Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

czarna roza,

Naruszyła ci nerwa a zapalenie , podraznieie nerwu sie xle konczy ewentualnie ci źle wyczyscia zęba i stan zapalny sie powieksza.ale bolacego zeba se nie leczy , najpierw zawsze sie zbija rope antybiotykiem a leczy sie dopiero póxniej , jej obowiazkiem powinno byc przepisanie tobie antybiotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roza nie wiem, w jakim stanie ta czwóreczka, ale jeśli boląca, dentysta winien rozpocząć od podania antybiotyku przez minimum dwie doby. Następnie przejść do robótek ręcznych, czyli czyszczenia ewentualnej ropy, borowanka i dopiero plombka. Jeśli jest taka konieczność, czyszczenie kanałów. Musi być coś pod spodem skoro boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszą noc mam przygotowane "Zmysły Duszy"

Hmmmm.... O duszy nic mi nie wiadomo. W zmysłach jestem bardziej biegły :twisted:

 

-- 16 wrz 2011, 00:55 --

 

To chyba dobrze, że będzie po terminie. Ja się urodziłem chyba 2 tyg. i byłem dzieckiem idealnym. Do momentu jak w wieku 15 lat nie wpadłem w złe towarzystwo :P

A Ty jesteś ten po prawej czy po lewej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka przeczytałam "zmysły" i widzisz...tak wyszło :lol:

 

-- 16 wrz 2011, 01:05 --

 

halenore, ja byłam wczesniakiem tzw, wagowym, byłam bardzo malusieńka jak sie urodziłam. za to teraz wyroslam i to duzoooo :mrgreen:

 

Natomiast ja spóźniłam się 2 tygodnie i tak mi zostało. Spóźniam się całe życie.

 

-- 16 wrz 2011, 01:08 --

 

Neu(e)rotyk gdzie nuras :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, a ja nawet nie mam książeczki. Adoptowali mnie. :twisted::twisted::twisted:

ha ja też nie mam. Aż dziwne bo u mnie wszyscy mają tylko nie ja. No ale ja to adoptowana nie jestem. Moja mama zawsze mi powtarzała że jak się urodziłam to byłam brzydkim dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×