Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam was!!!!


Ell

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ja również mam 25 lat i również od

 

kilku lat cierpię na to cholerstwo...6 lat temu mialam kryzys,w sensie lęków...wyleczył mnie wówczas pramolan, potem było

 

dobrze i teraz od 2-3 tyg mam lęki, dziwne ale tylko i wyłącznie wieczorami??? internista przepisał mi cloranxen na noc,

 

polepszyło mi sie chyba już, w piątek idę 1 raz do psychologa, zobaczymy...muszę dotrzeć do źródła tego co mnie gniecie....

 

pozdrawiam, berry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć...ja mam dopiero nerwice od kilku mies...myslałam ze sie szybko wyleczy i to juz nie wróci:/ale czytajac na tej stronce widze ze choruje sie całe zycie z małymi przerwami...nikt tu nie pozwiaze naszych problemów ..moze jedynie dac wskazówki...moja jest taka by ,,cos,, robic nie siedziec w domu,,nie zamartwiac sie...moze pomóc np rower..aerobic lub inne zajecie wymagajace troszke wysiłku..moim lekiem jest równiez muzyka która łagodzi moje nerwy..słyszałam tez ze yoga pomaga w nerwicy..pomaga sie wyciszyć...duzo tez daje rozmowaz drugim człowiekiem o podobnym problemie..bo kto nie jest w takiej sytuacji nie bardzo bedzie mógł pomóc...na razie jestem na poczatku walki z ta choroba i jest mi ciezko...ale trzeba cos robic..małymi krokami mozna dojśc do wszystkiego...pozdrawiam...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gracja:Cześć duzo mi pomogła wizyta u psychiatry biore leki 2 tydzien i juz widze efekty...zaczyna mi sie chciec zyc...trzeba cos zobic nie wolno siedziec i myslec ze chroba sama przejdzie..załuje ze tak długo zwlekałam :)a ty jakie znasz metody walki z choroba?pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lauro. Ja znam dużo metod tylko z realizacją jest trudniej. Obecnie zaczęłam brać nowy lek antydepresyjny i chodzę na psychoterapię. Przestaje izolować się od ludzi. Wieczorem autohopinoza /ralaksacja/. Jest lepiej ale jeszcze daleko do normalności. Myśle że pomału dojde do siebie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta psychoterapia polega na omawianiu moich problemów i związanych z tym moich zachowań. Przede wszystkim mówimy o moich emocjach. W ten sposób poznaję siebie. Poznaje źródło swoich myśli i reakcji na dane sytuacje. To pomaga mi w relacjach z ludźmi, w radzeniu sobie ze stresem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×