Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gabor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 24 lata, pochodzę z Wrocławia, na forum trafiłem przez przypadek szukając tekstu Gabriela Garcii Marquez:13 Rad jak żyć. Nie mam teraz weny, by napisać coś więcej o sobie, ale 24lata życia i pełen bagaż doświadczeń, odbił się negatywnie na mnie. Nie mogę się poddać i może tutaj znajdę pomoc :) pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 24 lata, pochodzę z Wrocławia, na forum trafiłem przez przypadek szukając tekstu Gabriela Garcii Marquez:13 Rad jak żyć. Nie mam teraz weny, by napisać coś więcej o sobie, ale 24lata życia i pełen bagaż doświadczeń, odbił się negatywnie na mnie. Nie mogę się poddać i może tutaj znajdę pomoc :) pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Witaj Gabor!

 

Znajdziesz na pewno zrozumienie i pewnie dużo wsparcia,wszyscy tu mamy problemy,jedni większe inni mniejsze,jest dużo uczestników forum leczących się od wielu lat, a co za tym idzie z dużym doświadczeniem związanym z leczeniem i lekami i psychoterapią.Sam jestem na forum od paru dni,ale przeglądałem od dwóch a może trzech miesięcy,podoba mi się ,że piszesz"nie mogę się poddać"taka postawa dobrze rokuje,ja się poddałem, i mam 30 lat wyłączone z życia,ale w latach siedemdziesiątych szukanie pomocy u psychiatry,przyklejało Ci łatkę wariata na całe życie i wykluczało automatycznie ze społeczeństwa tych "normalnych"

Pozdrawiam i powrotu do zdrowia życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×