Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja trafiłam do Pani Kasi Czapkiewicz i w zasadzie nie mogę nic więcej powiedzieć na Jej temat ponieważ byłam tylko na 3 wizytach, ale na prawdę warto. Obie Panie przyjmują niedaleko psychiatryka przy wjeździe do Olsztyna.

 

A mogłabym poprosić o numer telefonu do rejestracji? A, i jeszcze jedno pytanie, czy któraś z tych pań ma uprawnienia do wystawiania recept?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde! już sporo czasu nie zaglądałam na forum, a widzę, ze Olsztyn w końcu się rozkręcił, aż miło! Żałuję, ze nie zajrzałam wcześniej, chętnie wpadłabym na spotkanko! No cóż... liczę, ze będzie jeszcze jakieś ;> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ona_22

ja przylatuję niebawem (za ok 2tyg) i być może skłonna bym była się przełamać i poznać kogoś nowego w Olsztynie, gdzie wydaje mi się czasem - wszystkich znam, przynajmniej z widzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja trafiłam do Pani Kasi Czapkiewicz i w zasadzie nie mogę nic więcej powiedzieć na Jej temat ponieważ byłam tylko na 3 wizytach, ale na prawdę warto. Obie Panie przyjmują niedaleko psychiatryka przy wjeździe do Olsztyna.

 

Powtórzę pytanie: mogłabym poprosić o numer telefonu, dzięki któremu rejestrowałaś się u wyżej wymienionej kobiety? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem tu nowy, ale bardzo chciałbym się z Wami spotkać. Może w końcu ktoś mnie zrozumie. Nawet psychiatra nie chce mnie słuchać. Chciałbym przez chwilę pobyć normalny... czy jak następnym razem będziecie organizować spotkanie znajdzie się jeszcze jedno miejsce?

 

S:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób z Ostródy które chciałyby wziąć udział w terapii grupowej.Żeby taka terapia ruszyła musimy mieć przynajmniej sześć osób.Terapia byłaby darmowa,siedziba mieści się w kajkowie ,tam też odbywają się terapie DDA.Jak jesteście chętni to pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 10.08.2012 po13.terapia będzie tematyczna dotycząca depresji,nerwicy lękowo-napadowej z agrofobią lub bez i z różnego rodzaju lękami.Sama borykam się z nerwicą lękową 10lat,może terapia grupowa pomoże mi wyzdrowieć:)odpiszcie co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę ponownie i mam ogromną prośbę.

Czy ktoś z Was może polecić dobrego psychiatrę w Olsztynie? Potrzebuję prochów, żeby się trochę dźwignąć, a potem pójdę na terapię.

Byłam kilka dni temu u dr Cieślińskiego i to, co on wyprawiał w tym gabinecie, to jakaś komedia. Mimo tego, że byłam przygnębiona i wyjątkowo zestresowana, to chciało mi się śmiać (a potem płakać, jak za 45 minut wizyty z zegarkiem w ręku zakrzyknął sobie 150zł...) Wielki Pan Psychiatra dał mi dwie rady: podnosić i opuszczać ręce, dzięki temu uleci ze mnie negatywna energia i cytuję, abym sobie pląsała w domu w rytm muzyki, dzięki czemu się rozluźnię. Makabra...Jeśli komuś nie żal wywalić 150zł w błoto, to polecam serdecznie pana Tomasza Cieślińskiego :)

Zaskakują mnie te pozytywnie opinie w necie na jego temat...Nie uwłaczając nikomu, ludzie którzy go chwalą, chyba bardziej potrzebowali bioenergoterapeuty, niż psychiatry z prawdziwego zdarzenia.

Kończąc, kogo moglibyście polecić? Żeby tylko nie wyskakiwał mi z przykazaniami miłości i pląsaniem po pokoju, jako remedium na myśli samobójcze.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosomak89, ja tez u niego bylam :) po 10 minutach zaproponowal mi hipnoze, ja sie zgodzilam ale po jakiejs minucie otworzylam oczy i powiedzialam ze to nie dla mnie ( chcialo mi sie smiac jak cholera), skasowal 130 zl i wiecej do niego nie wrocilam...

moge ci polecic panią dr. Bieniecką, nr tel do rejestracji 89 535 01 78. konkretna babeczka, na pewno wyslucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosomak89, ja tez u niego bylam :) po 10 minutach zaproponowal mi hipnoze, ja sie zgodzilam ale po jakiejs minucie otworzylam oczy i powiedzialam ze to nie dla mnie ( chcialo mi sie smiac jak cholera), skasowal 130 zl i wiecej do niego nie wrocilam...

moge ci polecic panią dr. Bieniecką, nr tel do rejestracji 89 535 01 78. konkretna babeczka, na pewno wyslucha.

 

Koleś naprawdę sprawia wrażenie nawiedzonego...Do tego (absolutnie się nie nabijam!) sam ma jakąś nerwicę natręctw i namiętnie poprawia fartuch co parę sekund. To, jak wiadomo, nic strasznego, ale dla mnie na wstępie taki lekarz jest zdyskwalifikowany. Żałuję, że od razu po tym, jak wlazłam do gabinetu i mi się nie spodobał nie przerwałam wizyty. Szkoda mi niesamowicie tych pieniędzy, bo liczyłam, że coś z tego będzie, a zostałam najzwyczajniej w świecie oszukana. Lepiej byłoby sobie kupić worek słodyczy za tą kasę. Myślę, że efekty byłyby znacznie lepsze, niż po magicznej wizycie u Cieślińskiego :?

Poza tym, pytanie "to po co pani w ogóle żyje?" do osoby, która ma myśli samobójcze uważam za szczyt debilizmu. Czymś takim komuś, kto naprawdę jest na skraju można wyrządzić ogromną krzywdę. O opowiadaniu historyjek i problemów innych pacjentów już nawet nie wspominając.

Dziękuję za informację o doktor Bienieckiej i podbijam pytanie o koszt wizyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×