ze to jest okey nic zlego...nastepnie wykonalem sobie badanie gastroskopii bo ciagle mnie napinalo na wymioty no i w tym badaniu wyszlo ze mam refluks zoladkowo przelykowy...no ale przeciez nie od tego kreci mi sie w glowie chudne...i sie ciagle denerwuje o swoje zdrowie...mam objawy jak przy depresji i dzis ide do psychiatry bo juz nie wiem co mam ze soba robic boje sie wychodzic z domu jak mam wyjsc serce wali jak dzwon rece sie trzesa i tak dalej...w domu jak jestem jestem troszke spokojniejszy ale nic mi sie nie chce apetyt rozny ale raczej slaby i do tego pojawil sie problem ze snem...mianowicie bardzo malo spie...jak juz to w nocy i to moze 2-3 godziny i dalej juz tylko krece sie z boku na bok...czy byscie mogli powiedziec mi czy to moze byc depresja...lub nerwica znow...prosze pomozcie! Z gory dzieki za odpowiedzi:)

P.S. moze dodam jeszcze tylko ze kiedys mialem robione takie badania...
Morfologia
Badanie moczu
EKG x2
Echo serca
Dno oka
Pole widzenia
TSH
FT3 FT4
Tomografia komputerowa glowy
USG jamy brzusznej
Gastrospia
wszystko ok procz gastroskopii...lekarz powiedz ze od nerwow mam problemy z zoladkiem a tak wszystko ok...

Re: Prosze o pomoc...:(

przez Princessa 18 mar 2009, 16:58
Uważam ze to znow nerwica. Tym bardziej, że porobiles troche badan i nic. Śmierć mamy dała ci dużo ważen emocji, wiec nerwica wrocila i daje takie znaki o sobie.
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

Re: Prosze o pomoc...:(

przez Venus 18 mar 2009, 17:05
Współczuję Ci bardzo z powodu śmierci mamy :( sądzę, że z tym wydarzeniem pojawiło się znów dużo emocji, wykształciło się odpowiednie podłoże i nerwica dała znów o sobie znać. Także sądzę, że to właśnie to, no i skoro piszesz, że masz też objawy jak przy depresji, więc sądzę, że typowej depresji nie masz, ale jakieś stany depresyjne na pewno. Dlatego nie zwlekaj z wizytą u psychiatry. Trzymam kciuki za Ciebie i życzę powodzenia. Pozdrawiam.
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg