Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam krótkie włosy, ale kolor ten sam :) Tylko że mała jestem i niewidoczna :D

 

To ja będę czekać o 18 w Re w bramie. Mam jebitnie żółtą kurtkę, niecałe 160 wzrostu, białe włosy i zazwyczaj szlug w gębie, jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie się tam kręcić wiele podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, ze nie na temat ale tylko Wy mozecie to wiedziec. GDZIE i za ile znajde dobrego( znaczy sie ogarnietego w temacie nerwic i borderline) psychiatre, w Krakowie? Potrzebuje lekow, sprawy zaszly juz za daleko, jest naprawde zle, nigdy nie bylam u psychiatry ale isc musze inaczej widze tylko koniec. Prosze pomozcie, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piszę to z niedowierzaniem.

 

Byłem pewny że uda nam sie zorganizować to spotkanie,wszystkim wstępnie odpowiadał czwartek.To naprawde zaskoczenie dla mnie ale mimo szczerych chęci nie udało mi się zegrać tego spotkania w czasie,każdemu odpowiadają inne godziny,mnie samemu też wyskoczyła sprawa której się kompltnie nie spodziewałem.Także no w ten czwartek chyba się nie spotkamy,co nie znaczy że nie spotkamy się nigdy:P

 

Dobrze byłoby popróbować coś w przyszłym tygodniu,nie zniechęcać sie jednym niepowodzeniem:P,chetnie to zorganizuje tylko proszę piszcie od razu w jakie dni i godziny jesteście dostępni bo no inaczej nie mam jak tego poskładać do kupy.Pozdrawiam i mam nadzieje że się zobaczymy kiedyś:P;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×