Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kuurde sprawdziłem pogodę, od srody upały mają wrócić bleeeeeeee. Znowu nie będzie mi się chciało wychodzić z domu. A ja tak lubie jak jest tak umiarkowanie ciepło i pochmurno...

Pociesze cię , prognozy sie czesto nie sprawdzają, ale w upa mozna nago chodzic po domu sam stwierdziłes ze lubisz , wiec pociesz sie ze masz szanse:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię spać jak pada deszcz :105:

Ja też lubię.

"O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny

I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,

Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...

Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną

I światła szarego blask sączy się senny...

O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny..."

 

itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak lubie jak jest tak umiarkowanie ciepło i pochmurno...

o właśnie! dla mnie 23 stopnie to max

dziś cały dzień okna były pozasłaniane żeby się tylko nie nagrzało. a jak wyszłam o 21 (!) i tak myślałam, że nie dojdę spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, właśnie jak nawala o parapet to przyjemnie nie jest ani trochę...

 

tahela, hmmmm a ja wiem, chyba bym pamiętałem jakbym "takimi" rzeczami się chwalił...

Kurcze nie chce mi sie szukac.Jak ci mowie z emowiłes to mowiłes ech tam.

 

To byly raczej zarty a nie chwalenie sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak lubie jak jest tak umiarkowanie ciepło i pochmurno...

o właśnie! dla mnie 23 stopnie to max

dziś cały dzień okna były pozasłaniane żeby się tylko nie nagrzało. a jak wyszłam o 21 (!) i tak myślałam, że nie dojdę spowrotem.

Bo po duzym upale wszystko jest nagrzane a w miescie powietrze gorące sie robi it aki zaduch sie tworzy wtedy własnie wicherek i mały deszczyk jest ok, taką swieżosc przynosi i ten smog ulatuje z nagrznego asfaltu.

 

-- 23 sie 2011, 00:59 --

 

Morfik,

ok za gorąco nie jest dobrze ja 2 razy dostąłam udar słoneczny ale wtedy było 40, po egzaminie z dziewczynami poszłam na jedno piwo i na rynku we wrocku tak własnie było nagrzane ze wszyscy uciekli a my łaziliśmy jak te głupie i w końcu jak poszłąm na pociag to juz mnie głowa bolała strasznie i dwa dni mnie trzymał , goraczka 40 stopni i telepawka i od tamtego czasu jestem ostrozna co do upałow a łeb napierdziela wtedy tak ze maskra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym żeby teraz tak lunęło. mój lap tez już odmawia posłuszeństwa, klawiatura już gorąca, a do rana daleko...

Jest tak goraco ze nawet klawiatura w kompie sie pod palcami zaczyna topic.

Mnie to sie zawsze przypomina Hydrozagadka i As jak ratował Warszawe przed utrata wody to było cos ,hehe.Ten film mnie rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×