Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy czy tak akcja była wyreżyserowana czy to impulsywne zachowanie przeładowanego testosteronem murzyna. Pewnie ten "brytyjczyk" skończy tak samo jak Haye. Oczywiście nie wszyscy murzyni są tacy sami ale dużo częściej przejawiają zachowania agresywne niż biali wystarczy tylko porównać statystyki w USA, UK czy spojrzeć na to co się dzieje w Afryce. . To że czarni nie zdominowali boksu to raczej zasługa ich słabszej inteligencji, nadmiernej emocjonalności bo genetycznie są wytrzymalsi, szybsi i maja większa naturalną masę mięśniowa ale na boks składa się również to co ma się w głowie plus technika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......coś dla tolerancyjnych wielbicieli kolorowych małp......

[videoyoutube=6XUauDQX5jw][/videoyoutube]

Za coś takiego to powinni gościa wykluczyć z zawodów i powinien mieć zrujnowaną karierę. Do tego konsekwencje prawne.

 

Tak swoją drogą, to rozumiem, że siedziałeś z "kolorowymi małpami"? Jak u mnie w klasie w podstawówce jak 1/3 chłopaków było w gangu kradnącym samochody i ciągle wdawało się w jakieś burdy i inne 1/3 molestowało seksualnie dziewczyny i mobbingowało to też pewnie były "kolorowe małpy"?

 

Jestem ciekawy czy tak akcja była wyreżyserowana czy to impulsywne zachowanie przeładowanego testosteronem murzyna. Pewnie ten "brytyjczyk" skończy tak samo jak Haye. Oczywiście nie wszyscy murzyni są tacy sami ale dużo częściej przejawiają zachowania agresywne niż biali wystarczy tylko porównać statystyki w USA, UK czy spojrzeć na to co się dzieje w Afryce. . To że czarni nie zdominowali boksu to raczej zasługa ich słabszej inteligencji, nadmiernej emocjonalności bo genetycznie są wytrzymalsi, szybsi i maja większa naturalną masę mięśniowa ale na boks składa się również to co ma się w głowie plus technika.

Typ na filmiku nie jest murzynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy tak akcja była wyreżyserowana czy to impulsywne zachowanie przeładowanego testosteronem murzyna.
No ja powiem szczerze, że się nabrałem i aż obejrzę sobie walkę, normalnie pewnie bym tego nie robił, tym bardziej, że mi się limit kończy na neta.

Jak dla mnie szmata nie powinna dostać gaży za walkę, czyli dostałby po mordzie za friko i to by wystarczyło.

Z tego co pisali póki co dostał 50 tys kary... dolarów chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w sportach kontaktowych nie powinno być ludzi którzy przejawiają tego typu zachowania i generalnie nie trzymają się ram sportu (jak można ludziom którzy walą poniżej pasa albo odgryzają uszy pozwalać dalej brać uczestnictwo w zawodach sportowych?).

U nas na forum swego czasu był gość który został niepełnosprawnym po tym jak go faulowano w jakiejś trzeciej lidze czy czymś w tym stylu gdzie się "ostro gra". Takie rzeczy są niedopuszczalne.

 

Nie jest murzynem tylko Afrobrytyjczykiem bo murzyn we współczesnej nomenklaturze to słowo obraźliwe.

Nie. Nie jest murzynem bo jedno z jego rodziców musiało być białe czyli jest mulatem. Murzyni mają bardzo ciemny kolor skóry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, jesteś rasistą do określonego odcieniu czerni :smile:

Jasnobrązowemu raczej bliżej odcieniowo do bieli niż do czerni :P . Myślę, że to raczej kwestia rysów twarzy. Generalnie dla mnie szczególnie odpychający są ci o szerokich twarzach, z bardzo szerokim nosem i szerokimi zębami.

 

Ale tego typu niechęci mam poza kolorem skóry - np. czuję niechęć do typu semickiego oraz szczególnie irracjonalną niechęć do typu alpinidzkiego (głównie z powodu czoła). Poza tym jeszcze ten typ który występuje w Rosji - taki o gwałtownie zwężającej się do dołu twarzy, prawie szczurzej.

 

Teraz znowu w ringu napluł Kliczce w twarz :shock: prze jebnięty skurwiel :shock:

Ostra patologia. Jak już powiedziałem, do tej walki w ogóle nie powinno dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tego typu niechęci mam poza kolorem skóry - np. czuję niechęć do typu semickiego oraz szczególnie irracjonalną niechęć do typu alpinidzkiego (głównie z powodu czoła). Poza tym jeszcze ten typ który występuje w Rosji - taki o gwałtownie zwężającej się do dołu twarzy, prawie szczurzej.

Dla mnie bardzo ciężko rozróżnić typy urody, w ogóle mam bardzo słabą pamięć do twarzy. Nawet jeżeli chodzi o narodowości. Dla mnie wszyscy biali mają podobne twarze, Chińczycy wszyscy mają IDENTYCZNE, a murzyni różnią się natężeniem brązu/czerni :smile:

Jakbym miał tu zasłonięte nazwy państw to tylko Indyjczyka i Tybetańczyka bym ustrzelił: http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/118728_700b_v1.jpg

A z kobiet Indyjkę i może Chinkę: http://static02.mediaite.com/geekosystem/uploads/2011/02/average-women-faces.jpeg

 

carlosbueno, dla równowagi białe geny plus polskie wychowanie i brytyjski kamerzysta ;)

[videoyoutube=ifM4WQrxfx0][/videoyoutube]

Mnie się wydaje, że to nie kwestia koloru skóry czy genów, ale tylko tak jak napisałeś wychowanie. Czyli środowisko dorastania itd.

 

A tak w ogóle niezły pięściarz z tego Chisory.

Straszny burak, ale walczył dobrze, cały czas atakował i w ogóle nie zrażały go potężne sierpy i haki Kliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pijackie pseudo bójki jak na tym filmiku z Krakowa dzieją się na całym świecie. Natomiast mieszkając w Londynie większość bójek, ulicznych starć prowokowali murzyni. Polacy i Rosjanie też ale na małą skalę. Murzyni natomiast bili się grupami po kilkadziesiąt osób i przez całą noc i w całej dzielnicy potrafili zakłócać porządek. Odpowiadają za 80%% zabójstw a stanowią ok 10% mieszkańców Londynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat najbiedniejsi w W.Brytanii są Polacy i inni wschodni europejczycy. Według mnie czarni wciąż są kulturowo i genetycznie zaprogramowani na walki plemienne, używanie raczej siły niż umysłu i faworyzują zabawę kosztem pracy (akurat to mi nie przeszkadza).

W USA czarni mają średnio IQ niższe o 15 pkt niż biali i 20 niż żółci i żeby mogli dostać się na uczelnie wyższe muszą im specjalnie fory dawać albo przyjmują półanalfabetów aby popisywali się akademickich drużynach koszykarskich i futbolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż być może masz rację, ale żeby być pewnym należałoby porównać odsetek zabójstw wśród Polaków i odsetek zabójstw wśród czarnych.

Wśród tych drugich z tego co wyczytałem :arrow:http://www.wykop.pl/ramka/870691/brytyjski-telegraph-przestepczosc-a-rasa/ jest 54% od ogółu Londyńczyków.

Polaków jest mniej w Londynie niż czarnych więc nie wiadomo jakie są proporcję. Zacząłem szukać, ale wymiękłem i nic nie znalazłem ;)

Do tego dochodzą inne czynniki takie jak, mieszkanie w Londyńskich gettach od urodzenia, co wiąże się z pewnością siebie, przywiązaniem społecznym i w konsekwencji z większą możliwością rozrabiania.

Najlepiej jakby sprawdzić jaki jest współczynnik przestępców białych, którzy mieszkają i wychowują się razem z czarnuchami i są z nimi zaaklimatyzowani.

Natomiast o tym IQ nie słyszałem :smile: Ale, że ktoś głupszy nie musi od razu być skorelowane z tym że jest zły. Tak mi się wydaję.

Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że im ktoś mniej inteligenty, tym bardziej podatny na manipulację i uspołecznienie, ale to tylko moje dywagacje :smile:

 

-- 19 lut 2012, 19:04 --

 

Tak sobie pomyślałem, że dobrym przykładem mogą być fawele w Rio de Janerio. Pewnie niemal 100% morderstw to udział właśnie ludzi z getta, a przecież miasto składa się niemal z tej samej rasy, z tym że ta przestępcza część wychowała się w warunkach nyndzy i rozpaczy stąd ich brutalność, agresja i skłonność do przestępczości. Cała reszta obywateli, jeździ sobie na wczasy, chodzi co weekend na zakupy do galerii, a ich problemy dotyczą nadwagi i pryszczy na dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś przeczytałem w gazetach polonijnych to Polacy popełniają przestępstwa w zbliżonym procencie co biali Brytyjczycy. Może dlatego że są tam stosunkowo niedługo choć z drugiej strony jest tam mnóstwo osób które uciekły z Polski przed wymiarem sprawiedliwości.

A wracając do sportu i występów naszych skoczków a w szczególności Macieja Kota który skacze dlatego że jego ojciec jest kimś tam w polskim związku narciarskim. Przypominają mi się czasy Tomisława Tajnera który jeździł se na wycieczki po Europie na koszt Polski tylko dlatego że miał prominentnego tatusia bo talentu nie miał żadnego. Niby ten Kot utalentowany jest ale po jego skokach tego nie widać bo nie dość że nawala indywidualnie to psuje drużynówki. Ja mówię Kotom stanowczo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrócę jeszcze do tych ekscesów na konferencji po walce Kliczki z Chisorą. Ciekawe kto napisał ten scenariusz bo to wygląda na czysty marketing obu pięściarzy, czy to pomysł ich promotorów a może federacji bokserskich którzy sięgają do strategii z rodem amerykańskiego wrestlingu. W mediach podają że jednego policja szuka a drugi już w areszcie siedzi. Jak to się w celebryckim świecie mówi nieważne co mówią ważne by mówili

 

-- 20 lut 2012, 09:03 --

 

Wyobraźmy sobie że tak jak Chisora postąpił Kliczko, że najpierw spoliczkował a później bezpośrednio przed walką na ringu i oczach milionów opluł brata. Rozpętała by się burza na cały świat że biały jest rasistą bo pluje i obraża czarnego, prawdopodobnie wszystkie media zlinczowałyby Kliczkę i oskarżyły o rasizm i wymogły na federacji usunięcie z zawodowego sportu. Ale czarny może białemu pluc w twarz itd bo jesteśmy zakładnikami jednostronnego rasizmu w którym tylko czarny jest ofiarą a biały oprawcą odwrotne sytuację nie istnieją oficjalnie. Przypomniało mi się pewna sytuacja z pobytu w UK gdzie zwolniony przez firmę za obijanie się, niesubordynację murzyn oskarżył przełożonego o rasizm bo przecież czarnego nie można zwolnic i nic mu powiedzieć bo od razu wyjeżdża z rasizmem. Niestety na zachodzie Europy i w Usa bardziej się opłaca być czarnym albo muzułmaninem wtedy każda krytyka takiej osoby kończy się oskarżeniem o rasizm nie ważnego czy stosowna czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w świecie gdzie 90% będą stanowili czarni i jeśli będą rządzić takie coś jak niezawisłe sądownictwo przestanie istnieć, ogólnie wszystko by przestało istnieć . Ale i tak czarni lepsi od muzułmanów bo oni by przymusowy szariat wprowadzili i wtedy zera piweczka, wódeczki a kobiety chodziły by opakowane os stóp do głów.

A wracając do głównego wątku to jutro mecze CSKA kontra Real Madryt, faworyt wydaje się jeden ale w Moskwie o tej porze roku różnie może być. Napoli gra z Chelsea tu trudno wskazać faworyta bo Chelsea nic wielkiego w tym sezonie nie gra a Napoli poradziła se z Man City to z Chelsea może też. No ale Chelsea broni honoru angielskiej piłki i będzie chciało się wykazać bo w Premier league nic w tym roku nie zwojują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×