Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, moim zdaniem to ona sama potrzebuje pomocy bo nie da się do niej dotrzeć. Ona wie lepiej, ojciec się poddał, nie ma jakiejś stałej przyjaciółkii. Chyba się poddała. Jakby nie mogła pojąć, że ja się za skarby nie poddam. Poprostu się nie dam, całe życie przede mną. Mam się z niego cieszyć a nie tylko w nim egzystować wypełniając swoje obowiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, no cóż.. :roll:

 

Moim zdanie niezbędna jest świadomość własnej słabości, wtedy możemy pogodzić się z faktem, iż może potrzebujemy pomocy i zwyczajnie zacząć działac. Dziś mnie pochwaliła pani psycholog, że jestem otwarta, chętna i myśle, mam własne wnioski na wszystko i nie chciałaby mnie stracic. A z młodzieżą jak mówi różnie to bywa. Podniosła mnie na duchu.. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie narzekam na to. Ale kiedyś było inaczej, uciekałam w książki, sammotność. Dopiero niedawno doceniałam wartość przyjaźni, rozmowy, zaufania. Myślę, że to owocuje.. :)

 

Tato przyniósł mi kurtkę skórzaną ze strychu, niezniszczoną. Kupią mi jeszcze wielkie glany i śmigamy. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, z tego co wiem to nieźle obcierają. Staram się zmieniać styl ale ciężko. Skusiłam się ostatnio na zieloną bluzkę z garfieldem i jak tu za sobą trafic.. :D

 

-- 29 gru 2011, 22:13 --

 

Kiya, będę trzymać się Twego słowa.. D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, po co chcesz zmieniać styl? Mnie jeszcze nigdy żadne glany nie obcierały. Jedynie ostatnio mam pecha do glanów (a może to światowa produkcja upada?), bo jedne kupiłam z wadą (obniżyli mi 10zł, ale co z tego, skoro to wada nie tylko wizualna, jak myślałam przy zakupie), a inne szybko się rozsypały i jakoś niewygodnie mi w nich... Ale i tak są najwygodniejsze.

 

Ja w ogóle jakaś dziwna jestem, bo od lat chodzę po sklepach i przymierzam buty i żadne mi nie odpowiadają... (są brzydkie, niewygodne, nie pasują... wszystko naraz) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, róż to nowa alternatywa :mrgreen: Mirabelko, wiesz, że teraz okazujesz swoją niedojrzałość? Cała magia glanowej subkultury polega na tym, że każdy ubiera się jak chce i nie daje się nikomu ograniczać. I Ty brzmisz jakbyś chciała się... przebrać za kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ale to jest frustrujące. Od wielu, wielu lat szukam butów na lato, które pasują do spódnic/spódniczek. I dupa. Teraz rozglądam się za jakimiś przyzwoitymi kozakami do pracy, bo w glanach za ciepło, i też nic znaleźć nie mogę...

 

Laima, co wyszło z pracą? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, bo ja jestem popie * dolona.. :D

 

Dopiero wyszktałcam światopogląd, pozwólcie się odnalźć w zagubieniu a nie od razu strofować.. :P

Kurde. "nam nie udowodnią, że białe jest białe a czarne jest czarne" hahahah! :D

 

-- 29 gru 2011, 22:27 --

 

kuźwa, literki mi się mieszją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się nam wątek skończył. To się pochwalę, że chirurgicznie wyrywają mi dwie ósemki. Tada!

Co lepsze, koleżanka ze skierowaniem, przed świętami z tym samym została zapisana na marzec. Ja zaś przypełzłażem dziś bez skierowania i jestem na 9 styczeń (!). Czy służba zdrowia nie jest chora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, do aparaciku. Z zębami to ja zawsze szczęście. w czerwcu miałam wypadek, teraz trza konsekwencje głupoty leczyc. :D

 

-- 29 gru 2011, 22:55 --

 

Jestem cała mokra. ludu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×