Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, miałam 2 miesiące temu kasztanowe, ale jakoś mi się nie podobały straszne refleksy miały i mieniły się na rudo i sraczkowato :mrgreen: Ale na szczeście po 3 tyg kolor zniknął :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś fizycznie dziś się też tak kiepsko czuje? głowa? senność? rozbicie? czy to tylko ja umieram? :evil::evil::why:

 

taaaa, ja też dziś słaba i obolała. Burza idzie, ale ciesze się z tego powodu.

 

Zamówiłam dziś olej kokosowy 500 ml i będę odżywiać włoski, a do tego odżywkę do wcierania we włosy i skóre głowy dla ich lepszej kondycji. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie zmuszaj się jeśli nie możesz. Jutro też jest dzien ;)

 

kafka, na mnie dziala b. dobrze. Nakładam olej na noc, a rano myję włosy szamponem dla dzieci. Włosy są miękkie, zdrowsze z każdym użyciem i nie puszą się.

Jest dużo lepszy od odżywek, bo nie zawiera żadnej chemii tylko jest 100 % czystego i naturalnego kokosa ze Sri Lanki :)

Ponad to ma szerokie zastosowanie:

-środek spożywczy

- maseczka do włosów

- pielęgnacja ciała

- masaż odżywczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie robaczki :D Co tam u was słychać? Dawno mnie nie było he he ale mam się dobrze. :) odpoczynek od forum :P

8)

postanowiłem Was nawiedzić ale za chwilę nakurwiam salto :angel: to znaczy nakurwiam do roboty he he 8)

na 18 do 6 rano.

Jak to mówią: "Pieniądze dają szczęście" :P

pozdro ludziska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no faktycznie wydaje się byc super. Gdzie to można kupić? Na allegro jest dostępne\?

Thazek, cześć. Ja pierd*, masz to zdrowie, żeby tak pracować, ja bym padła chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wobec siebie zbyt krytyczna. Sądziłam, że jestem "do niczego", a usłyszałam na psychoterapii o deprecjonowaniu swoich osiągnięć, niedocenianiu siebie. Ale jak to zmienić, kiedy przez tak wiele lat żyłam w przekonaniu - jestem gorsza, nic mi nie wychodzi, nie potrafię, itd... :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, gdybym to wiedziała tylko. Ja oscyluję wciąz pomiędzy rolą kata i ofiary (a tak naporawdę cały czas jestem ofiarą, a agresja mi się wlącza jak się bardzo boję) i obarczam winą innych lub siebie. Nie potrafię patrzec obiektywnie.

Trzeba pokochac siebie, znać swoje mozliwości i takie tam.

Tyle w teorii, a w praktyce? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja już dziś straciła, ale dzięki ludziom z forum, już mi troche lepiej, bo myślałam ze totalnie sie załamię. najważniejsze to nie zamykac się i szukać pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wobec siebie zbyt krytyczna. Sądziłam, że jestem "do niczego", a usłyszałam na psychoterapii o deprecjonowaniu swoich osiągnięć, niedocenianiu siebie. Ale jak to zmienić, kiedy przez tak wiele lat żyłam w przekonaniu - jestem gorsza, nic mi nie wychodzi, nie potrafię, itd... :?::?:

skąd ja to znam.

Mi na terapii powiedziano, żeby dopuszczać do siebie słowa pochwały, aby nie cofać się pamięcią wstecz, nie gmerać tam zbytnio tylko właśnie skupić się na tu i teraz.

ucze się przyjmować komplementy na swój temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×