Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy i ostatni raz z amfetamina, co sie dzieje?


zzYxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Z góry mówię, że wiem, iż forum nie służy do wystawiania diagnoz, ale pisanie na ten temat mnie uspokaja. Do rzeczy, mam 16 lat i niedawno (niedziela, noc) popełniłem baaardzo duży błąd. Dałem się skusić na amfetaminę, kolegom nic nie było, więc pomyślałem, że mi nie zaszkodzi, no cóż. Nazajutrz czułem się okropnie, słabo, dół i ogólnie ble. Ten stan poprawia się i pogarsza do teraz. Prawie cały czas jestem ospały, a jak idę spać to śpie 3-5 godzin. Dzisiaj jechałem do szkoły busem i wyszedłem cały mokry, lekko zdezorientowany, w końcu doszedłem do pielęgniarki i po zmierzeniu ciśnienia wyskoczyło 142/101, raz jest mniejsze, raz jest większe. Boję się teraz, że zostanie mi to do końca, że nie podołam szkole (nowa szkoła), nie będe nic w stanie robić i co chwile przeszywa mnie lęk, chłód, panika, drżą mi lekko dłonie. Czy to jest "zwykła" słaba tolerancja tego szajsu, czy wywołałem u siebie nerwice? Nie mam na nic sił. Tak, wiem, mam nauczkę, popełniłem błąd i jestem tego świadomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O więcej napisałeś co ci jest do miesiąca tak możesz mieć zaburzenia ukł nerwowego serca i drżenie mięśni

Amfa którą brałeś ma zarówno l jak i s izomer jeden działa obwodowo bardziej drugi na centralny ukł nerwowy

stąd serducho świruje a te nerwicowe zaburzenia też. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×