Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital Psychiatryczny informacje


metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam pytanie czy może ktoś z Was przebywał w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale mlodzieżowym?

Zależy mi głownie o opinii Szpitala w Olsztynie, gdyż za 2 tygodnie sama tam jade, i panicznie się boję.

Głównie zraził mnie regulamin panujący w tej placówce, i opinie panujące w internecie.

Zależy mi bardzo na szczerej opinii osoby która przebywala w takiej placówce gdyż cały ten regulamin przypomina mi więzienie.

 

Z góry dziękukuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Olsztynie długo nie zabawiłam, ale moja koleżanka sobie chwali ;) dostała namiary na dobrą terapeutkę właśnie stamtąd i nieźle doprowadzili ją do pionu (dodam, że miała wtedy 14-15 lat). Nie jedziesz tam na wczasy, tylko się leczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samego regulaminu nie mam, ale moją mame poinformowala cala oddzialowa co można, a czego nie.. Są tam różnego rodzaju przywileje, np. trzeba sobie zaslużyć żeby moć wlozyć wlasne ubranie.. Ogólnie byłam w szoku, wiedzialam ze pobyt w takiej placówce to nie wakacje, ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, że nie przyjmują tam z byle czym, z reguły dzieciaki po próbach samobójczych ze skierowań z innych szpitali i z samego Olsztyna. Cholera wie, co mogliby trzymać po kieszeniach :? nie może być aż taki rygor, bo ona jest bardzo wrażliwą osobą i załamałaby się jeszcze bardziej, a wyszła na prostą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem maturzystką niezwiązaną z instytucją :mrgreen: nie robię reklamy, ja sama nie wiem jak tam jest, wiem to tylko z opinii, więc mogę nie być wiarygodnym źródłem. Jednak jeżeli miałabym możliwość zostania tam na dziennym, to pewnie bym to zrobiła, zwłaszcza w takim stanie jak byłam ostatnio :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, że nie przyjmują tam z byle czym, z reguły dzieciaki po próbach samobójczych ze skierowań z innych szpitali i z samego Olsztyna. Cholera wie, co mogliby trzymać po kieszeniach :? nie może być aż taki rygor, bo ona jest bardzo wrażliwą osobą i załamałaby się jeszcze bardziej, a wyszła na prostą :smile:

 

-- 09 lut 2012, 19:55 --

 

idle, wiem wlaśnie że tam byle kto nie trafia, dlatego też boje się że moj stan nie jest na tyle ciężki żeby tam jechać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metallica, to może właśnie oddział dzienny byłby lepszy dla Ciebie jeśli Twój stan nie jest tragiczny? Większa swoboda..
specjalnie zalozylem konto aby napisac tego posta , bylem tam 2 razy majac 15 lat w odstepie pol roku czasu , poniewaz nie chcialem jechac do osrodka i bylem zupelnie zdrowy , nie dostawalem zadnych lekow ani nic tylko sobie lezalem i czytalem ksiazki ,a szpital dobry malo jest tam osob chorych psychicznie wiekszosc mloedziezy to aneorekty cy/czki , oraz osoby zazywajace narkotyki , szpital wspominam dobrze oddzial jest wspolny (tzn. damsko - meski ) od godziny 8 - do 13 chyba masz szkole , polecam szczegolnie chlopcom poniewaz seks jest tam na porzadku dziennym , mialem tam swoja inicjacje ;s po ktorej dostalem tylko 3 dni zastrzykow uspokajajacych jako kare i to wszystko ,szpital wspominam jako bardzo dobrze . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×